• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
14. črc 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som sa z chuti zasmiala......moja "fazuľka" našla na dvore troch slimákov....dala si ich vedľa seba a začala kričať... "HIJÓOOOOO....ponáhľajte sa....súťažíte, kto bude prvý pri bráne".... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a brána bola dobrých 15m ďaleko....ako dobre, že sme ju "ukecali", že zajtra sa prídeme na ne pozrieť....ona by bola schopná čakať, dokiaľ tam neprídu.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Naša starká sa rozprávala s neterkou že už je stará a bolia ju nohy. A malá sa pýta :a pred tým si bola nová? :slight_smile:
15. črc 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
operovali mi koreň zuba ktorý mi musel dr. odpíliť a zašiť ďasno :confounded: a potom som stretla švagrinú aj malú neterku 2 a pol ročnú a táked počula,že aké mám problémy tak mi poradila :"veš to si musíš ďúbky umývať a tejas si daj jéčik " :grinning:
hned mi bolo lepšie :wink:
15. črc 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Chystáme se k vodě, vyndala jsem poprvé Victorce (20měs.) plavky, koukala na to tak jí říkám "to jsou plavky do vody", položím je na křeslo k ostatním věcem k vodě a jdu balit dál. Přijdu, plavky nikde. Podívám se na stolek, Victorka ty plavky nacpala do sklenice s vodou :D:D No, napadlo by vás to? :grinning:
15. črc 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
"mami, cem miko biz mika" alebo "cem kakaoko biz kakaoka" to su zatial snad jedine hlasky mojej 2,5 rocnej dcery, kedze velmi malo a nezrozumitelne rozprava. preklad:
chcem mlieko bez mlieka alebo: chcem kakauko bez mlieka :slight_smile:
15. črc 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Můj zvědavec (má necelý 3 roky) se v obchodě pořád ptal co to je a ukazoval na větráky klimatizace, tak jsem mu řekla, že to je větrání, že když si prcne (on to vždycky komentuje, že kdo si prcnul a že on a že to je puch), tak že ten větrák to odvětrá a včera jel do toho obchodu s babičkou a jak si tak seděl v nákupním vozíku, tak babičce hlásí: "babičko, tady je větrák, můžeš si prcnout". :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Naštěstí nebyl v doslechu nikdo kdo by to slyšel, ale už prý mu takový vysvětlení nemám dávat nebo s ním nikam chodit nebude. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
Menšia obliekla bábike šál a hovorí :"Pozri, aká je šalená" :grinning: :grinning:
16. črc 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
Naše detičky boli na prázdninách u babky a dedka (necelý týždeň) a Števko sa vozil okolo domu na odrážadle a jednu chvíľu "nabral" rýchlosť a skoro narazil do babky...tak dedko mu hovorí:"Števko, dávaj pozor, veď kde by som takú babku našiel, keby si ju zrazil?!..." Števko zastavil, zamyslel sa a hovorí:"Dedko, takú babku nájdeš na našej zemeguli, v Grécku pri mori...na dovolenke...." Dedko aj s babkou skoro od smiechu skolabovali...

PS:...ale inak to má logiku, lebo deň predtým chcel babku silou mocou zobrať lietadlom na dovolenku...do Grécka:grinning:....
16. črc 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Babka sa hrala s Vikinkou na kozmetický salón (maľovali si navzájom nechty a Viki skúšala babke, ktorá sa takmer vôbec nemaľuje, urobiť kompletný "make-up"...škoda, že som neurobila foto:grinning:) a Števko ich stále vyrušoval...keď som už aspoň po stý-krát prišla "robiť poriadky", tak mi oznámil, že on sa hrať nemôže, lebo mu chýbajú jeho hračky z domu...a dodal, že keby mal nejaký kamión a doviezol by si ich...Babka mu na to hovorí:
"Ale taký kamión môžeš šoférovať až keď budeš veľký..."
A Števko len pokrútil hlavou...:" Babka, to už hračky potrebovať nebudem!"
17. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
tak najnovšia perla mojej dcérky ... boli sme vonku a v kontajnery sa prehrabovali cigáni.a Sofinka sa ma pýta:,,Mami,a to sú černoši?,, :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Včera ma obe naše deti presviedčali, aby sme išli na "dovolenku" do...Grécka...ja neviem, čo stále s tým Gréckom majú :sweat_smile: ...
17. črc 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked mala nasa starsia dcerka 3,5 roka bola s manzelom v knihkupectve a tam mu na plne hrdlo (aby vsetci poculi :grinning: ) zahlasila "tato, mam vytok". Velmi rychlo sa s nou odtial pratal :grinning:
17. črc 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
to dnes viki (3,5r) rano zahlasila pri pozerani katalogu mobilov...Mami ty si nemozes pozret,lebo mas pokazene ocko. ( rano mi opuchlo)
18. črc 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak já mám jednu čerstvou, byly jsme nakupovat-moje dcera a moje mamka a já. Malá něco chtěla, ale babička jí to zakázala a zašla pro něco za roh. Tak to zkusila na mě-a já-"to nemůžu, babička to zakázala. A dobře víš, že babička je moje maminka a maminky se musí poslouchat!!" Naty se na mě tak soucitně podívala a říká "Chudáčku maminko, ta tvoje maminka je ještě horší než ta moje!!!" :grinning:
18. črc 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (57)
Holky se včera bavily o kravinách a tohle z nich vylezlo:
Kočka se okotila, kráva se otelila a žralok se ožral.........
18. črc 2012 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
@garfie něco podobného mi kdysi řekla nejstarší dcera.
S mamkou jsme něco probíraly a já to ukončila slovy, tak jo, uděláme to tak, jak chceš ty.
A Noemi mi pak doma říká: Ty už jsi tak stará a furt posloucháš svou mamku, to já teda nebudu, jak budu velká, neposlechnu tě vůbec v ničem (jako kdyby teď poslouchala). :grinning:
18. črc 2012 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Dávali film o prasiatku Babe a bola tam scéna, kde prasiatko plače a hovorí, že mu chýba mamička...Števko hovorí:" To je smutné...aj mne by chýbala mamička...a s výčitkou v očiach sa na mňa otočil....ale ty si stále tu!"
18. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Náš mladej na výletě v bazénu s babičkou a dědou, pak zašli ještě na nákup do obchodu a babička se ho ptá: Co koupíme mamce z výletu? Náš mlaďas na celý obchod: Kup jí vodu, aby dobře kojila! Půl obchodu lehlo smíchem:slight_smile:.
18. črc 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Vašík si ze svého nářadí vzal kleště a hnal se s nimi ke mě se slovy: "Mamko, já tě budu kleštit". Což o mě, já jsem v klidu, ale taťku budu muset varovat :grinning: :grinning:
18. črc 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@ivett1 tie tvoje deti nemaju chybu :slight_smile:
18. črc 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozprávka v podaní mojej dva roky trištvrte ročnej dcéry, ktorá ju "čítala " z rozprávkovej knižky dnes ráno :

"Kajkulka išja po jese, stjetla vka a povedala no do piče"

Ďalej nepokračovala lebo sme sa tak začali smiat doma s manželom že nám až slzy tiekli.
18. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (32)
@maminuska kde na to dievča chodí?
18. črc 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminuska nahodou sem nakoukla a prskam smichy i s manzelem, sikovna dcerecka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandragora22 nuž stačí mat doma pubertálneho syna a bohužial občas aj nervoznu maminu :grinning:, nebudem klamať. :grinning:. Ale syn spolu s kamarátmi maju na tom podiel tak 99 % .
18. črc 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
18. črc 2012 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby, moja ešte lepší výrok ako bába zo seba nedostala, zato ja sa dodnes smejem sa ma na sebe :grinning: keď mamina so mnou asi ako 2ročnou niekam išla, za nejakou známou a len tak sa rozprávali cez dvere, ja na drzovku vravím : Teta, ja som ešte nebola u vás v obývačke,,,,a šup pekne tete pomedzi nohy na prieskum bytu :grinning:
19. črc 2012 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
moja takmer dvojrocna dcera zdrhla v obchode medzi regale s topankami, kym som tam prisla, sedela na zemi - vyzuta, obuvala si velke ruzove tenisky a kricala "popici, popici"....to su akoze papuce:slight_smile:
19. črc 2012 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
"mamiii, upeč mi na meniny takú tortu s mickey a minnie mousom" vraví 3,5 ročná dcérka.... "miláčik, ale ja takú krásnu neviem upiecť".... "mami, ale veď to je jednoduché, kúpiš chlapčenského modrého mickeyho a dievčenského ružového, dáš ich na tortu, tortu dáš do trúby ..... v trúbe ZATRÚBIŠ a hotovo" :slight_smile:
19. črc 2012 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek