• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@gubcikova na margo tých neslušných slovíčok...malé deti sú ako špongia, hneď všetko "nasajú" a najlepšie je, že to vedia aj použiť... aj náš Števko v poslednej dobe na všetko odpovedá ..."h.v.o" ... a keď mu vysvetľujem, že to je "škaredé" slovíčko a slušní ľudia tak nehovoria, tak sa mi začne smiať do tváre a zahlási...ale mami, veď to je sranda...a na moju otázku, kto tak hovorí...mi povie, že Matúš a Dominik v škôlke... tak a zasa môžem vysvetľovať ...stále dookola...
inak aj ja si dávam pozor...(aj keď nepoužívam "škaredé" výrazy...)...ale, keď sa nahnevám, tak hovorím..."do piva...!" :slight_smile: alebo "do kapusty..." ... a už minule to obaja-Števi aj Viki rozoberali, že prečo "do piva" a čo to vlastne znamená, že "do kapusty" ... :grinning:
17. led 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
kamaratkinej dcere dohovarali.A ona povedala.Už dosť, lebo vnučence nebudu. :grinning:
17. led 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. led 2013 ve 21:33 • romcovaklarka
malej spadlo niečo do oka, vylovila mihalnicu - mami :confused: :confused: mne už opadávajú mihalnice??? :confused: :confused: :confused: :confused:

:grinning: :grinning: :grinning:

pri rozhovore (mali sme návštevu) som včera poznamenala, že ja som bola slušné dieťa :wink: :wink: a V. nato: noooo, maminka chcela napodobniť dedka, ako chlípe kávu - a tak jej zabehla, že ju celú "vygrcala" , lebo ona bola slušná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
(tá káva mi len zabehla.... ale teda poriadne :sweat_smile: :sweat_smile: )
18. led 2013 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Taky přidám asi největší trapas s mým drahým synáčkem: Chodili jsme na plavání kojenců a batolat (já tehdy s půlroční dcerou a synem 2.5roku). Ve sprše jsem měla plné ruce práce s Eliškou, tak jsem nechala Ládíka, aby se tam procházel mezi ostatníma maminkama. On si vyhlédl jednu silnou paní. Byla typ jako moje mamka, tak si říkám, že si jí prohlíží, protože mu připomíná babičku. V tom jí Ládín dvakrát poplácal po "sedince" a říká: "Ty máš ale zadek". V tu chvíli bych se "tam" viděla. Nicméně, všechny maminky (včetně mě) dělaly, že nerozuměly....
18. led 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. led 2013 v 07:48 • gubcikova
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
18. led 2013 v 07:48 • gubcikova
18. led 2013 v 07:57 • gubcikova
Vcera mi dcera pomahala loupat brambory a pri loupani si sama "podrazdene"povida:

Jsou vsechny jak z gymnazia..jsou vsechny jak z gymnazia, gymnasisti, gymnasisti..
No tak mi to nedalo a rikam, Verunko, co mas proti gymnasistum?
Nic..ty brambory maji pupinky jako vsichni studenti z gymnazia..

:astonished: :astonished: :grinning: :grinning:
18. led 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (30)
Včera večer hovorím Števkovi: "Choď si, prosím ťa, odniesť tieto hračky do svojej izbičky, potom ich spolu uložíme..."
Števko ležal na sedačke, na brušku, kopkal si nožičkami a jasné, že sa mu nechcelo, tak sa začal vyhovárať:
"Ale mami, ja som len malé dieťa, tak to nemôžem urobiť!"
Tak som mu povedala:"OK....choď do svojej postieľky, malé deti musia ísť spať!"
Reakcia: "Mami, ale ja som teraz také malé dieťa, ktoré akože nechce ísť spať.... dobre?" :grinning: ...
18. led 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
@adelajda2012 to su ti chlapi :grinning: len mu neukazuj toto video http://i.imgur.com/HPZyn.gif
18. led 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
mala spievala: medvedku, daj labku, medvedica rano vstala vsetky deti vychlastala :grinning: :grinning:
zamotal sa jej jazycek :slight_smile:
18. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Kúpila som si nočnú košeľu. Obyčajnú, jednoduchú, klasika.V hornej časti sú povyšívané také pekné malé kvietky. Chalani sú chorí, ráno nemusíme skoro vstávať, tak som zostala v posteli do 7.00. Daniel sa zobudil, preliezol ku mne, pozerá, pozerá....Mama, to máš prečo takéto pyžamo? Aby si sa ockovi páčila??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera sme boli u lekára, v čakárni boli s novorodencom. Peťo pozerá a že: Mami dúfam že ty už bábätko nebudeš mať, lebo sa zbláznim. Stačí nám aj Dano. :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Daniel je hyperaktívny)
18. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
18. led 2013 v 10:56 • dais
18. led 2013 v 10:58 • gubcikova
18. led 2013 v 11:00 • dais
Nie je to vobec vtipne, ale "potesilo". Vcera Hugi (bude mat 4r): " Neplac mamka, neplac, (objal ma) neplaaac...ved ja ta lubim....nechapes?!" Aj ja teba, ale babka mi bude velmi chybat... "Nebud smutna, ona urcite nezomrela navdzy, urcite sa este postavi a bude dychat." Urcite nebude, mojko. " Tak uz je v nebicku, neplac..."
18. led 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
malý /4r./ zahlásil : maminka Maťko v školke neverí, že máš veľké ciciky...ukážeš mu ich , však maminka?????? Jasné Filipko :grinning:
18. led 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (37)
pred rokem (8 let)
dcerka:
Maminko,jeptiska se uz tak narodi nebo je to jeji zamestnani?
18. led 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
a druhe dvojce nedavno:
dcerka (9let)

"Ozenim se s chlebem s nutellou.."
18. led 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
@irriss :grinning: chlieb s nutelou...tak, toto je najobľúbenejšie jedlo našej Viki:grinning: ...
18. led 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irriss moje starší když byla malá, tak jeptiškám říkala "babky modličky" :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
dcera sa hra so zvieratkami a tatik sa jej pyta ako sa volaju kravicky...odpoved: jedna kravicka Emilka, druka kravicka stracciatella ....:D ( myslela straccena)... :D :D
18. led 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Moja sestra ,keď bola malá neskutočne dokázala dopliesť slová,ale vynašla sa.Napríklad chcela nám oznámiť ,že videla psa. Najskôr spa,potom pesa,spika, až to vzdala a povedala:,,No tak som videla havka! :slight_smile:
18. led 2013 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Môj syn sa dnes od obeda so stoličkou odsunul až po dvere trúby na pečenie čo okomentoval:,,Skoro som sa upiekol ako Marienka!"/myslel na Marienku z Perníkovej chalúpky/ :slight_smile:
18. led 2013 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@felinda do kolieeeen :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2013 ve 14:24  •  5 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som prisla predvcerom pre starsiu dcerku Teri do skolky a ona zahlasila :
''Maminka co si mi v praci zapracovala ???''
''Teri , ale ved vies, ze ja nepracujem, som doma s Vikinkou ! ''
''Ahaaaaaa ty si chudobna doma na dochodku ? ''
''Nie , ja som na materskej...''

a potom sme sli do tanecnej a tam Teri na celu chodbu zahlasila, ze ''moja maminka je chudobna doma na mamkovskej !'' :slight_smile:)))))))))))))))
18. led 2013 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Dcera ked mala. 3r vyznavala tatinovi lasku - tatino ja ta mam radsej ako el corte ingles = nieco ako kedysi nas prior alebo marks and spencer aby sme si rozumeli:slight_smile:
18. led 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Náš Ondra, jak má ty 3 manželky ve školce, tak dnes cestou ze školky mi povídá - mami mě z těch manželek někdy bolí hlava, že mám pocit, že se mi rozletí mozek a střeva na kousíčky. :grinning: Tak jsem se ho zeptala, proč si je teda vzal. Ondra bleskově odpověděl - a tos mě nemohla varovat, že je to tak náročný. Teď už je pozdě, teď ani brečet mi nepomůže. :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
@llluckaaa Náš matyášek, zase na všechny ženského pohlaví ať jim je 5 nebo 80 řve babo a na všechny mužského pohláví táta, táta.
18. led 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek