• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@vevesh u nas nieco podobne - Karolinka, papaj. Ja nemozem maminka, lebo mam male rucicky :grinning: Nevymyslaj, a papaj. Ale maminka, ja mam aj male ustocka :grinning:
11. led 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Moje dvojičky....ideme do KOSTOLA ráno a jeden vyšiel von a hovorí,kúúújva kojko šnehu a druhý kujváá aje ožaj kujváá....hovorí sa nevšímaj si to,ale to sa nedalo,taký krik som spustila,hlavne na manžela,že to jeho museli počuť niekedy....starší synovia boli v kŕčoch:grinning:
11. led 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
dnes sme boli u kamosky na navstevu a pyta sa deti nedate si rezance s makom -ja to doma nerobim-moja mala pozrela a to mam vazne jest rezance s pieskom
11. led 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
na etike dala ucitelka otazku-poznate nejakeho slovenskeho herca,herecku? moja mala sa prihlasi a povedala: nela podcickova ... joj chuda moje taka nestastna domov dosla,ze sa jej smiali
11. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Maly siel na dvor a davala som mu staru bundu na doma. Este ju nemal, kedysi som ju ja nosila ako dieta...alebo moj brat...nepamatam si.
a maly sa pyta: to je nova bunda?
Nie zlatko, to je stara bunda, to som nosila este ja ked som bola mala, aj tvoj krstny ju nosil...
Waaaaaau, ty si dala jednu ruku sem a krstny druhu ruku sem a nosili ste spolu?
11. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (40)
@natal moja sofi 9 rocna citala tu hlasku-a vravi asi pozerala tehotne v sestnastich :slight_smile: a ty odkial poznas tuto relaciu kukam ju na nete kym prides z roboty
11. led 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ja som bola pre syna v školke a hovorim mu že pojdeme na pizzu. a on na celú šatňu začal kričal že nechce picu (s č) a že ju neľubi a do toho sa s ním začal hádať spolužiak že on ľubi picu ze ju chce a slovo pica povedali veeeeeeeeeeľa krát. ešte že ma ostatné mamičky počuli že ideme na PIZZU. inak by som sa prepadla pod zem :grinning:
11. led 2014 ve 22:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@somjankad moja dcéra tak isto odmietala jesť špinavé. dodnes nezoberie mak do úst. a to už s ňou mláti puberta
12. led 2014 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera sme boli s malou na potulkách a išli sme okolo kaplnky, okolo ktorej bola vyobrazená krížová cesta. Pri obrázku (tuším pochovávanie Ježiša, nie som veriaca tak to nemám tak v oku) sa malá pýta:
D: Kto je ten ujo čo spí?
Ja: To je Ježiš a nespí, ale zomrel.
D: Oni ho zabili?
Ja: Áno
A po chvíli poriadneho rozmýšľania sa ma vážne opýta: A to odteraz už Ježiško nebude chodiť?? Iba Mikuláš?? :slight_smile:
12. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (32)
@damind s tou pubertou sme na tom asi rovnako-moja v maarci bude mat 10 rokov,ale uz mi z nej sibe-odvrava papuluje alebo sa zatne a clovek od nej slova nedostane aj keby neviem co robil... tazke obdovie
12. led 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett1 Moj muz takto funguje stale,cely zivot, ja ho volam Mr.Bean,s nim si clovek uzije srandy
12. led 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kuwait :grinning: teda, mne ako hlavnej aktérke, to vtedy až také ..."že srandovné" nepripadalo :sweat_smile: :grinning:... teraz sa na tom už len zasmejem...:slight_smile:
12. led 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teď mi oznámila, že :
,,Táta má tuhý prdy."
12. led 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Dnes jsme si hráli na řemesla. Já jsem napodobovala a malá hádala. Šila jsem jakoby jehlou - švadlena. Míchala jsem něco v kastrůlku - kuchař, super.
Pak jsem se rozhodla napodobit dopravního policistu. Zvedla jsem nahoru jednu paži - jako stůj, pak jsem upažila - jakože volno, můžete jet.
Malá se tak zamyslela a povídá: "Mami, už vím, kdo to je: Dlouhý, Široký, Bystrozraký!!"
12. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
@damind Tak aspon viem, co ma caka... :grinning: Moje mlada minuly rok pod stromcek dostala rozpravkovu knizku. Su tak take rozpravky o princeznach a rytieroch, velmi pozitivne ladene..az na jednu. O Modrofuzovi. To je rytier, ktory vlastne vrazdil manzelky a zamurovaval ich v stene...pomaly aj mne mraz behal po chrbte, ked som jej ju citala.....no a tato rozpravka je u mojej dcere najoblubenejsia a chcela by ju citat kazdy vecer! :pensive:
13. led 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
no já jsem taky dneska chtěla něco pro radost,tak jsem šla do sekáče a syn 3roky mi říká mami jdeme,doma toho máš dost, nevím kde to slyšel,asi když mu nechci koupit auta,tak říkám,že jich má doma dost a hned to použil proti mě,

a pak jsem si zrobila trapas v obchodě,chtěla jsem těsnění do tlakáče,prodavačka se ptá jaký mám typ a já na to ,že takový železný-fakt vykojený mozek
a ještě jsme mu chtěla ostříhat nehty a říká-néé nestříhej, já si je chci nechat

a perlička nakonec-v sobotu jsem uklízela a malý se ptá,ty jsi uklidila celýýý byt,říkám ano celý byt, a malý odpoví celý byt ,no to není možné
13. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Maly mi dnes na,prechadzke vravi:mami.vy sa zmalickujete. (ze sa s muzom zmensime :slight_smile:) rad si vymysla,ze my sme mali a on s malou su velki).
13. led 2014 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ivett1 aj mne sa niekedy zadari ako pred chvilou,prisli sme unaveni z cestovania a ja som mala taku podrazdenu kozu a dnes sa chcem pozriet do zrkadla a namiesto zrkadla som chytila do ruky magazine,pozriem nan a skonstatujem si,dnes uz vyzeram dobre :grinning: pritom na obrazku KIm Kardashian na ktoru sa absolutne nepodobam,reku este som stale unavena (na obrazok som porzela s vedomim ze do zrkadla pozeram) :grinning:
13. led 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
dnes mala spievala: Jede, jede masinka....veze samych zozratych :grinning:
13. led 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
dnes rano sa pozriem do zrkadla ejha aky monokel pod okom :fearful: co sa mi stalo??? a to maskara :grinning: som si dala novu a nevsimla som si ze nieje waterproof :grinning:
14. led 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Vcera bol u mna v praci kamarat a rozpravali sme sa, ako kto z nas prezil Vianoce. Povedal, ze bolo vsetko super, az na jeho stedrovecerny trapas... Ked ukladal darceky pod stromcek, vymakol ho jeho 5-rocny syn a s ukazovakom vrazedne namierenym proti nemu spustil: " Tedaaaa, tatinooooo, ty mi kradnes darceky od Jeziskaaaaa!" :angry:
No koniec, ten nic pripravene, ani nestihol zimprovizovat daku blbost, len stale rozpraval, ze nie, zlatko, nekradnem ti darceky, naozaj ti nekradnem darceky.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
V sobotu rano...
Ja: "Veronka pod pustim ti v obyvacke rozpravku"
Ona: "A co budes robit ty?"
Ja: "Ja si este chvilku s tatinkom pospim:"
Ona: "No dobre, tak ja idem pozerat rozpravku a vy sa zatial mozete polubkat." :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (41)
Sam (2,5) se teď snaží pořád srovnat s teorií, že on byl kdysi malý miminko a že Sára jednou vyroste...

Já: "Tohle jsi nosil, když jsi byl malý, už jsi z toho vyrostl, schovám to pro Sáru."
Sam si to přebral: "To jsem nosil, když jsem byl Sára... a až Sára bude Samík, tak to bude nosit!"

A pak jsem odkládala věci po Sáře a Sam na to: "A až budu malý miminko, tak to bude moje!"
14. led 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
mamka, chcem zbit Filipa-lebo mi stale nadava na etike.tu mi napis na papier,ze za to na mna nebudes kricat ,ked mu uz jednu prasknem a ucitelka mi da poznamku...
14. led 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (31)
Dneska po ránu dcera (4,5r) "Tatínku, uděláš nám snídani? Mně křupinky s mlíkem, Matýskovi sunárek a sobě si taky něco udělej... no a mamince nemusíš nic, ta si jí udělá sama" Tak takhle to u nás vypadá, když po hodně dlouhý době s náma vstává tatínek, který je běžně už brzy ráno v práci. :slight_smile:
14. led 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
starsie deti sa dohadovali - druha dcera je vacsia ako jej starsia sestricka. a ta to nechcela len tak vzdat a mi vravi - mami ked budem rychle jest aj noha mi rychlejsie narastie. vsak. :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
-A mama, kto ma zajtra odvedie do škôlky, keď ty nemôžeš?
-No kto asi .Predsa tato.
-A ktorý?
16. led 2014 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (42)
@xabri :grinning: :grinning: :grinning: ...no, a vysvetluj manzelovi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Sprchujem sa...zrazu pride mala za mnou a vravi mi,ze chce byt pri mne. Ja jej na to '' milacik daj maminke troska sukromia ''....ona na to '' dobre maminka'' . Vysla von a za minutku ju pocujem kricat '' maminka neviem to najst '' :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (41)
@cmulinko ani ja to neviem nájsť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. led 2014 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek