• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

27. prosince 2016 
ahoj MIMI
šošovicova + palacinky ... to je u nas vždy posledna zachrana, ked už fakt neviem čo :grinning:
30. led 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne aj u nas a deti to zboznuju,mala som strach ze neostane na dnes-milan chytil takyyy hlad vecer :grinning: ze zjedol sosovice tri taniere ,esteze som robila velky hrniec a dva baliky sosovice :sweat_smile:
30. led 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milan je asi v takom tom veku, ked chlapcoi vela jedia, že?
Ja som mojho muža spoznala, ked mal 17 a bol strááášne pažravý, teraz nezje ani tretinu z toho, čo vtedy ... :grinning:
30. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
milan konecne zacina jest,cele jeho detstvo to bolo zjedeniím kriz jedol asi pat druhov jedal,ovocie a mlieko :sweat_smile: a cerealie-maso len kuracie prsia a ryby.ryza len sucha a biela,zemiaky len kasa.esteze miloval polievky-teda ked si ich precedil a k tomu rozky :grinning: .
30. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojte :slight_smile: ,,,tak mi sa uz vytesujeme doma s ocinkom,,,a je nam suuuuper,,,,vsetky zdraviiim,,,,Qeti tak Adamko je uz velky chlapec :wink: -no este nech pekne rastie,,,Asit ako zvladas????? pekny den vsetkym,,,paaaaaaa :slight_smile:
30. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
allllliiiiiii...ahoj moja..tatino poslúcha??? aké bolo vysvedčko???? ja...zvládam...len som ti taká z toho všetkého unavená.....ale nejak o rozchodíme :O))))
30. led 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
caooo,,,no som ti nestihla napisat a si mi usla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,,,vysvecko sme rozdychali,,ale v poho :wink: ,,a ako Emmusa bez teba?
30. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocuj,,vyborne malibu mam-dojdi ne???? :grinning:
30. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
očuj...šetri...dondem....ked ocina zas vyprevadíte....aj málo nám bude :grinning: :grinning: :grinning: emmuša, napodiv...musím si poklopať, asi som mala šťastie na tety...ale prvé dva dni nevedela o čo ide a bola trochu mimo...ale teraz??? ani si nevšimne, že dojdem domov :O)) ale ked ma už zbadá....tak ma stíska a nechce pustiť...no zlatô je...ale tety sú fajn...jedna je taká, že sa jej viac pohybovo venuje...lozí, chodí...vystrája...a druhá je taká, že jej číta...rozpráva...no proste...aj ja som spokojná a nestresujem...dosť mám toho v práci, ak by som mala ešte myslieť na to, že malá neni v pohode...asi by ma vykotilo... :confused:
31. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. led 2009 ve 22:18 • alanis855
Asit,,,ja ocina uz nechcem vyprevadzat nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,vsak niekdo musi aj deti strazit ne? :grinning: ,,,
31. led 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ostáva doma??? tak to je super nie?

že čo si to tu tá teta dovolila...že obeeeezne sme akože??? ale no nech ma nejeduje takto proti noci..... :grinning: :grinning:
31. led 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
už som 2x dala zmazať jej príspevok ... a zasa :confounded: :confused:
čo sem píše, ked nie je XL-káčka :grinning:
31. led 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj,,,ste to dobre poriesili s nou,,, :wink:
31. led 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj...dobre že je fuč...mi až vyrážka naskočila... :grinning:
31. led 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mali by ju zrušiť, píše to do viacerých tem, neviem, či to nie je zakazane ... ako napr. linky na hlasovanie v suťažiach
31. led 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a coze nespime hm???????? ako usiel den?
31. led 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
rýchlo hlavne...ja furt dospávam celý týždeň...som občas jak kôň pred krčmou...oprem sa o stenu a driemem :grinning: ale ináč na nákupoch som bola...varila...upratovala...no klasika...čo ty??? a stále si nenapísala...už drahý ostáva doma?
31. led 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi sme u nasich tak som toho dnes moc neporobila,,,a mangel ostava,,,teda zatial,,,odide len ak rozkazom dostane a to dufam ze tak coskoro nebude :rolling_eyes:
31. led 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super :grinning: sa teším s tebou :grinning: :grinning: :grinning: asi aj pre deti to takto je lepšie...že??? predsa len...tato chybal :confused:
31. led 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,,,ked sme na tych certov dvaja lepsie stihame,,,aj ulohy,kruzky,,,no nechcela by som byt slobodna mamina veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,
31. led 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
verím....mala si toho aj tak dosť...kým bol preč...ja občas ostávam sama, ak ide niekde na dva dni...a ma čerti berú :confused:
31. led 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno veru tak,,,tazko by nam bez chlapov bolo,,,vidno ze je kratko doma ten moj ked o nom tak pekne :sweat_smile:
31. led 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj to ti veríííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: noooooooooo,,,,,,,,vsak ja pravdu len :sunglasses:
31. led 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej...čo si budeme klamať :grinning: na dovolenku sa kdesi chystáte?
31. led 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj mi asi len na tu maltu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,,ak chceme do vianoc byvat :wink: ,,,ale mozno na par dni sa niekam odtrhneme,,,a co vy??? ok idem bo sa mi mangel vratil do izby :grinning: ,,,bru noc,,,,
31. led 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrúúúú....zajtra ti do rp napíšem....papa
31. led 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
alanis851, chod s tvoijím dostaníkom do kelu!
píšem adminkom už, čo sa nam sem rýpeš?
1. únor 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek