Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
1. únor 2009

dostaníkom - malo byť dotazníkom
😀

alika54
1. únor 2009

alanis,,,akoze tu je niekdo obezny??? nemame potrebu vyplnat take dotazniky,,, 😠 ,,,

sassi
1. únor 2009

ved ona to nahadzala do vela tem
a adminkovia to priebežne mažu

alika54
1. únor 2009

ja ze ma problem len s nami 🙄 ,,,inac ako mas???

sassi
1. únor 2009

dobre
včera sme boli vo welnesse
dnes bol manželík v práci, ale už prišiel
inak nedelná nuda ...

alika54
1. únor 2009

a kam chodievate? inspiruj ma,,,,

sassi
1. únor 2009

www.golebiewski.pl tam si klikni na Tropikana park
je to v Polsku, ale od nas 70km, cez Jablunkov prejdeš do Polska
alebo do Turčianskych Teplíc 😉
alebo ešte je v Terchovej www.terchovec.sk ale tam sme my ešte neboli, ale kamoška tam bola aj s deťmi, vraj to tam fajn

sassi
1. únor 2009

http://www.terchovec.terchova.sk/ toto je dobry link 😉
a ten Hotel Golebievski je tento vo Wisle http://www.golebiewski.pl/hg_wisla/

alika54
1. únor 2009

vyzera to super,,,,asi zacneme turcianskymi teplicami,,,ved ich mame na skok 🙂

sassi
1. únor 2009

tam sme párkrát boli a je tam fajn
lenže to Polsko vyjde teraz vdaka kurzu o dosť lacnejšie a mame to 70km ako aj do Turčianskych
A je to tam väčšie, v cene su tam aj sauny, ladova jaskyna, solna jaskyna, kopa víriviek (morská, luhova, borovicová, bylinková ...), bazen s umelou vlnou, palvecky bazen, 5 tobogánov
V Turčianskych su zasa tie horuce bazeny ... no každe ma niečo do seba ...

qetinka
1. únor 2009

Ahojte 🙂 mna dnes cely den boli hlava... ☹ decka su fajn...kiahne zatial nemame... 😉 domi ide uz zajtra do skolky-.....sa teši a ja budem mat volnejsie...taky welnnes 😵 mozem snivat..kedy sa ja tak tam dostanem...ešte asi dlho nie...ale potom si to vynahradim...

sassi
1. únor 2009

to jasne, že potom si vynahradíš
ale ty zasa budeš babenko 😉 ja možem snívať o tom...

qetinka
1. únor 2009

sassi hadam len nemusis snivat....co neda sa??
zacnem si asi pomaly davat veci na kopu co potrebujem do nem....pre taku nejaku istotu...či čo...?!len sa mi zda ze toto rychlo ujde tych par tt..

sassi
1. únor 2009

no po tých problemoch, čo som mala s otehotnením s Alexkom, sa mi ani nechce na to dávať
manžel už dalšie dieťa nechce vôbec
takže tak ☹

alanis852
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sassi
1. únor 2009

alanis, si robíš z nas už srandu? si trápna už s tým 😖

sassi
1. únor 2009

zasa tu bol "dotazník" 😀 aby ste sa nečudovali, že mam vidiny 😀 😀 😀

qetinka
2. únor 2009

bre ranko...pracujucim pekny den 😉 asit... 🙂 ja som taka unavena ako kon 😀 a to je len rano....oliver zle spal v noci....ale teraz je uz v kociku na balkone...snad potiahne aspon hod.a pol 🙂 a ja sa dam dovtedy dokopy... 🙄

sassi
2. únor 2009

dobré ránko 😉
queti, už maš napalnovany termín?

qetinka
2. únor 2009

nemam..v stredu idem na poradnu,o 10 dni idem na dalsiu ofic.MD,TAKZE ma caka trapne behanie po uradoch 😖 /inac keby je ten rodicovsky aspon vyšši..z tych trapnych par eur dve deti male...tahat...keby muz nezaraba ako zaraba neviem si to ani len predstavit...ved len na mlieko dame oliverkovi 2000,.sk mesacne..kde su plienky a ine veci..a to vlastne zachvilku 2x..teda okrem mlieka dufam ze budem kojit.. 🙂 hura system v tejto krajine. 😝
oliver teraz zaspal...sa tešim je klud....teraz je take narocne obdobie...vsade ale naozaj vsade sa štvera..na stolicku..stol..do okna...no uplne vsade...a ja len lietam a chytam... 😀 alebo ho hnde davam dole...a to samozrejme s revooom protestuje...chrobacik malinky...ked to je ešte take male ,ani poraidne nevysvetlis... a to mame domacnost max.prisposobenu detom..no ale aj tak... jeho hranie nebavý..len štveranie sa po nabytku..domi toot nerobila..vidno ze je to chlapec 🙂

qetinka
2. únor 2009

Boze dobry ja pisem 😝 preklep sem preklep tam 😀 😀 😀 😀
uz neviem kde som to citala si sassi pisala ze maly ti je v podstate bez plienok...muz ma snahu v lete oliverka odnaucit...no uvidime ako mu to pojde....

sassi
2. únor 2009

no ano, už bezplienkujeme, ved už ma o mesiac 2 roky (26.2.)
ale Heni som odučila až po 2. narodeninách, takže som spokojna s ním
každy ma strašil, že chalpci su na toto horší, lenivejší,a le u nas naopak
občas smu sice par kvapiek ujde, pri hre, ale inak sa pekne pýta 🙂 cely den
len navon a na spanie mu ešte plienku dam, ale skoro vždy je suchá
🙂

A u nas bola Henka je živšia, aj skor chodila a viac sa všade štverala, on je taky pohodáčik
to je povahou, nie že divča - chlapec
možno sa to vymení neskor
ale moc tomu neverím, lebo Heni je stále také živé striebro 😀
už som jej velakrát vravela že "biele sukničky chceš mať, ale na každy strom vylezieš 😕 !!!"

alika54
2. únor 2009

cauko kocky,,,tak teraz sme dosli z umeleckej,Simon sa uci,Vikina kuka pepka-namornika a ja varim. Ocka mame v Roznave na uvitani z misie tak pride az vecer,,,juj sa mi akosi nic nechce,som neaka unavena a vsetko ma boli 😝 ,,,aky ste mali den? Qeti odychla si si aspon? co si nelahnes ked ti Oliver spinka hm? potrebujes si aj odychnut 😕 😉

qetinka
2. únor 2009

alika ale lahnem....len nezaspim... 🙂 dnes cele doobedie som nic neurobila 😕 ale tak potom sme boli s olim na dvojhod.prechadzke a potom zas domov ho uspat a pre malu do skolky...ale muz prisiel skor z roboty takze som rada...
domi bola urevana ze ju brucho boli 😒 a oliver ma teplotu ..asi zuby lebo je nervozny...
sa celkom tešim ked zaspia 🙂 🙂 🙂

alika54
2. únor 2009

xixi,,,aj ja milujem tie chvile ked krpci spinkaju,,,vtedy ich milujem najviac na svete 😀 ,,,uz mame ocinka doma-konecne,,no predpokladam ze o chvilku zaspi bo celu noc koli cestovaniu nespal 😒

qetinka
2. únor 2009

😀 😅 🙂

qetinka
2. únor 2009

takych je nas asi viac...
ako casto chodite ku kadernicke?ja ked som mavala kratkucke vlasy tak cca dva cm...tak som chodila kazdych 6 tyz.teraz si nachavam od leta vlasy rast a bola som v so.pred tyzdnom a konecne aj na melir...do hnedych cerveny 🙂 tak sa vytesujem..konecne zmena...uz som to dlho predlho nemala...a schovalo to šediny 😀 😀 😀 😎 platila som relativne priazdnivu cenu 🙂 len 20 e.sa da...

alika54
2. únor 2009

ja chodim ku kadernicke priblizne raz za tri mesiace,,,teraz som bola pred tyzdnom,,idem na rysavu 😀 ,,,manzelik chce,,,

alika54
3. únor 2009

dobre ranko,,,vyspinkane??? mne mali v noci zas deti zle sny tak nic-moc 🙄 ,,,pekny den vsetkym,,,a kde sa stratila Anicka?????paaaaaaaa

qetinka
3. únor 2009

alika ahoj 🙂 spanok?to co je 😲 ai 4 hodiny dokopy somk spala... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ale idem sa uz prebrat k zivotu 😀 co dnes varis? hod nejaky typ lebo mne dnes dochadza fantazia... 🙂 vonku prsi a prsi..a fuka otrasny vietor ja sa tak tesim na jar...
ked bude vonku normalne...nie takto...oliver predchvilkou vstal..a hlada oca po byte 😅 chodi a vykrikuje oto oto... 🙂