Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

cukrik580
26. únor 2009

ahoj tasha

erika107
26. únor 2009

caute babulky

vitam medzi nami Tashu 🙂 ja som tu tiez novacik medzi babulkami 🙂

cukrik: tak to mi je velmi luto ze nakoniec nic nebolo 😨 ale neboj mozno dnes bude neake tutu mutu 🙂 ... ja som tiez uz dlho nemala tutu mutu lebo som najskor mala zdravotne problemiky a teraz prezmenu nemam chut ☹ akosik po porode sa mi znizil sexualny apetit ... bude to asi tou vycerpanostou

cukrik580
26. únor 2009

to tu nik nie je?

erika107
26. únor 2009

stacim ti ja???

cukrik580
26. únor 2009

mne sa nejako tiez znizil, ale b poslednej dobe sa praveze zvysuje...no dnes pride asi okolo polnoci...pravdepodobne...takze zase nic...ale ma to aj vyhodu...ma zoberie do prace rano..xixi...som vydieracka...noaco...nech si ma udobruje...fuuuuj, vies ako mi je zle...ani som nic take nejedla...ma napina stale...asi budem chora.... 😒

cukrik580
26. únor 2009

jasne, ze stacis...

erika107
26. únor 2009

no a neni tam neaky zaskodnicek uz? xixi ved som ti spominala ako to bolo u mna 🙂

cukrik580
26. únor 2009

neviem...mozne to je...ale nechcem na to ani mysliet radsej...stale sa inak premaham, aby som si nespravila testik...lebo to b y bolo aj tak skoro a zbytocne...takze...a co inak...a babo spinkalo?

erika107
26. únor 2009

no mne testiky ani nic neukazali xixi a to som bola uz tehu 😀 😀 .,,,, no dnes spinkal a troska mal zvysenu teplotku sice len 37.7 ale bol netrpezlivy z nej :( ... no a teraz uz haja 🙂 konecne 😉

cukrik580
26. únor 2009

ja som ti to hovorila, ze bude hajat...tu bola kamoska dnes s malinkou lilinkou...plakalaaaaaaaaaaaa...strasne mooc, ale sme kamosky, tak hned ako ma zbadala, ze kde je na navsteve, tak hned sa skerila...piskotka moja mala...jaj, ju taaaak lubim...sa lubime strazit s opicou...ma 5 mesiacov...mi tvoje prispevky ukazuje az 4 minuty po tom, ako ich napises...to je aky oneskoreny net alebo co...ach jo

erika107
26. únor 2009

no nic si z toho nerob mne to tiez neako neskoro ukazuje 🙂 asi je vela ukecanych bab na konikovi 😀

cukrik580
26. únor 2009

asi hej...co inak nove?

cukrik580
26. únor 2009

jak si hovorila o tej teplotke ma napadlo...aj lili je chora...teda uz zdravie, mala zapal priedusiek...este trosku chrapci, ale uz je ovela lepsie...a doktorka povedala, ze ked sa jej vytvaraju zubky, tak moze mat oslabenu imunitu a ze je nachylna na choroby...co myslis?

erika107
26. únor 2009

ani nic zajtra ide manzel uz do prace takze budeme s matiseckom sami este ze byvam u nasich a mamina mi robi spolocnost 🙂 ... inac by som zosedivela asi

cukrik580
26. únor 2009

aaa...to hadam nie...ja inak tiez rozmyslam, ze kde asi budem byvat, keby mame babo...lebo v podnajme...hmm...neviem, ci by sme to zvladli...ale ak pojde ta materska hore, ako slubuju, tak by sa to hadam dalo...no ved uvidime...este nemam ani //, takze nad cim uvazujem...

cukrik580
26. únor 2009

jaaaaaaaaaaj...by som aj kkona zozrala dnes asi...ale mam chut na vsetko co existuje...ale ked si idem daco dat, tak ma hned napne...tak mi len v bruchu skvrrrka...som zjedla dnes 10 dkg salatu a jednu kaiserku...

erika107
26. únor 2009

no tak ja by som u svokrusi nebyvala a u nas mame dve izby pekne zariadene takze mi nic nechyba a je mi lepsie doma ako v podnajme kde by som musela nehorazne prachy platit... a co si dnes robila ty?

cukrik580
26. únor 2009

no ja sa s nou zatial mozem, ale ktovie ako to bude casom...a keby prislo babo...maju veeeelky dom a byva tam len babka so svokrusou nadejnou, takze tam by bolo kde...nasi byvaju v dvojizbovom byte...ale aj tam by sa to dalo...a majko ma lepsi vztah s nasimi...takze...no neviem...kazdopadne na ulici by sme nezostali...ja som rano vstala, som kukala jak puk pol hodku na hodiny...xi...potom som si sla jednu bafnut, obliekla som sa, umyla som sa...sla som na bus, ale ma odchytila kolegyna, ze ma vezme, takze fajn, v robote pohodicka...nadpriemerny vykon a to som sa cely den zasivala...potom som bola v meste vyberat darcek pre tetu...lebo mala styridsat a v sobotu ideme gratulovat, tak som jej na rovinu volala, ze co chce a ona, ze sladku vasen cokoladu a tulipany, ona ma rada tie niekolkovela percentne kakaove, tak som jej kupila 4, som ani nevedela, ze je to take lacne...este zozeniem nejake tulipany hadam...sme sa skladali ako rodina na nausnice a na retiazku, ale tak nechcela som prist s prazdnymi rukami, tak som chcela este daco a vybrala si toto, tak to bude mat...ona je inak blazon...ju mam celkom rada...no a potom bola u mna kamoska a teraz som na nete a cakam na draheho...mi akurat volal, ze to dokonci, ale nepride aftickom, takze ma rano nevezie...ale aspon bude spinkat so mnou... 😝

cukrik580
26. únor 2009

a vy co jako?

erika107
26. únor 2009

no tak to si mala akcni den od rana xixixi najma to cumakovanie na hodiny 😉 ja rano nemam ani cas kuknut na hodiny lebo maly ma hned zamestna je hladny 🙂

no parve som si ratala BMI a vysiel mi hrozny vysledok 35 co znamena

30-40 – stredná obezita
Toto je známkou nezdravého stavu. Váš nadbytočný tuk vás vystavuje riziku ochorenia srdca, cukrovky, vysokého krvného tlaku, ochorenia žlčníka a niektorých nádorov. Mal(a) by ste schudnúť pomocou zmeny diéty a zvýšenej fyzickej aktivity.

takze vysoky krvny tlak mam a zlcnik tiez ☹ ☹ ☹ a sakra mala by som zo sebou nieco robit

erika107
26. únor 2009

no rano sme vstali o 5,OO potom papal drobcek ... nechcelo sa mu potom hajat az o siedmej zaspinkal trosku potom zase papal ... hrali sme sa medzi tym ... potom dosiel moj bracho s malou ... ja s manzelom sme zatial vybehli poumyvat schodisko ... a zase papali a hrali sa cely den dokola 🙂 ved to spoznas stereotyp

cukrik580
26. únor 2009

to by som mala aj ja, no len nechci vediet aky bmi mam ja... 😀 to ti radsej ani nepoviem..xixi...som kukala este raz toho tvojho synatora v albume, strasne je krasnucky...ja nemam ani tlak, iba ked mi ho maxon zdvihne a inak nemam nist...a aj ja by som mala daco robit so sebou...ale ked ja nechudnem...ja len priberam...aj z vody...ach jo...a priberam hlavne do prs...a schudnut z nich ani bohovi....ma krize len bolievaju...ale neskutocne moc...to z toho...a hlavne ked mam ms alebo ovu...vtedy umieram...ako aj vcera vecer a dnes doobeda...tak asi som mala ovu...alebo mam alebo co....viem, ze je uz moc hodin...ale asi idem volaco spapat konecne hadam

cukrik580
26. únor 2009

no jo...aj ja by som uz taky stereotyp chcela zazivat...teraz mam zatial taky pracovny...chcela by som taky domaci :p

erika107
26. únor 2009

no tak hod ake mas ty bmi... dakujeme je to trdielko makove inac ked chces vidiet viac fotiek tak sa kuk na www.picasaweb.google.com/ericka107 tam najdes aj zo svadby a tak 🙂 ... no ja priberam do brucha a do zadku prska sa mi stracajuu 🙂 ... no ja sa snazim uz po 17 nejest a ked aj tak jogurt a basta musi mi stacit 🙂 ... asi pojdem do vani a spinkat lebo neviem kedy sa mi zobudi lotrik moj

erika107
26. únor 2009

no ved pockaj ked dojde k istemu budes rada ked budes moc mat aspon malu zmenu

erika107
26. únor 2009

a kam sa vsetky babulky stratili?

alika54
26. únor 2009

cao kocky,,,ako mame ??? co nove? zajtra piatocek supris,,,od pondelka maju krpci prazdniny a koncom tyzdna ideme na chalupu tak som rada. neaka zmena aspon,je tam aj lyziarske stredisko tak si polyzujeme a Vika sa aspon do toho viac dostane,,,Qeti ako zvladas??? Asit vikendik-tesis sa co? 😀 -ako aj ja 😉

cukrik580
26. únor 2009

neviem...ani vcera tu nikto nebol...ťo mi je jasne, ale aj tak chcem...xi

erika107
26. únor 2009

alika: tak to ti zavidim uz teraz ze budes mat zmenu 🙂 xixixi ja si este pockam na take lozenie kade tade s krpcom 🙂 i ked mame ist na svadbu kamoske do ziliny ale ideme len ja a manzel maleho nechame mamine varovat lebo by sme sa nezabavili a potom by sme mali niekedy skocit ku kamaratom do trencina tam sa velmi tesim ale to si nechame az ked bude trosku teplejsie

cukrik580
26. únor 2009

na sak aj ja pojdem do hajan pomaly...do vane a tak...ja vecer nepapam...ale teraz spravim vynimku....ahoj ali.......velmi mam vysoky bmi...ale sak preto som v tejto miestnosti...idem to kuk...