Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
26. únor 2009

no ved aj vy s nim pobehate,,,mi sme s malym ked mal pol roka -kukam ze ako tvoj,,, boli uz na dovci pod stanom,,a bolo super 😉 ,,

erika107
26. únor 2009

oky tak sa pokukaj 🙂

erika107
26. únor 2009

oky babulky tak ja idem do hajaniek bru nocku a sladke snicky pri polovickach 😝

alika54
26. únor 2009

aj ja chcem vediet ten bmg alebo radsej ne? 😅

cukrik580
26. únor 2009

aka kraaasna nevesticka...

alika54
26. únor 2009

bmi som chcela napisat 😝

erika107
26. únor 2009

http://www.emco.sk/pre-vase-zdravie/pre-stihlu-... tunak si to mozes vypocitat lepsie povedane samo ti to vypocita

erika107
26. únor 2009

dakujem 🙂 to som bola v 3 alebo 4 mesiaci uz

alika54
26. únor 2009

no idem skusit,,,len aby som z toho zaspala 😀 😝

cukrik580
26. únor 2009

to vazne...fakt supis tam vyzeras...dobreeeeee...a maly je fakt zlatucky...nas matko ma uz pol roka...toho mam v albume...to je bratrancov malinky...ja uz tiez pomaly pojdem...

erika107
26. únor 2009

cukrik: k tym satam sa viaze este dost vela veci ale to az zajtra 😉

alika: neboj zaspis

alika54
26. únor 2009

ja som sa vydavala zaciatkom piateho 😀

cukrik580
26. únor 2009

OK...ASPON BUDEME MAT O COM KECKAT,,,TAK PA

cukrik580
26. únor 2009

ja som sa este nevydavala...

cukrik580
26. únor 2009

😀

cukrik580
26. únor 2009

oki...idem...sa mi note book vybija a nechce sa mi hladat nabijacku...papa

tasha8
26. únor 2009

dakujem baby za privitko 🙂
pozeram ze kecate tu o 106, to je dobre, ja sa tiez musim dako ´vykecat´ lebo normalne mi chyba ze sa s niekym porozpravat, moj pride vecer dom a hned do postele-kaput, s mamou furt o tom istom a kamosky vidim teraz raz za rok dobreze nie tak si potom pridem mimo 😖 zajtra aspon zmenim prostredie a ideme do Zvolena, som zvedava ake je tam pocko, to by mi mohla povedat anicka...
no a tak.....tak zatim papa a dobru noc 🙂

alika54
27. únor 2009

tasha ahoj,,,,veru tu sa vykecas uplne naj 😀 ,,,inak vsetkym pekny den 😉

anickaajanko
27. únor 2009

ahojte
aj ja vsetkym pekny den

tasha uz asi nestihnes precitat asi uz idete do ZV

ale kooooooooooopa snehu aj momentalne pada
chcela som ist do mesta ale po tej clapkanici a snehu s kocarom
😒

qetinka
27. únor 2009

pekny den vsetkym 🙂 🙂 🙂
i ked to pocasie je 😖
oliver akurat zalomil,idem varit ,a čosi poupratovat....i ked sa mi dnes teda nechce...neviem kde je moja energia...vzdy som vsetko mala pekne a raz dva hotove,teraz? 😲 😕 😅
mam toho ešte dost naplanovaneho...postele chcem nakompletku vsetky poprezliekat...a x inych veci....ale snad stihnem....
erika nemas mi sice byt odkial ...ale si mi z fotiek mooooc povedoma 😉
asi mas tu niekde dvojnicku.... 😉
pisala si o optimalnej vahe...ides chudnut? skus www.chudnutie-ako.sk....najsamnajlepsie,podla mna 😎
anicka a ty uz chudnes do tych plaviek?ja sa tak tesim ked budem moct zacat...toto velke telo ma moc nebaví...i ked tehu brusko je fajn 😉 taka lopticka gulata.... 😅 ozaj musim si ho zdokumentovat...pokym ešte je 😀
asitka auto ako?
alika pytala si sa ma ako sa mam..dik za zaujem 😉 😎 snazime sa...tieto posledne dni s pre mna nic moc...a asi najhorsie ked porovnam tie dve tehu predtym..ale vydrzime...ja sa strasne tesim...na maleho ako byde vyzerat a tak...uzlicek krasny...aj sa bojim 🙄 lebo viem co ma zase caka...no ale to prejde...obavy ma asi kazda pred porodom...a tak... a co mame noveho..nenormalne mi zacalo brucho tvrdnut..x krat za den..a pekne to boli..tvdre ako skala... no pomaly sa to pripravuje... mala som dva dni take bolesti.ako pri MS,do krizov mi to razilo..brucho tvrde... 😲takto mi zacinal porod pri domi..ale rozchodili sme to....tento x.. 😀vysledok....uz kusok orvorena...som vedela ze sa nieco deje...
sassi sa niekomu ozvala?ako sa ma?
sassi sa niekomu ozvala?ako sa ma a tak?

anickaajanko
27. únor 2009

ahoj qetinka

snazim sa, denne vypit 2 l cistej vody, co je pre mna utrpenie, nezeriem po 18tej
manzel ma zakaz nosit domov sladke
aspon ake take opatrenia

porad co varit
ja som strasna kucharka a manzel by uz ocenil teple jedlo 😉

vcera som bola kuknut tu kamosku tak ona m termin 8meho na moje narodeniny tak som zvedava
citi sa vraj ako keby ani tehotna nebola
strarsi syn bol o 2 tyzdne skor ale mala si da asi nadcas

boli ma hrdlo a tecie mi krv z nosa
na pekny den to vyzera 😒

alika54
27. únor 2009

no Qetik asi sa ti to blizy,,,ale ten pocit ked mas uz po tom a drobceka pri sebe je neopisatelny a najuzastnejsi 🙂 ,,,len sa drzkajte a setri sa a ze nemas tolko energie? blaznis? ved keby som mala zvladat to co ty no neviem-neviem,,,Anik aj u nas je skaredo chvilu snezi a teraz svieti slniecko,,,ja idem urobit fasirky a valim poobede k nasim,,,,

alika54
27. únor 2009

inac o sassi neviem nic 😖

anickaajanko
27. únor 2009

ani ja, nemusela odist ☹

cukrik580
27. únor 2009

ahojte baby....ako sa mame?

erika no daj komentar k tym satam...

cukrik580
27. únor 2009

a inak eri...vcera zase nist...ani neviem, kedy prisiel...ze ma nechcel zobudit, lebo bol unaveny...ani sa necudujem, chudacik...ale mohol ma zobudit... 😝 😝 😝

cukrik580
27. únor 2009

ahoj tashka...kludne kecaaaaaaaaaaaaaaj...mi radi pocuvame, teda citame, ci co...teda , ked je cas...

cukrik580
27. únor 2009

rady 😀

cukrik580
27. únor 2009

.ach jo...asi mi zacina sibat....som dnes sedela v praci na stolicke, nic som nerobila len som tak pozerala do blba a myslela na babo a kolegyna prisla za mnou a ze ma 10 minutt ohlasovala a co ja viem co a ja som bola totalne mimo...aj hlava a brusko ma straaaaaaaaasne dnes bolelo, som si az tabletku musela dat, bo som myslela, ze skapem...ach jo

cukrik580
27. únor 2009

ok...musim ist...idem ku kamoske na kaficko...kuknut malu lili...5 mesacnu...potom pride drahy pre mna a pojdeme asi kuk kamosku na kofcu k nej do prace a potom jupiiiiiiiii...na snazenie...a potom pojde spat k mamine, lebo rano idu riesit este daco s aftickom...