• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky nad 40...

9. listopadu 2015 
@martulle A porod (3. císař) byl naprosto v pohodě. Rodila jsem v patek, byla jsem potom uplne ready, i manžel byl na pokoji a tak jsme si Bohdanka nechali u sebe. Druhy den v sobotu uz jsem normálně chodila po oddělení.
29. zář 2015 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@amrash tak to věřím,že jsi musela zase maličké oblečení schovat.. :slight_smile: Ty jsi měla 3x císařa?ale zvládla jsi to teda uplně v pohodě,si šikulka :slight_smile: já měla teda všecky dítka přirozeně,ale malého mě vyvolávali 3dny..su zvědavá jaké to bude ted stímto budulínkem....A co Bohdánek,už chodí?
8. říj 2015 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash já rodila všechny tři "normálně", i malulku ve 44 :wink: :dizzy_face: .
Ono to nakonec vždycky nějak musí jít (šlo to dovnitř, musí to i ven, říkali mi v porodnici u naší první :wink: :dizzy_face: ).
8. říj 2015 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanula11 Ja ani jinak, nez sekci rodit nemuzu, kvůli ortopedickému poškození kloubů po úrazu. Moje máma ale rodila přirozeně a byl to takový horor, ze si říkám, ze něco zlého je pro něco dobrého. Byla to celkem vždy relativně pohoda.
12. říj 2015 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11.10.2015 se nám narodil Toníček. Ačkoliv mě všichni strašili, že budu mít preeklamsii, dlouhý porod apod., tak opak byl pravdou. Těhotenství bylo bez problémů ( až tedy na strašení Down. syndromem, kdy mi Triplle test vyšel 1:30, ale amnio jsem i přesto odmítla ) a porod sice trošku nestandardní, ale vlastně v pohodě.
Odtekla mi totiž plod. voda a po příjezdu do porodnice ustaly kontrakce. Takto to zůstalo skoro 24 h. Naštěstí jsem je ukecala, aby se nic neurychlovalo a ještě že tak. Ve 12 h jsem byla otevřená na 3-4 cm a ve 12:45 h byl chlapeček na světě. PA odešla a já najednou držela hlavičku a křičela na manžela, že už kluk leze ven...Jsem bez poranění a hned po porodu jsem se cítila úžasně, jako bych nerodila.
Manžel mi byl velkou oporou, chlapeček je zdravý a mi moc šťastní.
9. lis 2015 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek