• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy mimča začínají sedět?

10. listopadu 2007 
Hm to jejich chrápání je vopruz :angry: nenávidím to :angry:
Tak malá spinká ve svým jo? Šikulinda :grinning:

Já možná budu litovat, že jsem chtěla s Kubou spinkat, ale mě by to srdce nadalo ho mít v postýlce :sweat_smile:
24. únor 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona spinkala se mnou jen na začátku, pak se mnou v pokoji, ale ve své postýlce a teď sama v pokoji..i když jsem doposud spávala zas v pokojíčku s ní(kvůli tomu chrápání), ale v postýlce je sama, ona tam vlastně nikdy neprotestovala, vždycky to brala jakoby samozřejmost, spát tam :wink:

Některé maminky si to ale chválí, spát s miminkem, myslíš, že nemáš čeho litovat, hlavně, jak mu to dělá dobře :wink:
24. únor 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to myslím tak že se ho až bude velkej nezbavíme, protože bude zvylkej od mala se mnou dyndat :grinning:
Na druhou stranu to uteče a bude se pelešit kdo ví s kým :grinning: :cry:
24. únor 2007 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
No to je fakt, že se ho asi nezbavíte :grinning:
25. únor 2007 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijetka- myslim,ze sis na sebe usila bic,to pak neni divu ze se budi kazdou chvilku,jak mu jses takhle blizko protoze z tebe furt citi to mliko :grinning:
ono se to pak blbe odnaucuje sestrenka ma 4letyho chlapecka a dodted spi s nima a uz se do ty jedny postele teda sotva vejdou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já vím, že jsem si učila bič, ale znám pár lidiček u kterých ho probíhalo normálně :astonished:

Když ono je to takový hezký, že ho cítím hned tak blízko.Otevřu oči a vidím ho hezky blízko.......

No ale ty důsledky :angry:

Holt se do Kubovo puberty nevyspím a bude mě ucucávat po 1,5-2hod :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krásná toť budoucnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijetka- :grinning: :grinning:
25. únor 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Terko já to vidím spíš :cry: :cry: :cry:
25. únor 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee promin no me jen pobavilo jak si psala ze jeste v puberte te bude ocucavat :wink:
25. únor 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď babo raď jek z toho ven :confused:

Postýlku jsme včera přestěhovali do obýváku a stejně by bylo story kdybych ho tam dala, já si jenom říkám do kdy.....
25. únor 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijetka-vas zachrani jen samostatny spani,no :unamused:
Ja si ze zacatku brala Tadu brzo rano k sobe do postele,on uz nespal jen me ocucaval a ja jeste dospavala..jenze pak se zacinal budit cim dal driv a chtel jit ke me uz treba ve 3-4 a tak sem to zatrhla uplne,par dni byl rev,ale pak si zvykl a je v postylce spokojenej :wink:
25. únor 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím jak to udělat, pár krát jsme si s mužem řekli, že ho necháme řvát, ale když po 45 minutách nepřestával, tak jsme polevili :frowning2:
My uděláme cokoli aby byl zticha, on to ví tak nám dává čočku :angry:
25. únor 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Ijetka- tak to budeš kojit docela dlouho,viď ??? :grinning:
Jestli jsem dobře pochopila,tak malej spinká celou noc s tebou? Taky mám známé,kterým takhle kluk spí od malička a nemůžou s ním už pohnout ( byly mu dva) :sweat_smile: . Já si říkám, že ho to učit nebudeme,ale u kamarádky se to holčička naučila až ve dvou letech,kdy jí v noci hodně bolí zoubky a tak hodně pláče,mamka jí vzala párkrát k sobě a teď je z toho zvyk :unamused: .
Tak jsem zvědavá,jak dopadneme my, s našima předsevzetíma :grinning:
Ale jinak to musí být krásný,spát s miminkem vedle sebe,někdy mě to láká,ale manža mi to zatrhnul :sweat_smile:
25. únor 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, toho společného spaní jsem se chtěla vyvarovat hned na začátku, chtěla jsem,a by malá spala normálně v postýlce, a jak jsem ji začala dávat, tak se to normálně naučila, ale IJETKA, jak ti Kubík pláče, když ho necháš samotnýho, tak to se tak rychle nenaučí, spát sám... :frowning2:
25. únor 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To u nás se to teď pro změnu nějak zhoršuje se spaním přes den.Dřív to bylo tak 3-4h a teď tak 2h za celý den. :unamused: V noci ale naštěstí pořád spí bez přestávky,tak aspoň něco :wink: .
A jak vám teď spí děti přes den?
25. únor 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO s tím společným spaním je to krása mít ho tak blízko, ale to noční kojení (spíš jeho časté buzení), to že jsem rozlámaná to přežiju :sweat_smile:

A začalo to prdama, celý noce prořval a tam už začalo to, že uděláme všechno aby byl zticha. Tak jsme si ho vzali k sobě a plácali ho po prdelce, tak to začalo....

Na Kubinovi ja vidět, že je v tý posteli takovej oddanej jako kuře u kvočny, nejde to popsat.
25. únor 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Maruška jak povyrostla, tak kupovidu spí déle, není to každý den samozřejmě stejné, ale zhruba usne kolem 10.00 h, páš vstává teď už před 7.00 hod. no a spí zhruba hodinku a půl a odpoledne taky tak, hodinu, dvě, ale někdy i méně, jak píšu, není to stále stejné :wink: , ale ty dvě hodiny minimálně..to dá :wink:
25. únor 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se budíme okolo 8 (já bych dyndada dál, ale malej..), pak má malou dopolední spinku průměrně 30min, po o jedeme ven, a to spí jak kdy, v průměru hoďku, a pak ještě odpo taky těch 30min.

Večerní spinku háže tak okolo 20hod., kojíme vetšinou ve 23 a pak to jede :angry: :frowning2:
Jinak v noci aspoň jednou řve a to nespí tak 30-45min
Doufám, že jsteto co jsem napsala pochopili :grinning:
25. únor 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: pochopili...my řvem v noci, akorát když jsme nemocní, dnes je zas Maru trošku líp :grinning: , ale jste silné maminy, že ty noční mejdany tak dobře zvládáte :grinning:
25. únor 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No díky :wink:
Je to o nervy, ještě že mám manžu, hodně mi pomáhá :grinning:
Rychle něco napíšu, než si to přečte: je fakt šikula, já už jsemmalýho dlouho nekoupala, děla to zásadně on, já jenom chodím stahovat brabulku (Kubovi, né tatkovi) :grinning:
25. únor 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:
máš dobrýho manžu, já bych toho svýho taky nevyměnila..jó, on má už holt zkušenosti z předešlýho...je úžasnej :grinning:
25. únor 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se ho drž jako klíště :grinning: to jako že má zkušenosti z jinýho man. nebo mimi? :confused:
25. únor 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijetka-vam to jde pretahnout uz uplne?
25. únor 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééé kéž kdyby, to víš že ne :frowning2:
Dělám to opatrně a nevím jak má velkýho žaluda, ale řekla bych, že jsme v půlce :unamused:
Mám pocit, že má dlouhou předkožku a špatně se mi to dělá, když začnu stahovat už jsem u těla a žalud pořád nekouká :angry: , ale vím, že až povyroste tak se to zkrátí :confused:
Co vy??????????????
25. únor 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijetka-no u nas zadna slava asi pred mesicem se mi to podarilo ve vane pretahnout uplne :astonished: prislo mi ze zadnej tlak nevyvyjim,Tada se taky tvaril v poho,nic jsem tam nevidela.Jenze ouvej druhej den se tam objevily 4 prasklinky a tak jsme mazali k Dr. dala na masticku,zahojilo se mu to a ted sme zase na zacatku a jde to fakt malinko :unamused: ale Dr rikala ze zas se to za chvilku uvolni a pujde to lip tak doufam :frowning2:
25. únor 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,díky za odpověď na anketní otázku :dizzy_face:
Nevím,kdo píše v těch knížkách,že dítě mezi 6-12 měs spí 12-16h denně :unamused:

Co se týče přetahování,tak já to zatím nedělám vůbec.Ptala jsem se DR,ta mu na koukla,řekla že je to v pohodě a prý zatím nic dělat nemusím.Mám z toho rozpolcené pocity,dost bohatá diskuze na tohle téma už tady je-každej DR tvrdí něco jinýho.Já jdu do poradny za týden,tak se znovu důrazně zeptám,kdy teda mám začít.Mám strach,aby mu neublížila :confounded:
A vám v poradně řekli,od kdy to máte přetahovat? A sami od sebe,nebo jste se na to ptaly?
Mám kámošku,které DR řekla,že to nemá přetahovat a kluk šel asi ve 2 letech na ten zákrok.Prý proto,že nepřetahovali. :rolling_eyes:
25. únor 2007 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
raculka-nam v poradne rekli ze mame pretahovat kam to pujde..Jinak Syn moji sestrenice taky musel na ten zakrok protoze vubec nepretahovali.. :confounded:
26. únor 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijetka,
z prvního manž., a dvou dětí :grinning:
26. únor 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: vidím, že se debata opět strhla k předkožkám :sweat_smile:
No, my naštěstí máme pinďulu, tak to nemusím řešit, ale zní to docela strašidelně :fearful:

A holky co válce? Už jste nafoukali?

Carodkaa, Táda teda jedeeeee, za chvíli bude lítat ne? Malá už občas stojí bez držení :confused: A zdá se mi to, nebo má Táda oranžový nosánek?
26. únor 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme válec ještě ani nekoupili...a to jsem se na to tak chystala..vždycky zapomenu :cry:
26. únor 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek