• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V kolika měsících odstranit dítě od prsu?

3. července 2011 
do 12m+1t :slight_smile: od 8 měsíců prso jen ráno a večer a přes den jen když byla nemocná... od 10 ti měsíců občas večer a pokud se vzbudila nad ránem, tak se mi nechtělo dělat mléko do flaše - kojo bylo pohodlné a od 11 měsíců jen kojo nad ránem občas a po roce už prso nechtěla sama... takže jsme to zvládly na jedničku... a to jsem ivu uspávala u prsa ! a vidíš v klidu a v pohodě jsem odstavila.. ale každé dítě je jiné, tak snad to budete mít taky na pohodu... já chtěla kojit do 9-12 měsíců a povedlo se :slight_smile:
23. čer 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 11ti měsících se odstavila sama...
23. čer 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my skoncily s kojenim presne v 18i mesicich.. :wink: duvodem bylo druhe tehu, uz me to docela vycerpavalo..
23. čer 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla jsem kojit do max. 10m. V 8,5 se Toník odstavil sám, Jako poslední nám po postupném nahrazování kojení normálním jídlem zbylo kojení ráno po probuzení. To jsem pak nahradila Nutrilonem, který pije ráno z hrníčku dodnes :wink:
23. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já odstavovala na 2 letech, chtěla jsem to udělat umírněnou formou, ale nešlo to... jel na 4 dny k babče, ta ho zaměstnala a byl klid:slight_smile:
23. čer 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, kojit jsem přestala když byly dceři dva a půl roku, to už bylo tedy jen večerní kojení. Proběhlo to úplně neplánovaně, obě naráz jsme byly trochu nemocné, rýma, teploty a tak, malá si asi tři dny nevzpomněla, jak měla horečky a víceméně pořád spala, a mě jak nebylo dobře, se tvorba mléka dost utlumila, tak jsem toho využila a pak jí řekla, že mlíčko už není :D vzala to úplně v pohodě :slight_smile:
23. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daník se odstavil sám asi ve 4 měsících a do té doby jsme bojovali s kojením - nikomu nepřeju. Od 4 měsíců je na příkrmech a je šťastnej :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobiáška jsem plně od kojení odstavila když mu byly 2roky a 3měsíce.byl to boj,ale vydržela jsem to.včera po 4měsících od kojení se zase na mě přisál a řekl a budu pít mlíčko každý den a hotovo!No má ale miláček smůlu,maminka už nedá i když ještě mlíčko by bylo. :grinning:
3. črc 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek