• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Holky,stejně jsou to naše pokládky,prdíme na okolí ne??? :grinning:
26. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem taky maminlka giganta a naneštěstí jsem ted i strašně tlustá a těhotná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak si asi myslí,že je po mě, :angry:. Zítra jdemem do poradny,tak se těším,co nám zase mudr poví,náš ,malý není tlustý, jen vypadá tak skoro jak některé dvpouleté děti, bude mít 10 měsíců a má kolem 12 kg a velikost má 86 , měří něco kolem 80cm,. Každý říká jak to ,že sám nechodí a má dudlík,tak řeknu , má teprve 10 měs. a všichni jéééé, ten je veliký , nekrmte ho tak apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to máme už 8 zubů, sedíme, stojíme, chodíme kolem nábytku, otáčeli jsme se mezi prvními z našich vrstevníků, i rychle seděli a stáli a už se i trefíme sem tam do nočníku, prostě pomalí nejsme a jsme velicí. :grinning: :grinning: :sunglasses:
A druhé mimi je taky v bříšku hodně veliké :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ähojík Kuchy....taky Matyášek jo???? :wink:
koukala jem do albíčka a je naprosto dokonalej....prostě kus chlapa a tak to má být... :wink:
A teda sourozenečci budou kousek od sebe vid :grinning:
26. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa: jj, nějak se nám to tak vyvedlo :wink: Spíš to bude pro mě sranda...ti dva nejspíš kluci,,,,no já myslím,že tam holčička není :cry:
Koukala jsem na Vašeho Matýska a je krásný, ale fakt mi příjde stejně veliký jako ten náš ...o 2 měs mladší maxi kluk :grinning:
26. dub 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kuchy :dizzy_face: máš pěknýho klučíka :dizzy_face:

mě dnes pobavila jedna holka, má kluka starýho jako já malou (7 měs) a on jí přibral teď 500 g za 14 dní tak už váží něco malinko přes 6 kg (je to taková žížalka hubená dlouhá) a ona je z toho naprosto hotová :grinning: prej se dívala ke mě do alba že Mája vážila ve 3,5 měs. víc než teď ten její kluk v 7mi tak to jí prej uklidnilo :sweat_smile: ty reakce sou někdy k pláči, někdy k smíchu, někdy mě až připadá že si snad lidi myslí že je prašivá nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...stejně tak to poslouchají maminky drobečků....asi by všechny děti dle některých měly být stejné......
26. dub 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus to jo, jak dítě není "tabulkové" je to průser :grinning:
26. dub 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě....ale moje dr.nikdy neřekla ani slovo..... :grinning:
27. dub 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus moje dr mě vždycky za váhu chválí jak krásně přibíráme :slight_smile:
máme první zub :slight_smile: pravou jedničku dole
27. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak gratuluju k tubu,doufám,že jsi ho našla ty,já mám za 1.zub šaty :slight_smile:
a my už máme 3 zuby :grinning: no matesovi to roste nějak pomalu :grinning:
27. dub 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus tak to mi musíš vysvětlit :confused: to je nějaký zvyk něco dávat za zub :confused: jestli jo tak to musím přítelei teda říct :grinning:
27. dub 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
už tři :confused: :grinning: mě to připadá chvíle co si psala že konečně máte první :slight_smile:
27. dub 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale snad mě nebude kousat, už tak to bolí dásněma :slight_smile:
27. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jdu vas zase pozdravit...

even - gratulujem k prvnimu zoubku :dizzy_face: shodou nahod jsem nahodou taky objevila jednicku v pravo dole u meho zlaticka :dizzy_face: ale vse tomu nasledovalo, poslednich par dnu si pekne vytrpela, sice ani ne v noci jak pres den,a zazrak byl ze se vcera od sedmi vecera neprobudila ani jednou az dnes rano o pul sedme a to se budi i dvakrat na dudlika, no ale vsechno to stalo za to a mame taky prvni zoubek,ted chce porad neco kousat,krupky uz ji nestaci,tak jsem ji zkusila dat kousek ryzoveho chlebiku tak uvidime :dizzy_face:
27. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ëvanko,jasan,kdo najde 1.zub,musí dostat na šaty....to neznáš???????,
to se prostě musí,tak si řekni hezky doma o něco.... :grinning:
27. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

pikus no to fakt neznám :confused: :slight_smile: To bude mít přítel radost :grinning:
sam malá hryže taky pořád, ale ještě jí nedávám žádné křupky nebo sušenky, asi kupím ty kukuřičné "housenky"
28. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evanko...radost neradost,prostě musí :grinning:
kukuřičné křupky jsou super,Mates je miluje....
28. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak od včera máme další zub :slight_smile: sem ráda že je to tak bezproblémů, ještě aby byli bezproblémový i ty zbývající :slight_smile:
dnes mi dorazila super látková houpajda z bazárku a malá v ní 5ti minutách usla, uplně miluje houpání :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
tak ta houpajda je super....
matesovi se nějak zoubek nahoře zase schoval :astonished:
Dnes jedu na 2 denní výlet s prckem a s holkama z e-mimina :grinning: samá dubňátka :grinning:
4. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evenko:ta houpajda je super
pokud bude Matýsek nadále zlobit se spaním tak si ji koupím také, přes den nechce spát, a když už usne tak na 30minut, je to na budku a to tak krásně spinkával, nevím co se stalo, že se tak porouchal, co naplat, nezbývá nic než vydržet :wink: :frowning2:
4. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se také zoubky úspěšně schovávají :slight_smile: ale keců je kolem toho někdy docela dost :wink:
přejememe hezký výlet
4. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveno - fotky jsou moc super,vidim ze nase holky to maji se zoubkama stejne :wink: nam se druhy zoubek prorezal vcera a taky celkem bez problemu,tak snad ted bude chvilku pauza a nebo snad to bude snaset lip. a ty krupky jsem myslela jen ty kukuricne,normalni bych nedala a susenky ma jen sem tam v presnidavce :wink: Mala se taky hrozne rada houpe,tak ji musime koupit houpajdu na venek :dizzy_face:
jinak moje "velke" miminko za posledni mesic pribralo jen 200gr :grinning: tak uz se ji ta vaha opravdu upravuje,zacala se vice hybat tak asi i proto,segra uz je klidna :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

čím pozděj ty zuby vyrostou tím asi líp když kojíte :slight_smile:
sam nj holky si to naplánovaly :slight_smile: fajn že už se váha upravuje, taky sem si myslela že se to u nás brzdí (přibírala asi 300 g / měs.) ale teď naposledy to zase byla za 5 týdnů 600 g :grinning: takže už jí neunesu skoro vůbec, mám na doma kočárek ve kterým jí pořád tahám, hlavaně večer to člověk cítí na těch rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky bohu za tuto diskusi.

Malej měl při narození málo přes 4 kg, potom během jednoho měsíce přibral bez mála dvě kila...
Teď při tříměsíční poradně měl 7,5 kg a 69 cm.
Kamarádka rodila o 7 týdnů dřív a náš malý už toho jejího předrost a nesnáším ty soucitné poznámky, že mám být ráda, že je zdravý a že to "vylítá"...
Však já si vůbec nestěžuju, jaký je. Prostě mu chutná, baští jenom mateřské mléko, tak ho přece nebudu omezovat, ne?
5. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
jsem doma ze srazíku s dětma a maminkama a bylo to strašně fajn.....a kdo myslíte,že je z dubňátek největší???? :grinning:
6. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak jsem dneska byla s Karolínkou na osmiměsíční kontrole. 73 cm a 11670g. Mazec :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face:

u nás je venku docela ok, žádný vedro ani zima, hlavně že neprší jako za posl. pár dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale obávám se že znovu začne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mája je dnes s jídlem přímo otřesná, pořád prská tak její oběd byl 30 g a odpol. malou přesnídávku sem do ní natlačila na dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to divný, jí míň jak vrabec a tak příbírá :astonished: :slight_smile:

elvira malej je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: je to hroznej dlouhán tak nemůže mít "normální" váhu, vždyť by byl kost a kůže :astonished: :slight_smile:
nj soucitný poznámky a komentáře to tu známe :sweat_smile:

martinape krásná holčička :slight_smile: :slight_smile: uplně zírám jak pěkně sedí :confused: :confused: ta naše má pořád kulatý záda a až tak se teda neudrží, ale zkoušela sem jí posadit samotnou jen párkrát, zatím moc nechci kvůli páteři
6. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ... a jinak ta váha je fakt mazec :slight_smile: :slight_smile: ale podle fotek bych to vůbec nehádala :astonished:
6. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
tak jsem byla s Matesem u dr.dostal antibiotika a v pondělí ráno musíme na krev.Nalačno....no to jsem na to zvědavá.Ale když mu prý dám Sunar kolem 5,nemělo by to vadit.
A pokud se po ATB nezlepší,pojedeme na rentgen.
Matri....krásná holčička....a co tvoje záda???? :grinning:
7. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...odběr krve síla,já to obrečela,když jsem to viděla...mates taky řval,ale byl statečnej.
10. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek