Čekání na výsledky přijímaček

pavuska
25. dub 2018

Je tady taky někdo kdo čeká na výsledky letošních přijmaček ? Já jsem víc nervozní než ten můj pacholek 😀😀. Musím říct, že to čekání je nekonečný a nějak celý ten systém přes Cermat nechápu.

etinka
26. dub 2018

Holky,loni jsem byla taky takhle nervní,dceru mám v prváku na pedárně v PT.Výsledky nám loni dali až 3.5.,někteří spolužáci je věděli již od toho 27.4.Testy neměla úplně špatné,ale krásně zvládla talentovky a měla i hodně bodů za vysvědčení.Držím pěsti🙂

mievsa
26. dub 2018

@zuzineckah Ona je hrozně fajn holka, práce se nebojí, nesnáší nudu takže pořád něco dělá. Holka do nepohody. Bohužel nemá tu nej kámošku, ve třídě si s holkama nerozumí, nezajímají ji kluci ano cigarety ani diskotéky na tajňačku. Proto se někdy na sebe snaží upozornit výstředním chováním nebo naopak zase depresivním chováním. Nakonec jsme skončily u školní psycholožky a ťukám, že je zase vše ok. Taky se nám narodila dcera a ona ikdyz ji miluje tak žárlí, protože oni jsou s taťkou parťáci a asi se malou cítí ohrožená 😃 Strašně se těší až vypadne z téhle třídy, našla si na přijímačkách nanečisto pár kamarádek tak doufám, že tam bude spokojená 👍

bonulinka
27. dub 2018

Na jeden gympl je tedy přijata - výsledky už visí na škole 🙂. Druhý gympl zveřejní výsledky až 2.5.

neeva
27. dub 2018

Gratulujeme😀 my ještě cekame. Po 13 hodine by mely byt výsledky na stránkách obou skol. Tak snad to dopadne.

mievsa
27. dub 2018

@bonulinka Paráda 👏 U nás budou na gymplu až 30.4 a na lyceu by měly viset dnes 🙏

pavuska
autor
27. dub 2018

@bonulinka taky gratuluji...já šmíruju stránky naší školy od rána a stále nic 🙏

bonulinka
27. dub 2018

Holky díky ! Má 118 bodů, takže pravděpodobně to klapne i na tom druhém. A teď se rozhodnout, které bude lepší. Mám radost a přeji vám, ať máte také důvod k radosti.🍀

neeva
27. dub 2018

Tak do Hk se dostala 😀😀 huraaa. Druha škola ještě nezverejnila výsledky. Každopádně chce do Hk takže velká radost. Uff😀

plksv
27. dub 2018

Tak kluk se taky dostal na víceleté gymnázium, ale teď se mu tam nějak nechce🙂.

zuzineckah
27. dub 2018

Holky, moc gratuluji všem co se dostali🌷👍 my meste nevíme, výsledky Cermatu přišly, ale ani jedna škola ještě nezveřejnila přijaté uchazeče🙈jeden gympl píše, ze v pondělí vyvěsí předběžné výsledky. Ten druhy to nijak neupresnil...🤪

pavuska
autor
27. dub 2018

Tak kluk se taky dostal na elektrotechnu Pardubicích .ufffff

mievsa
27. dub 2018

Huráááá dostala se na zdravotnické lyceum jak chtěla 😍

mandala
28. dub 2018

@etinka Mohla bych se tě prosím zeptat, z čeho dělala talentovky ? Díky...

etinka
28. dub 2018

@mandala,obor předškolní a mimoškolní pedagogika....talentovky z tělocviku,hudebky,výtvarky a mluveného projevu😉