Nekonečně dlouhé čekání na ivf. Jak si krátíte dlouhé chvíle?

31. črc 2020

Ahoj snažilky chci se zeptat jak si krátíte dlouhé chvíle před ivf. Nebo čekání po neúspěchu na další cyklus? Taky vám to přijde tak nekonečné? Každý další měsíc mě přijde jako rok a pořád koukám do kalendáře... Moc děkuji za rady

aklin
31. črc 2020

Doporučím jedno. Neupínej se na to. Taky jsem se těšila a počítala dny. Při vší mé smůle se 1 et nepovedl. Embryo se neuchytilo. Máme 1 v mrazu, ale vůbec se mi do toho nechce. Jestli se ani to nepovede. Druhý pokus IVf nebudu zkoušet. Zkusíme adopci.

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
merope
31. črc 2020

Chodili jsme na inseminace 🙂.

luciebelohradska31
31. črc 2020

To znám to čekání je dlouhý hlavně na menstruaci a pak ivf a pak jestli se zadařilo no tak to jsou nervy

lenatko91
1. srp 2020

My jsme si čekání na čtvrté IVF zkrátili inseminací, po které jsem otěhotněla 😃 Ale obecně doporučuju prostě vypnout a zaměřit se na nějaký jiný velký projekt, třeba stavba, svatba, rekonstrukce, výběr nového auta, rozjet podnikání, začít psát třeba knihu nebo tak něco, možností je spousta 😊

helena1033
23. srp 2020

@lenatko91 tak já čekám na výsledek inseminace a mužů říct že do toho zarizuju svatbu, dostavujeme barák a odešlo nám auto takže vybíráme nové 😂😂 ..... Ale nepomáhá to stejně počítám dny, vím že se to nemusí podařit, vím že se na to nemám upínat ale tolik bych si přála vdávat se těhotná..........

lenatko91
24. srp 2020

@helena1033 tyjo, opravdu se nenudíš 😃 a kolik dní zbývá? Držím palce 🍀

helena1033
25. srp 2020

@lenatko91 dnes je to 7 dní, 1.9 jdu na chce ráno na 8 . Tak uvidíme 😉

rosalline
10. zář 2020

@luciebelohradska31 ano, to bylo mých nejdelších 12 dní v životě