Čekání na první ultrazvuk. Také Vám to přijde tak nekonečné?

baruvej
8. čer 2020

Ahoj holky, je tu někdo, kdo je jako já na začátku těhotenství a čeká na první ultrazvuk? Taky vám to přijde tak nekonečné?

ellena24
8. čer 2020

Ahoj taky čekám 🙂 nekonečný to opravdu je 🙂

krupka3
8. čer 2020

Sla jsem na prvni utz (screening) ve 14tt a neprislo mi to vubec nekonecne, uzivala jsem si pocit, ze jsem tehotna 😉 Ono to tehotenstvi je porad jenom "cekani na neco dalsiho"... prvni cekame na ovulaci, pak na pozitivni test, pak na potvrzeni doktora, pak na kazdou dalsi kontrolu, pak na prekonani 24tt, pak 34tt, pak 38tt aby bylo miminko donosene, pak porod... A casto mezi tim uplne zapominame zit pritomnym okamzikem 😉

baruvej
autor
8. čer 2020

@ellena24 Ahoj, to jsem ráda, ze v tom nejsem sama.😉 A kdy jdeš na vyšetření?

luciere
8. čer 2020

Ahoj 10.6. jdu na prvni UZ a ano je to nekonecne, snazime se uz tak dlouho a konecne pozitvni tt. Nemuzu se dockat..

ellena24
8. čer 2020

@baruvej to tedy nejsi 🙂 v pátek mi potvrdila doktorka že mám pozitivní krev a na vyšetření jdu až 26.... To bude doba 🙂

ellena24
8. čer 2020

@luciere tak to máš za pár, to je super!!!👍

luciere
8. čer 2020

@ellena24 to mam ale od 24.5. cekam schvalne me objednala az na ted asi aby bylo i srdicko? Nevim.... Jsem totiz po ivf tam se to pocita jinak

ellena24
8. čer 2020

@luciere taky jsem po ivf 🙂 myslím že to tak bude, že už chce vidět i srdíčko...

cinam
8. čer 2020

Já dnes volala doktorovi, jsem 4+2tt a jdu už zítra 😳 on má pak dlouho dovolenou a já potřebuji napsat hormony. Ale předpokládám, že na utz nic nebude ještě

luciere
8. čer 2020

@ellena24 doufam ze tam bude a ty jses jak daleko?

ellena24
8. čer 2020

@luciere zítra začínám 6tyden 🙂

luciere
8. čer 2020

@ellena24 ted jsem si to cetla znovu, na kontrolu jdes 26, uz vim. Ja nemam potvrzeneho nic jen doma testy

lexa2000
8. čer 2020

Já byla v 6tt kvůli krvácení, jenže byl vidět jen vacek, pak jsem šla za 2 týdny na srdíčko, nekonecne čekání a teď čekám zase další 2 týdny na ultrazvuk a na krev 😂 takže ono do konce toho 9. měsíce se asi načekáme.

karkulka1283
8. čer 2020

@ellena24 Ahojky taky jdu na první ultrazvuk 26.6. 😊 teď jsem pátý týden

ellena24
8. čer 2020

@karkulka1283 tak to je hezká náhoda :D taky jsem 5tt ve středu začínám 6tt 🙂

terinka212
8. čer 2020

Já taky čekám do 18.6 na první ultrazvuk

veroline
8. čer 2020

Já už jsem o kousíček dal, ale úplně na začátku mě to přišlo opravdu dlouho. Cca v pátém týdnu jsem zjistila těhotenství, dostala jsem termín za víc jak týden a půl což bylo až v sedmém týdnu, ale stálo to za to. Bylo vidět už i srdíčko 🙂

tensorflow
8. čer 2020

Ja sla na prvni ultrazvuk v 7 tydnu a to mne popravde cekani nijak nevadilo. Bohuzel na tom ultrazvuku byl videt jen vacek a zadny plod, takze dve moznosti - tehotenstvi o 2 tydny mladsi, nebo zamlkle. A kvuli Vanocum mne objednal az za 4 tydny. A to bylo fakt nekonecne cekani...

jako_mala_holka
8. čer 2020

Ja jsem po pozitivnim testu sla na gyndu pro potvrzeni tehotenstvi az za tri tydny... nekonecne mi to pripadalo, ale byla jsem rada, ze jsem to tak udelala, bylo uz embryo, srdicko, vsechno slo krasne videt... no a pak to byl celkem ficak, pozitri rodim 😅

leniiid
9. čer 2020

Já jdu ve čtvrtek, cely týden si říkám jestli je vše v pořádku, mám chuť jít a koupit si další tehotensky test :( mám nějaký špatný pocit nebo co... dnes jsem 7+2 , není mi špatně nic... krom nafoukleho břicha a bolestivych prsou mi nic není, nevím tedy jak jsem to měla u prvního. Jak jste na tom vy s pocitama ?

baruvej
autor
9. čer 2020

Ahoj holky, já jdu na kontrolu 15.6.,teď jsem v pátém týdnu a kus. S pocitama jsem na tom dost bledě, hlavně to zamávalo s mojí psychikou a taky je mi tak nějak špatně od žaludku. Ze začátku mě pobolíval hodně podbřišek, teď už skoro ne, ale chodím často čůrat. Těhotenský test mi vyšel pozitivní ještě před menstruací a pak už čárka jen a jen sílila, o to mám to čekání ještě delší.

lexa2000
9. čer 2020

@baruvej ty pocity budou určitě jen ze stresu a dopadne to dobre 🙂
Upřímně, co bych dala za to kdybych neměla nevolnosti a jen bolesti prsou😂

siima12
9. čer 2020

Ahojky já mám 1 kontrolu 15.6 ale jdu už zítra špiním nahnědlou krev. Chci mít klid na duši😔 máte to taky některá?

zuzekk
9. čer 2020

Čekání... lépe nečekat, neočekávat. Neřešit výsledky, sreeningy, měření. Buď se mu bude dařit a zůstane u vás tak jak tak, nebo ho úplně vystrašite svým nervovanim se! Člověk samozřejmě rád slyší dobré zprávy, ale co když nebudou? To taky chce slyšet? Co nejdřív?

karkulka1283
9. čer 2020

@leniiid jsem 4+6 a je mi dobře. Jen jsem nafoukla, mám hlad a bolí mě prsa

karkulka1283
9. čer 2020

@ellena24 tak to jsme úplně stejně 😂😂 já budu ve středu 5+0

siima12
9. čer 2020

@karkulka1283 Já ještě přesně nevím kolikátý týden jsem ale co jsem volala sestře tak říkala zhruba 6tt. Já se cítím taky pořád nafouklá😂 chodím často čůrat

karkulka1283
9. čer 2020

@siima12 to špinění může být i z námahy.. no já mám pupík jako u dcery ve čtvrtém měsíci 😂😂😂

siima12
9. čer 2020

@karkulka1283 Dělám ve škodovce na lince. Byla jsem na 2 konizacích a v Praze mi doktorka řekla pokud jednou otěhotním, tak ať počítám s tím že půjdu hned na rizikové

lotosek
9. čer 2020

Jdu za dva týdny, naštěstí jedeme mezitím na dovolenou, takže výplň času bude. Doufám, že už uvidím ❤. Snad mi bude na dovolené dobře, nikdo to ještě neví. 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru