Šestnáctiletá dcera je těhotná

modrapa
9. lis 2016

Mám šestnáctiletou dceru, s kterou se moc nevídám. Bydlí u bratrance, na druhé straně města, protože se jí tam líbila jedna škola a náhodou tam bydlí moje sestra. tak jsme se domluvily, že tam bude. nikdo se o ní moc nestará. jednou šla s bratrancem na disco a potom ji tam někdo zbouchnul. už jsou to dva měsíce a ona mi řekla, že je těhotná. co mám dělat ?

nutricnihodnota
9. lis 2016

Přestat trollit na MK.

simkrk
9. lis 2016

Nejdriv bych si s dcerou asi promluvila co chce delat,zda se chce starat ci ne,zda vubec zna toho kluka a byl by schopny nebo spise i jeho rodice prispivat nejakou castku..tohleto je slozity..hlavne jak se k tomu stavite vy.jelikoz by dcera byla u vas sla by zodpovednost na vas a urco by jste musela prcka vychovavat i vy.

jamia
9. lis 2016

Tak asi začni nakupovat výbavičku, co jiného. Hlavně dej bacha na tu třináctiletou, ať ji nezbouchne ten sedmák, co ho miluje od 1. třídy.

izz76
9. lis 2016

@modrapa To je snad vtip???

modrapa
autor
9. lis 2016

dekuju, jenze co se skolou. je na gymplu

gepe
9. lis 2016

@modrapa pokud je 2 mesice tehotna, stihne zrejme jeste i potrat. Coz je dalsi varianta reseni.

modrapa
autor
9. lis 2016

dcera přijede o víkendu a snad to probereme
potrat to by taky byla moznost ale zalezi to na ni

izz76
9. lis 2016

@modrapa Ty pujdes na mateřskou a holka bude pokračovat ve studiu na gymnáziu :P

modrapa
autor
9. lis 2016

@izz76 to by slo dik za tip

tammm
9. lis 2016

Nikdo se o ni moc nestará...co jsi čekala? Zaplatíš ji potrat a za pul roku bude těhotná znovu.

lenatu
9. lis 2016

@tammm Přesně! A nechápu jak se hned může chytnout názoru že by šla na mateřskou ona..o svoji dceru se nestará a jako babičce se jí rozsvítí? Aha to asi ne..chudák dítě..nebo spíš děti ..

dagmarj
9. lis 2016

přijde mi to celé jako vtip ze základní školy... už tím jak je to psané

majaaa82
9. lis 2016

Špatnej trolling...

tammm
9. lis 2016

Mě taky přijde jako by to psala ta 16 ti letá a možná zbouchnutá,ze zvědavosti na názor.

modrapa
autor
9. lis 2016

píšu to já její matka a pokud nevěříte, tak nevěřte

modrapa
autor
9. lis 2016

@tammm tím nestaráním jsem myslela, že já na ni nemám dohled a nikdo ji už nevodí za ručičku. moje sestra jí vaří, jako by to byla její dcera. bratranec je přeci jen o něco starší, takže má zkušenosti a myslel si, že není poprvé na diskotéce

tammm
9. lis 2016

@modrapa to je těżký,jde vidět,že nemá nad sebou pevnou ruku.Jde poprvé na dízu a hned si to musí s někým rozdat ☹ Tebe to asi moc ale nevadí.

modrapa
autor
9. lis 2016

vadí a jak. víš spíš tomu nemůžu furt uvěřit. Pořád doufám, že mi zavolá, že to byl vtip.

dagmarj
9. lis 2016

@modrapa a jak my ti muzem radit? Ty musíš sama vedet co je pro ni nejlepší a navrhnout ji jako matka řešení tak aby jste to zvládli všichni. Totok jsi měla řešit tak, ze ji zajistis antikoncepci. A vůbec celý mi to přijde divný. Jste jak za krále klacka. Nechapu jak ji můžeš mít u sestry a nemít ji u sebe.

terry1512
9. lis 2016

@modrapa No jako sorry, ale 16tka bez dospělého vedení? Co jsi čekala? Škola na druhém konci města není důvod aby v tomhle věku nebydlela doma. Segra je asi taky trošku nezodpovědná ,když tam holku pustí. A dceruška asi sexuální výchovu neviděla ani z rychlíku.
No ted už je pozdě, hold bude asi mladou maminkou. Zodpovídat za dítě budete vy. Což teda nevím jestli je výhra.

tammm
9. lis 2016

@modrapa aha,ty budeš čekat 🙂

jop
9. lis 2016

Boze,chudak dite - to 16lete i to nenarozene.

katgatoo
9. lis 2016

Ježiš já taky v šestnácti nebyla pod dohledem. Kdybych tenkrát otěhotněla, určitě bych si mimčo nechala a naši by mi určitě pomohli. Spolužačka takhle otěhotněla před maturitou. Na rok přerušila studium a pak ho normáně zase obnovila a odmaturovala.

modrapa
autor
9. lis 2016

s manželem jsme se rozvedli a on se tam chce přestěhovat po vánocích, proto jsme jí to dovolili. ona bude u táty a ta mladší u mě a na všechny víkendy budou jezdit všichni k nám.

terezapetrova
9. lis 2016

@modrapa škola neskola mohu se zeptat co bylo za duvody, ze nezijes se svou dcerou , které je 16 let? Opravdu ne to zajima.Chapu, ze třeba někdo v tomto veku zije sam nebo s partnerem ale toto je jiné.. K tehotenstvi, co nejdříve si s dcerou promluvit, probrat moznosti jak by to vypadalo kdyby se dite narodilo, co otec dítěte atd. A az dcera tehotna nebude asi dodatecne promluvit s dcerou o antikoncepci. Drzim palce.

makronka222
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezapetrova
9. lis 2016

Holky nebudte tak zle, ja nerikam, ze me třeba tahle diskuze zvlastni neprijde ale nikdo z Vas prece nezna všechny podrobnosti, souvislosti a i tak ted mi nejak prijde, ze odsoudit je vždy snadne.

terezapetrova
9. lis 2016

@katgatoo Co to ale znamena, ze jsi nebyla pod dohledem? Kazda situace je jina. Cimz nikoho neodsuzuju.

panickatlamicka
9. lis 2016

Co mas delat? Hele, nemela by se na to spis ptat tvoje dcera?

lucy_89
9. lis 2016

Rozvedeni a manzel se bude stěhovat k její sestře??? Co je to za nesmysl...