Začínám nenávidět své dítě.

alamandra
26. lis 2019

Kazdym dnem vice upadam do deprese skrze 11 leteho syna..Tahne se to uz od prvni tridy..Neustale poznamky atd..Ja uz jsem ve skole vice jak doma.. Prosel spoustu vysetreni ale rady jak na nej nezabiraji.. Doma se chova otresne a zakaz na nej neplati..Telefon, pc, fotbal nebo zakaz jit ven nezabira..Nikdo ho nechce hlidat a vlastne ho nikdo nikde nechce. Doma se kvuli nemu hadame, deti ho nemaji radi ani ve skoe a sourozenci to same.Jsem zoufala a, nevim jak dal.

svetlanalana
18. pro 2019

nečetla jsem komentáře, byli jste u dětského psychologa?

amrash
17. dub 2020

@alamandra Chudák chlapec. Tak nejenom, že je všemi vnitřně odmítán a s láskou a pozitivním přístupem k němu se asi také neplýtvá, ale nakonec bude ještě vyhoštěn z domu. To může mít na jeho psychiku nedozírný dopad.

babanci
18. dub 2020

Modrý koník

veronicka89
19. dub 2020

@alamandra nejsem psycholog... A jasně že by si každý přál,, hodně,, milé dítě...

Ale pořád tu píšete o nějaké ředitelné... O problémech...

Podle mě takové dítě není z ničeho nic...

Dělá nějaké aktivity spolu... Pochválite ho když udělá něco co se mu povede....
Objimate ho? Říkáte mu ze ho máte ráda...

Vzhledem k tomu že píšete že nejste s jeho otcem - jak probíhal rozchod? Zazivalo dítě křik hádky?... Atd atd...

zuzanacetl07081990
2. pro 2021

@alamandra jakoby ste mluvila o mém synovi. Kterému je 13 a půl. Paní psychiatrička to začala pak řešit po svém poslala ho do dětské psychiatrické nemocnice. Teď to završil tim že na WC zapalovač dezinfekci 🤦‍♀️takže dutka ředitele. A už nevím taky co sním chodíme po všech čertech, psychologie, psychiatr i ospod no sranda tedy fakt že jo 🤦‍♀️