S přítelem se hádáme, je žárlivý. Jsem z toho unavená

Ahoj holky, mám, takovej menší problém. Jsem s přítelem půl roku za začátku všechno bylo O.K. a teď když ho mám pryč 4 měsíce jenom se hádáme po telefonu, jsem z toho všeho unavená, mám taky 2letou holčičku, a jsem na všechno sama 😞. Nevím co mám dělat, pořád se hádáme kvůli kravinám, je to hodně žárlivý typ. já neříkám že já žárlivá nejsem, ale co je moc to je moc :/. Já opravdu tady přemýšlím co mám s tím vším dělat, a fakt mi nic vůbec nenapadá. Máte s tím nějaká zkušenosti???
Já ho stratit nechci on mě stratit taky nechce...
už se nám to táhne dost dlouho, když se nevidíme hádáme se, když mi někdy přijede domů je to dobrý, ale jakmile odjede už je to zase jak houpačce 😞. Děkujiiii 🙂
lv
19. únor 2014
Když se hadate za pul roku, moc bychv tom budoucnost neviděla..
petrasipkova1
19. únor 2014
jste spolu půl roku a 4 měsíce už je pryč ? nebo jak je to myšleno ? a proč se hádáte, tak se s ním nehádej,vlášť když je pryč,, po telefonu bych vůbec nic neřešila, asi Vám chybí láska a tolerance. Pokud po půl roce nepřevažuje láska, tak je něco špatně a vztah stejně jde asi do kopru, ono ani normálně po x letech nejsou hádky nic dobrýho, narušují vztah.
kamilka007
19. únor 2014
@misaaaax Píšeš to přesně: co je moc, to je moc.
S žárlivostí mám bohatou zkušenost - bývalý přítel mě normálně na rukách nosil, kytky obden, vyznání na každém rohu. Ale stačilo, abych s rodiči odjela třeba na 2 týdny k babičce na Moravu, nestačila jsem koukat, jaká slova na moji adresu po telefonu padala, a to jsem čas trávila opravdu s rodinou na vesničce o 120 obyvatelích.
Pokud žárlivost neumí potlačit a jízlivou poznámku spolknout, když už ho napadne, je nemocný. U nás to vyvrcholilo násilím, protože časem se to nikdy nezlepší, jak jsem pořád doufala, jen zhorší.
A představ si to obráceně - píšeš, že taky žárlíš, ale napadlo by tě ohrozit váš vztah žárlivými scénami, riskovat, že mu začneš lézt na nervy, jen aby sis ulevila? ON ANO.
Taky píšeš, že jste spolu 6 měsíců a z toho je 4 měsíce víceméně pryč? Stojí ty dva měsíce vlastně za ty nervy? Zvlášť jestli máš holčičku, kterou tvoje smutky určitě trápí. Nemůžu ti radit, nejsem na tvém místě, ale já bych už po svojí zkušenosti vzala nohy na ramena.
uztotakbude
19. únor 2014
My se začali hádat až po třech letech vztahu. A i tak je to občas nepříjemné, ale milujeme se a naše hádky jsou tak nějak o ničem. Vždycky smršť, pak se vyčistí vzduch a je to zase ok. Nejhorší období nebylo období hádek, ale naopak totální ignorace, kdy se mi nevěnoval a nezajímala jsem ho. To jsme taky překonali, ale to jsme spolu byli už 6 let. Pokud se hádáte po půl roce a nevíte jak z toho ven, tak to asi moc šanci na úspěch nemá. V prvním roce minimálně by to měla být totální zamilovanost a hádka? To je slovo, co byste teď vůbec neměli znát. Toť můj názor 🙂
janefales
19. únor 2014
Já bych v tom neviděla taky žádnou budoucnost, hádat se tak brzy, co budete dělat, až spolu budete třeba 10 let? Já jsem s Tomem(manželem) chodila 4 roky, loni jsme se vzali a teď nám táhne na 5. rok co jsme spolu a žádná hádka,ve všem si zatím rozumíme. Tak si myslím, že na tebe taky čeká někdo, s kým si budeš rozumět bez zbytečných hádek.
misaaaaxautor
20. únor 2014
tak což o to já si s ním rozumím, ale taky si myslím že si navzájem chybíme, ale taky si říám někdy že s tím začínáme obadva. A navíc já nohy na ramena vzít nechci, tady jde spíše o to že si myslí že si najdu někoho jinýho a jeho kopnu do háje, a já mu vysvětluju že ho stratit nechci, a on mně stratit taky ne. A to nejsou žárlivý scény, já jenom myslím že si navzájem chybíme, a prostě je to na nic, on je totiž za prací, jednou to je dobrý třeba měsíc, a potom se třeba pohádáme dva dny a pak je to zas dobrý...Já když třeba brečím tak je to třeba jenom večer, protože dcera už spinká 🙂

Já aby jsem popravdě řekla že jsem i docela ráda že ho mám. Já si někdy říkám,že chlap jako je on tak už nenajdu, co mám tak mi dá, co nemá snaží se dělat všechno pro to aby jsem byla šťastná, jenom si říkám že tam ta láska je stále o to se můžu hádat kde ským. Je to možná jen to že jak se nevidíme, tak nám to už leze na mozek. Když nám přijede domů aspoň na víkend a má na mne a na holku čas, tak si myslím že mi to trápení za to stojí. A já jsem taky žárlivá. ŘÍKÁ SE KDO NEŽÁRLÍ,NEMILUJE. 🙂. Ale každopádně děkuji, jenom já ho k vodě nepustím jak vy to tady píšete..
misaaaaxautor
20. únor 2014
@kamilka007 já právě že žádnou zkušenost nemám, máme plány jenom se potřebujeme už konečně vidět 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli