Čím dobře vyčistit skleněný sprchový kout?

pavla555
14. led 2019

Ahoj holky, poradí mi prosím některá? 🙂 Potřebuji něco super učinného na čištění skleněného sprcháče... děkuji moc

bayt
14. led 2019

Zkus to napustit nanoprostředky, většinou je v balíčku něco, co napustí sklo, a potom taky běžné úklidové prostředky. Nebo ti napuštění může udělat i úklidová firma. Důležitý je mít ale kvalitní sklo už z výroby, to hodně ulehčí práci. Jo a když už jsem hodně zoufalá, vždycky mi pomůže na všechno Pulirapid.

pavla555
autor
14. led 2019

@bayt Děkuju 🙂 Pulirapid taky používám a o nano jsem právě přemýšlala. Máš s nějaku značkou dobrou zkušenost? Sklo si myslím, že je dobrý - Ravak...

petulejan
14. led 2019

@bayt taky mám nejradši pilirapid! Značka ideál 👍

bayt
14. led 2019

@pavla555 No hlavně jsem pochopila, že se neobejdeš bez stěrky...a bohužel po každém osprchování sklo setřít aspoň stěrkou, když ne hadříkem. Proto, jestli kdy půjdem do baráku, tak chci sprcháč zděný, žádný sklo

pavla555
autor
14. led 2019

@bayt dekuju. No ja tu otazku blbe napsala. Jak vycistit vim. Ale jestli nekdo nezna nejakej figl nebo prave nema zkusenost s nanocisticema, abych to nemusela umyvat co dva dny ☺.

bayt
14. led 2019

@pavla555 Kdyz to budes po kazdem sprchovani stirat sterkou, tak staci co tyden. My to mame napusteny tim nanoprostredkem.

pavla555
autor
14. led 2019

@bayt a jakou znacku nano mate? Dekuju

kittyy17
14. led 2019

@pavla555 já jsem spokojená s čističem koupelen od Eurony. Nastrikam, vyleštim jako okno, a voda stéká a nezasychaji kapky..

pavla555
autor
15. led 2019

@bayt děkuju... Já dnes ráno objednala Pikatec, tak jsem zvědavá 🙂

kizii
15. led 2019

Taky doporucuji od Eurony, jsem spokojena 🙂

budouci_maminka
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavla555
autor
16. led 2019

@budouci_maminka díky, no uvidíme co to bude za zázrak 🙂

bayt
16. led 2019

@budouci_maminka když to mi připadá asi stejné..my tu máme tvrdší vodu a obávám se, že by to bylo možná i zaprasenější než hladké sklo

budouci_maminka
Autor odpověď smazal
Zobraz
bayt
16. led 2019

@budouci_maminka Jako každopádně to vypadá hodně dobře! Jáprávě nevím, někdo říká, že struktura naopak ještě víc vede k usazování kamene, někdo říká, že zase to je pak lépe maskované. Ale těším se, že příště bude prostě zděný sprcháč a mám po starostech.

budouci_maminka
Autor odpověď smazal
Zobraz
budouci_maminka
Autor odpověď smazal
Zobraz
bayt
17. led 2019

@budouci_maminka Ta je nadherna! Ja jsem ujeta na koupelny 🙂 Chtela bych jednou prave zapustenou vanu, ale to by asi musela byt v prizemi, coz je trochu nesikovne. Ta vana je presne dle meho gusta 🙂 S tim sprchacem - my meli podlahovku i primo v nem, a slo by to udelat jako tri steny. Ale s tim spadem mas pravdu. Kolikrat se to nepovede a to je utrpeni. Cetla jsem o walk in buil in vanickach, to by asi mohlo byt reseni. A nebo fakt kvalitni spad a odtok u zeme ve stene. Podlahovka to hezky vysusi.

budouci_maminka
Autor odpověď smazal
Zobraz
bayt
17. led 2019

@budouci_maminka nebo spis dole koupelna nase a nahore deti 🙂 tak jsem zvedava, jak nam to vyjde 🙂)