Bez lepku. Zkušenosti? Recepty aj. rady?

petrak15
20. kvě 2020

Ahoj, moje zrovna čtyřletá dcerka trpí na opakující se průjmy za 2-3 týdny od skončení jednoho, doktorka ji nechala udělat rozbor krve a dnes volala, že tři hodnoty jdou pozitivní a dcera musí držet bezlepkovou dietu.
Máte prosím zkušenost? Jak ve školce, musí vyjít vstříc? Půjde zase až od září. Manžel je nabručený, že dcerka prospívá a že jsem se v tom neměla rejpat, že z toho děti většinou vyrostou. Říká, že hodně omezit jo, ale že je nepravděpodobný vyloučit úplně.
Máte nějaký tipy, co jist? Obědy zvladnu, nikdy jsem nezahuštovala a třeba rýžové těstoviny jsou celkem ok. Ale čím nahradit chleba? Toho jíme až moc. Nebo palačinky? Nebo miluje krupicovou kaši. Mladší taky, přece to nemůžu vařit potají.
Neexistuje nějaká skupina na fb? Nejaký vyzkoušený odkaz na recepty? Motivaci mám.
Ještě mě napadá, nejvíc jíme pšenici, co když má alergii jen na ni? Mám zkusit zjišťovat?
Moc všem děkuju za případnou odpověď.

martinie88
20. kvě 2020

Ahoj, ve skolce bud nabidnou bezlepkovou stravu a nebo budes muset dceri vzdy navarit. Dceri se to muze zlepsit, ale take nemusi. Manzela bych hodne usadila, jelikoz lepek je jako jed a pri jeho konzumaci dochazi ve strevech k jejich poskozeni. At si manzel neco nacte😉 Pokud vysla krev spatne tak lepek vyloucete uplne. To chce kvuli tomu manzel riskovat zdravotni stav vasi dcery? Davam odkaz na uzasnou FB skupinu. https://www.facebook.com/groups/518843438126490... Jinak nam nejvice vyhovuje mouka od firmy Schar a maji i dobry chleb🙂 Ja varim bezlepkove vsem, varit nadvakrat bych nedala.

levandule_k
20. kvě 2020

Palačinky se dají udělat z pohankové mouky, kdysi jsem viděla recept na netu. Asi bych zapátrala po nějaké bezlepkové kuchařce.

klea81
20. kvě 2020

Přirozeně bezlepkových potravin je spousta, jahly, pohanka, cizna, rýže, ovesné vločky taky existují bez lepku. Pečivo by nemělo být základ stravy ani u zdravých lidí.

petrak15
autor
20. kvě 2020

@martinie88 dekuji, to jsem se taky chtěla zeptat, jestli varite bezne všem, nebo třeba přílohu jinou..
Manžela jsem usadila, a nechala mu něco načíst. Už píše tchýni, že kvůli nám příště péct nemusí. 😅
I pitomý kukuřičný lupinky jsou slazený ječmenem, takže tohle bude běh na dlouhou trať.. A se škrobem, který je snad všude...

petrak15
autor
20. kvě 2020

@klea81 Vím, máme ho každý den, taky celozrný, ale i tak..

klea81
20. kvě 2020

@petrak15 poslala jsem ti info do sz, taky jsme to doma řešili a tohle nám pomohlo...

petrak15
autor
20. kvě 2020

A mám ještě otázku, je celiakie výraz pro intoleranci lepku? Nebo to už je nemoc kvůli tomu, že se na intoleranci nepřišlo dříve, a tělo se brání rozvinutím autoimunitniho onemocnění?

petrak15
autor
20. kvě 2020

@klea81 dekuji, mrknu na to 😊

deaneira29
20. kvě 2020

Já ti jen poradím co vím že dělá kamarádka, krupicnou kaši dělá z rýžové krupicky 😉 nebo https://www.labeta.cz/bezlepkova-detska-kase-in.... Z labety mimochodem objednává bezlepkové směsi a dost si je pochvaluje

martinie88
20. kvě 2020

@petrak15 Varim vsem stejne i prilohy😊 Na palacinky je nejlepsi mouka od Scharu, davam foto. Jsou vyborne i druhy den. Nejlepsi spagety ma firma Barilla. Urcite vsude ctete slozeni, lepek je snad skoro vsude😢

mandala
20. kvě 2020

Pokud je to alergie na lepek, může z toho vyrůst, pokud je to celiakie, je to doživotní a dietu musí držet na 100 %, žádné výjimky, ale to by ti měla doktorka všechno říct... Krupicovou kaši zkusit nahradit třeba rýžovou kaší, nebo vločkovou, palačinky zahustit třeba pohankovou, nebo já hodně používám Jizerku. Co se týká pečiva, to je asi největší problém, pro začátek bych zkusila koupit balíček chleba (prodávají balený) a až se do toho postupně dostaneš, bylo by dobré naučit se péct, ono totiž koupíš pár plátků a zaplatíš min 60 Kč, to určitě nebudete jíst celá rodina. Zkus zajít někde do zdravé výživy a propátrat, i kukuřičné lupínky se nechají koupit bezlepkové, jenom to je všechno bohužel o penězích...

petrak15
autor
20. kvě 2020

Treba na sunce pro deti je napsáno bez alergenu. Rekla bych ok, ale neni tam symbol bez lepku. Takhle bych mohla pokracovat.
Ted zjistuju, jak strasne jsme zmasírovaný reklamou a kolik polotovaru máme doma. Prostě hruza.

nikinelinaty
20. kvě 2020

@petrak15 mám 3 děti a 2 jsou celiatici a další bude adept na test. Lepek je uplně ve všem musíš číst složení zda má kukuřičnou mouku, či jak je zahuštěný.
Malá ve školce bez lepkovou neměla to není skoro nikde. A hold bud uvařit oběd a donést nebo už chodila ze školky v 11 20 a já měla doslova infarkt 🙂
Pokud to bude mít malý tak mně čeká stejný kolotoč ten do školky půjde ve 4 letech nyní má necelé 3 roky a má průjem na denním pořádku. Horší je že mu mu nemůžeme ten lepek vnutit :(
on ho sní trochu a už lítá a pak je tak protivný zlobivý že ho vždy vysadíme :(
jako malý v 1 roce se nic neprokázalo.
Ale podle těch půrjmu to je druhá dcera.
U první jsem to abslutně netušila a věřila jsem ji do posledních chvilky. Až vyšli krevní testy špatně, stále jsem věřila, ale už jsem věděla je to tam též.
A to měla zácpu nikdy ji níc nebylo po užití lepku.

Nyní si pečeme i vlastní pečivo.
1 rohlík 130 gramová bulka nám výjde na 6 kč!
v obchodě stojí 1 rohlík 18 Kč který má 50 gramů.

adinka19
20. kvě 2020

@petrak15 Take mam bezlepkovou. Problemy zacaly uz jako u prcka, ale tenkrat se o Celiakii nevedelo, az, kdyz jsem v 18 ti zvracela bolesti strev a prujmovala, na gastru mi vzali krev a bylo... do te doby jsem byla cca 4x na pohotovosti a vudy mi byl doporucen Endiaron nebo "neplacat pate pres devate", na to aby mi vzali krev si nikdo ani nevzpomnel. Varim normalne, jen, co je potreba zahustim nebo upravim bezlepkove. Se mnou bezlepkove ji i manzel a 16mesicni dcera (oba samozrejme mimo obed a veceri jedi i lepek). Spoustu bezl.vyrobku maji v Globusu a Albertu a samozr.na netu a ve zdravych vyzivach. Palacinky delam normalne z bezlepkove od Shar 🙂. Varim a pecu vlastne vse, jen z jine nebo bezl.mouky.

olga_
20. kvě 2020

@petrak15 Palačinky jsou luxusní z pohankové mouky, zkus mrknout také na některé mouky Adveni. Schar mouky jsou plné škrobů atd., ale chuťově asi ok. Jinak si můžeš postupně vychytat svoje mixy mouky (jáhlová, rýžová, pohanková, čiroková, tapioková, ...). Těstoviny jsou super i z červené čočky, zeleného hrachu apod.

petrak15
autor
21. kvě 2020

Mám objednanou pohankovou mouku a bezlepkovy univerzal na pečení. Chci udelat housky. Dnes jsem volala znovu doktorce a mam to brat jako ze ma celiakii, pry staci vysetrit krev. Za nejakyho pul roku pry udela test, jak je na tom.