• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

11. listopadu 2017 
@tina1506 Ten odkaz mi nějak nešel otevřít :frowning2: Prošívaná deka, to je dobrý nápad :wink:
14. zář 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska dojídáme kuře na paprice s karlovarským knedlíkem, a v troubě už se nám peče dvoubarvenej tvarožník.
14. zář 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čevabčiči s bramborovou kaší :wink:
14. zář 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimm88 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=126485 snad už to půjde, vložila jsem to špatně, je to fakt mňamka
14. zář 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tina1506 Tak ta vypadá skvěle, brzo vyzkouším.
14. zář 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimm88 já dělám často drobenkovou ze dvou tvarohů:slight_smile:
14. zář 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes z pečícího pytlíku brambory,cibule,krkovička a kuřecí plátek na paprice
14. zář 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka A byl by někde odkaz na receptík? :slight_smile:
14. zář 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bude ražniči a opečené brambory. A vyzkouším tu kuličkovou buchtu, co sem dávala @tina1506
14. zář 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
houbový krém z lišek, kuřecí paličky na citronové trávě a česnesku s br. kaší, okurkový salát ze zakysankou
14. zář 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky nemáte některá recept na nějaký dobrý hruškový koláč? osvědčený? díky
14. zář 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,nemáte někdo tip na zpracování rajčat....máme jich pořád hodně a začínají se kazit...rajskou jsme jedli minulý týden asi 4 dny...:grinning: Taky jsem udělala kotel leča,ale tím,že jsou trochu "ostrá - kyselá",tak jsem to jedla sama....a mohla bych udělat kečup,ale to by z toho byla jen pidi sklenička.....
14. zář 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 já mám ráda:
1) do pekáče brambory na kolečka, posolit, opepřit, rajčata,papriky, polít šlehačkou, nahoru buď kuře nebo plátky vepřového, pod alobal, dát péct, potom odkrýt a dopéct dozlatova
2) kuřecí na kostičky, osmahnout, přidat zeleninu (rajčata, papriky, atd...podle chuti), podusit. mám ráda s rýží i těstovinama, dělala jsem i s kuskusem
3) zeleninová polívka - všeco doma najdete :o)
4) ryba zapečená s rajčaty a sýrem
14. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnešek u nás:
já (dietka) - rybka s bramborem,zelenina
prcek - kuřecí se zeleninou a kuskusem od včera
taťka - brambor, zelí, jelito :wink:
14. zář 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 děkuji...:slight_smile:
14. zář 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 ještě mě napadlo, že mamka dělává "falešné lasagně" - podusí vepřovou konzervu, přidá lečo, vše pak promíchá s těstovinama a dá zapéct, ke konci ještě posype sýrem. Ještě jsem to nezkoušela, ale prý to chutná i taťkovi a to je co říct, je to frfňa vybíravá :grinning:
14. zář 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65: rajčatový salát, plněný zapečený rajčata, rajská polívka, rajčatový chlebíčky (vynikající), nebo spařit, oloupat, nakrájet a šup na mrazák....
14. zář 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 :grinning: To bych mohla zkusit... :wink: Akorát se mi nechtějí loupat ta prťavá rajčata... :grinning: A tu ostrost asi srazit cukrem??
14. zář 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaatulka to mne nenapadlo,dát to do mrazáku...škoda...teď už bych je nedávala...ale zapečený chlebík s rajčaty a mozzarellou...a udělám asi ty zapečené těstoviny...a pizzu...holky, moc děkuji... :wink:
14. zář 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše svačinka ke kafíčku :slight_smile:
14. zář 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@nikiii jéé, to vypadá úchvatně :slight_smile::slight_smile: mňam, dala bych si..co to je a prosím receptík, možná si to psala, pardoon,, nedočítám.. nestíhám
14. zář 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem prase, ale uz mam druhej talir
14. zář 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
dneska jsem já byla s malým u doktorky a chlap s holkou vyrazili na nákup, tak jsme vaření nestihli, byly párky :slight_smile:
k večeři si my dáme játra na cibulce s rýží a malá něco.. játra odmítla..
zítra pečené kuře s bramborem, pozítří ještě nevím.. mám mleté maso..
14. zář 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krémová bramborová polévka, domácí hambáče v housce se zeleninovým salátem a česnekovou zakysankou

O víkendu vaří tchánovci - po domluvě se mnou a s fazolkou :slight_smile:

Oběd: kuřecí ála svíčková omáčka, knedlík.
Večeři budem dělat my: tortilly s kuřecím masem a zeleninou, dresink
Neděle: ryba s bramborem, polévka určitě vývar.
14. zář 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka muzu k vam na vikend?????
14. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristi :slight_smile: Máš to daleko, ale klidně přijeď :wink: i když, jak jsem viděla ty Tvé nádherné výtvory, co vaříš, tak nevím, zda by Ti naše obyč jídlo chutnalo :confused: :sweat_smile:
14. zář 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka prosim te, zase takova kucharka nejsem, jen proste rada dobre jim :slight_smile: u vas by mi chutnalo, hlavne na tu svickovou mam desnou chut :slight_smile:
14. zář 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikiii
@handm já ho snad udělám.. ale nemám kulatou formu, jen bábovkovou nebo pekáč... :frowning2:
14. zář 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handm Dvojbarevnej tvarožník, recept je Brusinčin str. 427. Strašně dlouho jsem se na něj chystala až jsem se k tomu konečně odhodlala a je výýýbornej :slight_smile:

@kammka Já myslím, že na malej pekáček to bude taky úplně v pohodě a na chuti ani vzhledu to vůbec neubere :wink:
14. zář 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no já konečně našla, že je to dvoubarevnej tvarožník, ale recept nevím.. vypadá to nádherně...
14. zář 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek