Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

zuhur
18. pro 2012

@anieanne jo pochopila jsem jak si upravit vodu a přizpůsobila jsem tomu i ostatní suroviny - hlavně cibuli. Už se peče a mooooc se těším. Dneska jsem fakt byla zoufalá z toho co budu na zítra vařit a ty guláše jsou co se ohřívání týče (musím chystat manželovi oběd do práce) nejlepší.
Já jinak u rajské preferuju knedlík. Ty těstoviny moc nee 😅 😀

anieanne
18. pro 2012

@zuhur Já si taky dám ráda čas od času knedlík, ale manžel ulítává na těstovinách na všechny způsoby, kdyby je měl sedmkrát týdně, tak bude šťastnej 🙂 Takže u nás ke všem omáčkám těstoviny, čas od času místo nich uvařím rýži..

zuhur
18. pro 2012

@anieanne já těstoviny taky můžu, ale k té rajské moc ne. Ale důležitý je aby k tomu měl každý co mu chutná. Já nedám dopustit na rajskou s knedlíkem a plněnou paprikou. Manžel zase papriku nesnáší, takže mu musím dělat karboše.

anieanne
19. pro 2012

@zuhur Tak u nás plněná paprika neprošla, dělala jsem ji jednou a nic moc.. Já dělám s kuličkami z mletého. A jak dopadl guláš ?

nicedaisy
19. pro 2012

@yesu hele ta vznikla úplně náhodou ... chtěla jsem dělat segedýn a zjistila jsem, že nemám zelí 😀. takže jsem udělala klasickej základ na segedýn ... když bylo maso měkký přidala jsem žampiony, zalila smetanou, povařila, dochutila, zahustila .... a je to opravdu mňamka !! 🙂

ia.
19. pro 2012

čočková polívka od včera a na přání syna nudle s mákem. No po tom včerejším vínu, co jsem večer pila bych si raděj dala něco pikantního, ale co už 😝

kristi
19. pro 2012

papriky si delam do mrazaku v lete, vzdycky tak 25 ks, my je milujem s ryzi a dobrou omajdou.

u nas dneska budou rostenky,co jsem vytahla z mrazaku a ted se mi dopekl slany strudl

kristi
19. pro 2012

@ia. je ti blbeee??? 😀

ia.
19. pro 2012

@kristi asi tak nějak 😝 prej pozdní sběr, bééé........ 😕

kitinka76
19. pro 2012

dneska si uděláme smažeý květák a brkaši a zítra šunkofleky 😉

marhulinka
19. pro 2012

Dnes hovězí guláš s rýží a zítra šunkofleky

monyliny
19. pro 2012

Špenátová polévka,bramb.kaše s uzeným a ke kávičce-tvarohový litý moučník 🙂

nellygray
19. pro 2012

@kristi taky v sezóně peču plnej pekáč paprik a pak je zamrazím. 😉 Dělám to v pekáči rovnou i s omáčkou, takže pak je to fakt rychlovka, jen se dodělá příloha, máme je nejradši s rýží.
U nás dnes pro velký úspěch losos, brambory a hrášek. K večeři bude květák jako mozeček a opečené brambory od oběda a salát.

zuhur
19. pro 2012

Dneska pečený guláš podle @anieanne a je moooc dobrý.

ined77
19. pro 2012

dnes kulajda a rizoto...děti mlaskaly a snědly vše 🙂

kristi
19. pro 2012

jsem v peeeerdeli, jsem myslela, ze mam ty rostenky a ona to je bramboracka, takze jdu vymyslet

ia.
19. pro 2012

@kristi 😀 😀 😀

eimmy
19. pro 2012

hovězí guláš v chlebu

nellygray
19. pro 2012

@kristi tak to mě fakt pobavilo, že sis spletla roštěnky s bramboračkou. 😀 😀 😀 Já po nějakým podobným omylu všechno do mrazáku popisuju, i když jsem přesvědčená, když to tam dávám, že bych to jistojistě poznala.

kristi
19. pro 2012

@nellygray mrchy, no.....tmavy to bylo, zmrzly to bylo, tak jsem to proste na prvni pohled nepoznala. 😀 😀 😀

gabka32
19. pro 2012

ahoj holky, snad vám nebude vadit, když se tady zeptám, jestli nemáte osvědčený recept na cukroví - biskupský (ovocný) chlebíček? díky.
jinak my dnes měli rizoto s okurkou abych se držela tématu .-D

xuxie
19. pro 2012

polévka cuketovo-dýňová a zas ptrželkové nočky (mladý je nějak vyžaduje poslední dobou 🙂 )
zapékaný fenykl s bramborem a fetou.

kristi
20. pro 2012

asi kure na paprice, pac jsme samy doma a nechce se mi nic

aaadus
20. pro 2012

Včera kuřecí vývar s kapáním, kuře na paprice s těstovinama. Dnes si dojíme vývar

sarunatko
20. pro 2012

Hráškový krém a knedlík s vajíčkem a šunkou.

monyliny
20. pro 2012

Dojídáme špenátovou polévku a k tomu udělám rychlo špagety na slanině s rajským protlakem,paprikou a sýrem 🙂

majule_j
20. pro 2012

hovězí vývar s nudlemi a zeleninou, brambory, prejt a zelí 😀

adelkaurso
20. pro 2012

Kuře na paprice s knedlíkem

handm
20. pro 2012

my dneska měli file s pažitkovou omáčkou a těstoviny k tomu. Já bych si bývala dala kuskus, ale mladej rozhodnul😉😀

handm
20. pro 2012

@xuxie vy žijete extremne zdrave 😉🙂 Vždycky nějaký zajímavý jídlo u vás 🙂😀 Jí ti to všechno M.?