• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

7. prosince 2016 
polévka ze tří druhů masa (kuřecí, krůtí, vepřová kost) s drožďovými knedlíčky, kynutý knedlík a szegedín. Jako zákusek štrůdl.
19. kvě 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
vývar a zemlbábu....
19. kvě 2013 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuřecí smažené řízky, brambory :slight_smile:
19. kvě 2013 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
brambor a veprovy platek se slaninou a nivou zapeceny v alobalu
19. kvě 2013 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kuřecí vývar, kuře na tymiánu s rýží a červená řepa
19. kvě 2013 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
19. kvě 2013 ve 21:30 • lkasparo
zítra budou k večeři zbytky od oběda (polévka, szegedín, knedlík), k obědu bude lušeninová polévka hrstková (fazolky, čočka zelená a červená, velké bílé fazole atd co dům dal) a tortila s restovaným masíčkem, zeleninkou, dresinkem a zapečená se sýrem. Měla jsem tortilu už před dvěma dny a mám na ní chuť znovu, je to skvělá rychlovka :wink:
19. kvě 2013 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes dojíme pečené krůtí stehno se špenátem a brknedlíkem, zítra absolutně netušííííím. Nějak mi došla inspirace na jednoduchá a rychlá jídla :confounded: .
20. kvě 2013 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra opečené kuřecí nudličky na cibulce, obloha se syrové a sterilované zeleniny, dresing, celozrnné pečivo....a šopský salát
20. kvě 2013 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes vařené brambory s máslem a pažitkou,k tomu filet z hejka :slight_smile: Zítra udělám domáci pizzu na plech :wink:
20. kvě 2013 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Čočka a volská oka. Zítra kuřecí kousky s rýží.
20. kvě 2013 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Od večeře zbyly halušky s brynzou a slaninou.
Jinak jsem uvařila kulajdu a rajskou s knedlíkem. Takže si každý dá, na co má chuť.
21. kvě 2013 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my dnes petrželová mléčná polévka a vepř. maso s těstovinou.
21. kvě 2013 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nemáte někdo nějaký dobrý a vyzkoušený receptík na rebarborový koláč?
21. kvě 2013 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@helcenka u nás dnes zapečené těstoviny, zítra játrová omáčka s rýží. :slight_smile:
21. kvě 2013 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
21. kvě 2013 ve 22:13 • lkasparo
Zeleninová polévka, holandský řízek, brambory a okurkový salát.
22. kvě 2013 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Já vařím polévku takovou co dům dal. Chtěla jsem dělat vločkovou se zeleninou, ale vloček bylo málo, tak jsem tam šupla i čočku, které bylo taky málo. Tak dohromady to bude snad dobré. Jinak hlavní jídlo zbylo ze včera. :slight_smile:
22. kvě 2013 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Dělala jsem buchtu himaláje a do ní vrzla rebarboru. Výborná kombinace. http://www.toprecepty.cz/recept/6929-buchta-himalaje/
22. kvě 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám pro dětičky vývar a jdu dělat rýžový nákyp - nějak mě honí mlsná :slight_smile:
22. kvě 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama. ”
22. kvě 2013 ve 14:41 • 111safary
Upekla jsem loupáčky plněné drcenými velikonočními zajíci a bojím se, že do večera nezbudou :sweat_smile:
22. kvě 2013 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
vcera byly hranolky s rizkem,dnes knedlik,krenova omacka a platek veproveho masa
22. kvě 2013 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska fazolová polévka.
22. kvě 2013 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@power700 - játra bohužel jím jen já, rychlé zapečené těstoviny byly dnes :grinning: .
Zítra bude ryba, ještě uvidím, jak ji udělám a v pátek jsou děti doma, tak tradičně na přání špagety :wink: .
22. kvě 2013 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor - já dělám rebarborovou bublaninu s tvarohem, je moc dobrá, taky ještě klasický kynutý koláč s rebarborou a drobenkou, ale na to je potřeba spousta rebarbory, jinak je to takové nijaké.
A monyliny tady dávala odkaz na rebarborový koláč s pudinkem.
22. kvě 2013 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra výpečky, zelí, knedlík
sobota sekaná, brambory s máslem a pažitkou, sterilovaná zelenina, zeleninový salát a odpo v sobotu grilovačka - maso, klobásy, zelenina (kukuřice, paprika, žampiony,...)
22. kvě 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@helcenka u nás taky špagety, když jsou děti doma, jejich oblébené jídlo:slight_smile:
a prosím tě, zaujala mě ta rebarb.bublanina s tvarohem, dáš mi recept, Díky.
22. kvě 2013 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra budou špagety s masovou směsí, hrachová polívka, a chtělo by to nějakou buchtu :sunglasses:
22. kvě 2013 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
my dneska dojídáme sekanou plněnou párkem a vajíčkem s bramborovou kaší a uvařila jsem vybornou francouzskou cibulačku se zapačeným toustem se sýrem...
23. kvě 2013 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek