Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

lentilkah
25. črc 2017

Dneska budou testoviny s cuketovou omackou.

autumn11
1. srp 2017

krémová hokkaido polievka a cuketové placky s kyslou smotanou.

ladyhacek
1. srp 2017

mleté maso zapečené s cuketou, patizónem a těstovinami samo se sýrem 🙂
zítra sekaná s chlebem, večer šopský salát

marcipanka.k
1. srp 2017

My dneska studeny kuskus s tunakem a kukurici 🙂

ladyhacek
11. srp 2017

Dnes byli bramborové švestkové knedlíky s mákem a smetanou
Na zítřejší snídani jsme upekli se synem mrkvovou bábovku bez mléka. Je výborná!
Další dny plánuji dýňovou polévku (ale jím jí jen já ☹ )
asi smažený patizón, přírodní kuř. plátek, zapečené kotlety se smetanou a brambory

lentilkah
11. srp 2017

Tenhle tyden jsem delala hovezi pupek s hranolkami a cesnekovym dipem, pecena kureci stehna s chlebem, testoviny s cuketovo-paprikovo-rajcatovou omackou a vic si ted nevzpomenu.

chezzie
13. srp 2017

máme hodně paprik na zahrádce, podle toho vypadají naše obědy:
v sobotu lečo s bramborem
v neděli plněné papriky s rajskou, kolínka

verrys
13. srp 2017

Dnes budu delat rizoto s kurecim masem a zeleninou a cuketovou polevku.

sabush97
13. srp 2017

Dnes máme kuřecí stehno na česnekovo-medove marinadě s rýží 🙂

sunnyy30
13. srp 2017

Kuře na paprice s knedlíkem 🙂

bru_cka
13. srp 2017

My dnes chilli con carne

kvmatonka
13. srp 2017

Kynuté borůvkové knedle...mám borůvky od mamky ze zahrádky.

10lulu04
13. srp 2017

znojemskou s rýží

lentilkah
13. srp 2017

U nas byl veprovy vyvar s kroupami a plecko na cesneku se spenatem a bramborovym knedlikem.

autumn11
4. zář 2017

dnes máme zeleninovú polievku s haluškami a zapekanú cuketu s mletým mäsom a zemiakovou kašou.

packa17
4. zář 2017

Brambory a kuřízky 🙂

misa1106
4. zář 2017

Zapečené brambory se zeleninou

mku
4. zář 2017

Hovezi vyvar s nudlemk, dusena mrkev, br kase a salatek z domacich okurek a rajcatek.

kexina
15. zář 2017

Nemáte nějaký tip, jak zavařit nebo uchovat mrkev, petržel a celer? Mám toho docela dost, ale nevím co s tím - doma jsme to měli v bedně s pískem, ale nějak si neumím představit, že v panelákovém bytě budu do jara skákat přes bednu s pískem a zeleninou (i když prtěti by se soukromé pískoviště nejspíš líbilo 😀 ) A mrazák je už i tak dost plný, takže mimo hru. Nenapadá vás něco? Loni jsem zkoušela usušit celer, ale nijak extra se mi to neosvědčilo.

ditta01
15. zář 2017

Bramborový salát a upečené kuře ☺

fire85
15. zář 2017

@kexina z této zeleniny jsem dělala domácí podravku..na minikostičky vše nakrájet, olej, sůl a pak jsem to dala sušit na celý den do trouby.může se i na slunku.je to parádní do polívky.sušit jen celer je asi málo.na netu je dost receptů.

klllarinka01
15. zář 2017

Gulas s testovinama 🙂

lentilkah
18. zář 2017

Hovezi na houbach s ryzi.

verrys
18. zář 2017

Dnes bylo kure na paprice s knedlikem, na zitra mam navareno od maminky - ryze s dabelskou omackou a vepr.nudlickama

ditta01
18. zář 2017

Hovězí roštěnky s bramborovým knedlíkem a hořčičnou omáčkou ☺

maki600
21. zář 2017

Nemáte jaký dobrý receptik s kurecim masickem 🙂 pls 🙂 ale něco rychlého jsem těhotná a z masa se mi dělá blbe :D

markves83
22. zář 2017

@maki600 Johančino tajemství, obdivuji tě, že můžeš jíst kuřecí maso, já na začátku nemohla.

fire85
22. zář 2017

včera zeleninová polévka, kuřecí stehna a brambory
dnes bramboračka a bolonské špagety

biedronka10
23. zář 2017

@ditta01 nebyla byste ochotna mi poslat prosin recept na tu rostenku? P

maki600
23. zář 2017

@markves83 ja nemůžu taky ale musím vařit pro syna a chlapa :D z toho smradu se mi dělá zle :D děkuji za tip