Děti a makrobiotika

ro.le
30. kvě 2007

Ahoj,
hledam dalsi rodice se zajmem o zdravou vyzivu - hlavne ve vztahu ke svemu diteti!
My se zajimame o to jak lepe jist, abysme byli zdravejsi. Zejmena svoje stravovani priblizujeme k umirnene forme makrobiotiky (Strnadelova, Zerzan...).
Mame desetimesicni dceru, kterou jeste kojim. Od sesteho mesice ji prikrmujeme: Pasirovane obilne kase, zelenonove kase, kukuricne krupky (to je stale pro Klarku velky hit! 😝 ), vse bez chemie, masa, mlacnych vyrobku a samozrejme cukru.
Touto cestou hledam ostatni rodice, kteri jdou podobnou cestu a to pouze ZA UCELEM SDILENI ZKUSENOSTI.
Vy kteri s touto cestou nesouhlasite, myslete si sve. Ale necekejte ze vas tady budu nejak presvedcovat, proc makrobiotika ano ci ne. To by bylo na jinou diskusi.

Tesim se na vase prispevky a zkusenosti,
ro.le

klementina
13. led 2010

ahojte, tak mi sa zaciname snazit s tym varenim, ale je to teda dost narocne. ale dufam, ze vydrzime. neviete mi aspon poradit nejaky kurz alebo seminar v okoli bratislavy? lebo co som hladala na nete, vsetko je len v cechach? dakujem

nika262
17. únor 2010

Chcela by som sa spytat, ten chleba z kvasku sa da robit aj v domacej pekarnicke? Dakujem M

tymothy
17. únor 2010

Mirin, nevím, jestli je to ještě aktuální, ale ten kváskový chleba je opravdu těžký (zvlášť když je ještě z celozrnné mouky) - i když si ho koupíš už hotový.

Niko, jestli se dá dělat v pekárně nevím, ale asi ano. Já pekárnu nemám a dělám ho v normální troubě ve formě na biskupský chlebíček.

nika262
17. únor 2010

Dakujem, ja ju tiez este nemam, ale chcem si ju kupit, a co su to tie jahle. Nikde som to nenasla.

tymothy
17. únor 2010

Niko, jáhly jsou loupané proso - myslím, že slovensky je to pšeno.

nika262
18. únor 2010

Aha, tak to mam aj doma, konecne to viem, lebo je to skoro v kazdom recepte. Tak uz sa na to konecne mozem dat, zajtra idem este do kniznice a dufam ze tam najdem nejake knizky o tejto diete. Dakujem

nika262
23. bře 2010

Nepredá niekto knižku o makrobiotike alebo ako zistiť aký metabolický typ ste? Ponúknite ďakujem

klementina
28. bře 2010

maju v martinuse knihu o makrobio pre deti radost ze zdravych deti

nika262
30. bře 2010

Dakujem, pojdem si ju pozriet do knihkupectva, a ak by niekto mal nejake rady ohladne makrobiotickej stravy a atopickeho ekzemu budem rada ak mi poradite, dakujem

klementina
30. bře 2010

myslim, ze v tej knihe je to tiez riešene.
naša mala mala ekzem, uz sme chodili aj ku koznej, ktora jej predpisala kopec masti a moc nezaberali, potom sme zmenili lekara, ktory sa venuje makrobio a poradil mi, nech jej nedavam surove ovocie, ale bud upecene, alebo kratko povarene vo vriacej vode a ekzem uz nemame. 🙂 nehovorim, ze to pomoze aj na atopicky ekzem, ale strava ho dokaze dost upravit si myslim.

zaraban
28. kvě 2010

Ahojte...
Potrebujem poradit.
Mam 6 mes. dcerku a chcela by som prejst na makrobioticku stravu.
Kupila som si aj knizku Strnadelova Zerzan citam citam 😒 a mam z tolkych novych sprav chaos.
Chcela by som malej uvarit to obilne mlieko ale neviem ci je vhodne uz v 6 mesiacoch.
Prosim Vas mamicky poradte nejaky univerzalny receptík od 6 mes. na obline mliecko.
Dakujem 😀

tygrous
3. čer 2010

Ahojky, tak ja se taky pridavam k zaraban. Nechci na makrobiotiku prejit uplne (aspon u nas s manzou zatim ne), ale u maleho bych chtela za par dni zacit s prikrmy a rovnou dle makrobiotiky. A protoze je nejspis alergicky na kravskou bilkovinu, tak taky chci nejakou nahradu mleka pro takhle male mimi (ja pro sebe ted pouzivam ovesne v prasku).
A mam knizku Varime detem malickym a malym zdrave a s vyuzitim energii potravin od Blanky Kiedronove

didi35
6. srp 2010

Mamicky makrobioticky, ako casto davate detickam ovocie? A surove alebo povarene? Dakujem

ivo7814
8. říj 2010

Ahojky, makrobioticky zatím ještě začínám, zajímalo by mne jaká dochucovadla je možno dávat dětem. Zatím jsem malé (20 měsíců), zatím ničím jídlo nedochucovala. Uvařím např, bez soli, shoyu, misa...atd, odeberu malé, a potom pro nás to dochutím, dovařím...., ale malá chce ochutnávat i za mého talíře, a tak nevím od kdy je možné dávat tyto dochucevadla dětem. Poraďte, kdo to má nastudované. Děkuji.

ivo7814
8. říj 2010

host, 8.10.2010 14:58
také by mne zajímalo, jak drtíte semínka, např lněné, dýňové.... také bych chtěla vědět, kde a jaký bych si měla pořídit rozprašovač na shoyu. Děkuji.

ivo7814
8. říj 2010

doufám, že se moje otázka neopakuje, nestíhám si přečíst předchozí konverzaci. Ale o víkendu se do toho pustím. Mějte se.

didi35
8. říj 2010

@ivo7814 Tato tema je nejak na bode mrazu, ale mozeme ju rozprudit. 😉

V knizke od Dagmar Luzne Varime pro deti podle makrobiotickych zasad, sa pre deticky od 14 mes. dava spetka soli, mala lyzicka Tahini, par kvapiek citronovej stavy, samozrejme zelene vnate, spetka muskatoveho oriesku... Ja som zatial okrem Tahini a vnati nicim neochucovala. Syn ma presne rok.

Rozprasovac by som tiez chcela, ale zatial nenasla.

Semienka davam povarit so zeleninkou a potom mixujem spolu s kasickou. Hoci viem, ze mixovat by sa nemalo, len pasirovat...

didi35
8. říj 2010

@ivo7814 A tiez uz by si mohla dat trosicku bielej miso pasty. Sama som este nedavala.

Luzna este ochucuje troskou umepasty - tiez som nedavala.

ivo7814
9. říj 2010

didi, děkuji za odpověď. Jen mi promiň, nejsem si jistá, jestli přesně chápu slovenský výraz: "zelené vnatě", jsou to česky zelené natě (tzn. zelená část zeleniny, listy, např. u mrkve, celeru, petržele)? bílá miso pasta, je miso natto? Děkuji.

didi35
9. říj 2010

@ivo7814 ano, su to zelene nate 🙂 Biele miso je podla mna to ryzove, je jemnejsie ako jacmenne a sojove..... Natto je podla mna sojovy syr, nie? Este som ho neskusila...

mariynka
19. led 2011

ahojte kocky, od oktobra sa snazim stravovat makrobioticky, chcem sa zbavit cysty. vdaka ro.le som sa dostala k susenym listom daikonu a tak si veselo robim sedacie kupele a verim, ze to zaberie 🙂
varenie ma ubija, travim pri nom dost casu, ucim sa nove veci, ale bavi ma to 🙂
uz sa mi podarilo navarit aj par fakt chutnych pokrmov 🙂
len sa chcem poradit, je tu nejaka, ktora sa pocas tehotenstva stravovala makrobioticky?
a su deticky zivene makrobiotickou stravou zdravsie???
mne robi problem cukor 😒 😒 neviem prestat jest sladkosti.. 🙄 ☹
mozno aj preto teraz bojujem s teplotou/bez inych vedlajsich priznakov/.
davam si kuzu cajik, ale v noci som mala taku vysoku teplotu, ze som siahla po paralene 😒 ☹
ako mala som mavala selesty, tak som nechcela riskovat... 😒 😉

ako znizujete teplotu detickam, makrobioticky? 😉 🙂

didi35
22. led 2011

@mariynka Ahoj, som sice tehotna, aj som planovala stravovat sa makrobioticky, ale nemam na to pevnu volu. Syna tak vsak stravujem takmer od zaciatku prikrmov a v pohode. Teraz bol prvykrat chory, ma rok aj 4 mesiace - mal chytene priedusky. Zvladli sme to homeopatikami a inou alternativou...

Teplota sa zraza napr. vlaznovu vodou s jablcnym octom - davas obklady na zapastia, clenky a celo. MB neodporucaju davat zabaly na cele telo. Hlavne u malych deti musi byt oblast bruska stale v teple. Na celo sa mozu davat platky tofu. Vela zaujimavych receptov najdes v knihe od Strnadelovej Radost ze zdravych deti.

klementina
24. led 2011

ja stravujem dceru podla MB, ale nie striktne, ma dva roky a iba raz mala laryngitidu, ale nedavala som jej ziadne lieky, varili sme zazvorovy caj a cibulovy sirup a preslo za par dni. takze sme este ani teploty neriesili. len neviem, ci sa to da objektivne posudit, ked som s nou na MD, chodime sice velmi casto medzi deti, ale objektivne to bude podla mna az ked zacne chodit do skolky, vtedy sa asi prejavi viac vplyv vyzivy na zdravie, si myslim. aj ked bude potom zivena z toho, co jedia v skolke, tak neviem.. 😢

petal
25. led 2011

no klementina, mas pravdu, v skolke sa uvidi. Moja dcers bola do 3 rokov raz chora, prvykrat mala sople ako dvojrocna a s nastupom do skolky to zacalo. Ale myslim, ze chorobnost v skolke do velkej miery zavisi aj od psych. vyspelosti dietata, ci je na nu uz pripravene. Nasa velmi nebola, potom som ju odhlasila na tri mesiace, potom uz chcela ist, bol v spravani viditelny rozdiel a zatial sa drzi, sople su, ale nic vaznejsie. klop, klop. Inac dcera je vsetko, ale ziadne sladkosti, tam som velmi prisna. som zvedava ako bude na tom zdravotne syn, ten mi odmieta mäso, tak uvidim, ako sa to prejavi na chorobnosti. Je tamer vegetarian 🙂

petal
25. led 2011

Ja som sa teraz zacala viac zaujimat o stravovanie prave kvoli tomu, ze maly odmieta mäso, tak aby mu nieco nechybalo.

mariynka
21. únor 2011

@petal nechutia mu ani ryby? 😝

mariynka
7. dub 2011

ahojte, nahodou som tu knihu nasla: http://www.uloz.to/8305627/radost-ze-zdravych-d... tak kto ma zaujem, rychlo stahujte 😉 🙂 🙂 (Radost ze zdravych deti)

kacenkaharris
13. zář 2011

To je super! Este som neprecitala vsetky vase prispevky, ale tesim sa, ze tu je niekto, kto je zastancom zdravej vyzivy a zivotneho stylu. My sme s manzelom vegetariani, skoro vegani (raz za cas si dame kusok syra, ryby vsak nejeme vobec, ani mlieko nepijeme a z ostatnych zivocisnych produktov su to vajcia par krat za rok, to je vsetko; preto pisem skoro vegani), vacsinu potravin kupujeme bio, ja sa trochu venujem homeopatikam, cajom verim viac ako liekom, atd.... Nase dieta (ktore este nie je 😉 ) by sme chceli vychovat vegansky, alebo aspon uplne obmedzit mliecne vyrobky na minimum. Zaujimalo by ma vsak, ako vy makrobiotici riesite alergiu na soju a orechy u malickych deti. Kedy je bezpecne s tymito potravinami zacat? A este by ma zaujimalo, co vase deti jedia v skolkach a skolach? Balite im obedy z domu? Je niekde v Prahe cenovo dostupna skolka, kde nebudu moje dieta nutit jest maso a mlieko a kde podla moznosti pouzivaju bio potraviny? Drzte sa, maminky, ci uz veganky alebo makrobioticky! Fandim vam!

5elements
19. zář 2011

@ro.le Ahoj všem, vím že je to starší diskuze, ale moc ráda bych byla za kontakt na tebe nebo nějakou maminku, co vaří a žije podle makrobiotických zásad. Mám 10měs. dceru, sami preferujeme 2 roky makrobiotiku, i když zatím velmi volně (jedli jsme maso, i sladké) ale před nějakou dobou jsme se rozhodli, že přidáme, abychom se co nejvíce přiblížili k ideálu. Teď řeším výživu pro malou a sice to krásně zvládám, ale samozřejmě mám obavy abych něco nepodcenila (všude čteš o nezbytnostech stravy živočišného původu atd atd.) Potřebuju sdílet zkušenosti s někým, kdo už má jisté zkušenosti a ví na co si dát pozor. A taky se uklidnit, že je to ta správná cesta (nemusím vykládat kolik pochybovačů člověk potká). Jsem z Prahy a budu ráda za jakýkoliv kontakt, elektronický, telefonický i osobní. Těším se velmi! Eva (eva@beswald.cz)

michaela5
Odpověď byla odstraněná
Zobraz