Děti a makrobiotika

ro.le
30. kvě 2007

Ahoj,
hledam dalsi rodice se zajmem o zdravou vyzivu - hlavne ve vztahu ke svemu diteti!
My se zajimame o to jak lepe jist, abysme byli zdravejsi. Zejmena svoje stravovani priblizujeme k umirnene forme makrobiotiky (Strnadelova, Zerzan...).
Mame desetimesicni dceru, kterou jeste kojim. Od sesteho mesice ji prikrmujeme: Pasirovane obilne kase, zelenonove kase, kukuricne krupky (to je stale pro Klarku velky hit! 😝 ), vse bez chemie, masa, mlacnych vyrobku a samozrejme cukru.
Touto cestou hledam ostatni rodice, kteri jdou podobnou cestu a to pouze ZA UCELEM SDILENI ZKUSENOSTI.
Vy kteri s touto cestou nesouhlasite, myslete si sve. Ale necekejte ze vas tady budu nejak presvedcovat, proc makrobiotika ano ci ne. To by bylo na jinou diskusi.

Tesim se na vase prispevky a zkusenosti,
ro.le

kitka123
30. srp 2007

Ahoj holky, my jsme byli ted tyden na horach a normalne jsme to docela se stravou zvladli, proste jsem Adelce rano navarila a nosila porad sebou sklenicky a krabicky s jidlem, takze az na nejake pecivo celkem v pohode. Se mnou to bylo horsi, jedlo se v restauracich kde kolikrat nebylo nic moc vyhovujiciho, ale zas to tak neprozivam, proste po navratu musi clovek na te strave trochu zamakat, vycistit ...

Strejcinko, ja jsem na tom podobne, nejim mlecne vyrobky, maso (snad radeji to maso nez mliko), ale cukr ... ☹ ted uz ty chute zase celkem ovladam, ale celou dobu pri kojeni jsem sladkostem dost podlihala. Jak jsem prestala kojit, tak najednou ta potreba nebyla.

Samozrejme si taky radeji dam nejake "zdrave susenky", akorat ze bez cukru jeste neznamena uplne neskodne, oni ty rostlinne tuky v tom taky nejsou nic moc zdravyho

kitka123
30. srp 2007

Ro.le, me by taky zajimalo tema odpoledni svacinky, celkem si s tim nevim rady. Vetsinou dam kus tempehu, nebo nejake krupky, susene ovoce, ted v lete obcas i cerstve ... budu rada za nejake napady

listicka77
31. srp 2007

Teda mě sladké chutě obvykle fakt nehoní. To se mi stává jen výjimečně. Pak to jde zaplácnout buď nějakými "zdravými" sušenkami nebo třeba jogurtem s domácím džemem (ve kterém je tedy 50% cukru...) nebo i ovocem.
To s tou etikou a mléčnými výrobky je samozřejmě pravda... Ale stát se úplným veganem, na to tedy vážně nemám... A mléčný výrobek sice stál nějaké utrpení ☹, ale aspoň to není přímo ta mrtvola... Občas jím mléčné výrobky z nutnosti (např. si potřebuju koupit něco k jídlu někde, kde není výběr, tak dám nějaké cz pečivo a k tomu třeba čerstvý sýr nebo něco na ten způsob), ale třeba na jogurty mívám docela chuť a miluju je v salátu! mňam. Nejradši mám kozí. Teď jsem si koupila a zkonzumovala nějaký cizí (už nevím čí) dost drahý zakysaný výrobek soyade a moc mě to nenadchlo. Chabá náhražka. Občas jsem kupovala české sójové jogurty - ochucené, ale irituje mě na nich, že obsahují aromata (na co proboha!) a jsou moc sladké.

kitka123
31. srp 2007

Listicko, ja teda neznam nikoho, kdo by byl velmi nadseny ze vsech tech nahrazek: skoro jogurt, skoro syr, skoro salam ze soji, tofu atd. Myslim, ze tyhle veci jsou dobre pro nejakou prechodnou fazi, kdy clovek chce prejit z konzumni stravy na nejakou zdravejsi formu a neumi se vzdat uplne potravin, na ktere byl leta zvykly.

ro.le
autor
31. srp 2007

Ahoooooooooooooooj maminy! Tak sice ještě fasádu úplně nemáme, ale vymohla jsem si alespoň namontování anténky ny internet na víkend! Takže co tu nového?

Strejčinko, vítám tě mezi 'exoty'! Jsme rádi, když se do diskuse připojujete i vy nemakrobiotici, ale stále příznivci zdravé výživy. Díky za recepty na knedlíky, něco znám a co neznám to vyzkouším 😉

Aknelo, vyzkoušenou polevu nemám, už jsem dlouho žádnou nedělala. Co si ale naposledy pamatuji, dělala jsem něco z palmového a kokosového tuku +kvalitní bio čokoláda tak 70% kakaa + rýžový sirup. Vše pomalinku rozpustit ve vodní lázni. Poměry netuším, vždy experimentuji.

Zestr, snad jsme Vás neodradily našimi výlevy o častých úletech mimo rámec MB. Opravdu bych byla ráda, kdybyste s námi zůstali v diskusi.
Mimochodem, veeeeeeeeeeeeeeliiikááááááááááááánskou gratulaci a přeji hodně lásky a štěstí ve společném manželství!!! (...nová Meduňka to prozradila 😵 ...)

ro.le
autor
31. srp 2007

No a co my? Jak Klárka zezačátku nechtěla moc jíst, tak teď nastal pravý opak. Někdy mám pocit, že by snědla i nás 😀 . Musíme to dělat vždy tak, že se nají nejdřív malá (a to se nají fakt dost!), až pak jíme my a samozřejmně jí dáváme ze svého talíře. A to Klárka dělá, jako že nejedla tři dny a neexistuje abysme jí dali něco jiného než máme na talíři. K snídani dávám někdy kaši + uvařenou zeleninu na kousky nebo jsem zkoušela i zeleninovou polévku. Oběd stále ještě pasíruji, jelikož Klárce vyhovuje buď propasírovaná konzistence nebo cokoli na kousky. Nic mezi. Když do kaše dám uvařit nadrobno nakrájenou zeleninu tak to plivoší! Večeře větš. kaše + zelenina na kousky.

ro.le
autor
31. srp 2007

Problematické jsou jen ty svačinky. Dávám jí většinou povařené jablíčko, někdy s hruškou nebo s broskví když je měli naši ze zahrady. Ale přijde mi to docela hladové a zase nechci aby toho snědla mísu... Už jsem jí párkrát taky uvařila polentu (koupila jsem v Countrylifu nově nějakou polentu 1 min.) s troškou sladu a nechala ztuhnout. Nebo kuskus s troškou oleje a sladu + navrch opražený loupaný sezam rozdrcený v suribashi. Co ale dávat jiného, aby to bylo něco jiného než ostatní jídla? Kitko, ty dáváš tempeh jaký? A jen tak studený?
Líbil se mi i nápad Nevril - povařit kuk. krupici se švestkama. A co vy ostatní - nějaké nápady na odpolední svačinky?

ro.le
autor
31. srp 2007

Ještě jeden postřeh: Mamka přinesla předevčírem odpoledne Klárce mističku povařeného ovoce asi s agarem (jablíčka, pár ostružin a pár kuliček rybízu). Klárce to samozřejmně mooooc chutnalo, nicméně pak se v noci probudila několikrát a vždy byla počůraná. A to se budí normálně max. 1x za noc na čůrání a je celou noc suchá. Takže důkaz, že ovoce povolují ledviny..... Máte podobné zkušenosti? Klárka má normálně odpoledne povařené jablíčko tak 5dní v týdnu a nic to s ledvinama nedělá.

A ještě jedna perlička 😠 🙄: Když dávám Klárku k druhé babičce - k tchýni, tak jí vždy připravím zeleninu do kastrůlku - jen uvařit a rozmixovat. A tak si tam pro Klárku jdu a oni ještě krmí. Kouknu do hrnku a nějak se mi to nezdá... Ona jí tam normálně přidala maso!!!! Já myslela, že to se mnou sekne! Holt si myslí, že to musí zachránit s tou naší špatnou výživou. Já věděla, že si myslí svoje, ale v životě bych do ní neřekla, že by něco takového udělala za mými zády! Moooc mě zklamala, jsem z toho špatná ještě teď po třech dnech. Ale jí to nijak netrápí, spíš z toho má srandu. Netuším , kolik masa jí tam dala (prý dva malé kousky), ale Klárce úplně rozhodila zažívání. dva dny se nemohla vykakat, furt se kroutila, kňučela, tlačila a nic. A ty prdíky.... takže babička má sloveno - copak jí můžu věřit, že jí do kaše nedá lžíci cukru, aby jsme malou o něco neochudili? 😝

kitka123
31. srp 2007

Ahoj Ro.le, uplne chapu co prozivas, taky mam s tchyni podobne zkusenosti, takze navstevy se odehravaji zasadne za moji pritomnosti. Ale i tak to zkousi. Vzdycky napece a prinese nejaky buchty, pak ji vezme, drzi Adelce pred nosem a rika: ja bych ti dala, ale maminka ti to zakazala. A porad ze ji nic nedoprejem atd. No predpokladam, ze k ni uz Klarku taky samotnou nedas.

Jinak k tem svacinkam, me staci ze varim snidani, obed a veceri a tak svacinky delam jednoduche. Ale Adela je nenarocna, ona si vezme cely tempeh a okusuje ho jak chleba, nebo ma rada kukurici z plechovky (tu bez cukru samozrejme), nebo hrasek s mrkvi. Nebo ji dam domaci chleba s tahini. Nebo ted uz umi jist cely seminka, tak nachystam misku susene ovoce, seminka, krupky ...

My jsme do roka taky jedly jen zeleninu, obilninu, potom od roka jsme pridaly lusteninu, seminka do kasi, natto, tempeh, susene ovoce, orechy a s tim v podstate vystacime.

aknela75
31. srp 2007

HOlky dáváte dětičkám taky čerstvé ovoce nebo jen povařené. Já dávám většinou syrové, jen ráno do kaše povařená jablka, když máme k snídani kaši.

Ro.le máme to samé. Když přijedeme ke tchýni, tak se sice tchýně snaží vařit zdravěji, jenže dá malému páte přes deváté. To znamená slané a sladké dohromady, do toho ovoce. Jsem asi slabá, ale kdybych jí stále něco říkala, tak se pořád jen hádáme. To chtěla dávat malému rybízový džus a potom ovocný čaj slazený medem. Prostě samé kyseliny. Hrůza. Když jsem jí říkala, že už měl sladké doma, tak jakoby nereagovala. Prostě dělala, že neslyší. Nebo, když byl Alešek u ní na den beze mne, tak mu dala kuřecí řízek v kukuřičné strouhance a kukuřici k tomu + kukuřičné těstoviny. V polévce byly také kukuřičné těstoviny. Moučník z kukuřičné mouky, prostě hrozně jednostranné a ještě smažené. Dopředu mi nikdy neřekne, co mu bude dávat. Jenže já ho tam jednou za 14 dní dám, protože si alespoň doma něco udělám. Se dvěma dětma je to dost těžký.

aknela75
31. srp 2007

Ro.le a čím je potřen ten dort, co jsi pekla pro Klárku k narozeninam? 🙂

listicka77
1. zář 2007

Kitko, jsou náhražky a náhražky. Třeba tofu podle mě žádná náhražka není, to se dělá v Číně už sakra dlouho... Jinak z náhražek si občas koupím nářez s mořskou řasou (řasu snesu jen v tomhle a v tofu) a to mi fakt chutná. Pak taky luštěninové pomazánky. Ale ty jogurty, to nějak fakt nic moc (to si dám opravdu radši ten kozí).

K tchýním: já se toho děsím už teď. Tchánovci jsou takoví "bůčkoví", takže absolutně nechápou, že nejím maso. Jednou se dokonce stalo, že byla nudličková polívka s knedlíčky, tchýně je normálně dělá jen ze strouhanky, vejce a másla, ale barva mi byla nějak podezřelá. Tak jsem se ptala, jestli jsou v tom játra a ona mi klidně řekla, že ne. Tak jsem kousla do prvního a bylo mi to jasné, takže jsem všechny knedlíčky přendala manželovi. Kdyby mi řekla, že tam ta játra jsou, tak si naberu polívku bez knedlíčků a nebude žádný problém... To mě fakt dostalo. Ale jindy to nedělá, dokonce mi většinou kupuje i nějaké "speciality" - šmakouna, sójovou sekanou a podobně. Ale s dětma, toho se fakt bojím... Budu "divná" ve všem - nošení v šátku, látkové plínky (to chci navíc praktikovat bezplenkovku) a tak podobně. Švagrová kojila jen chvíli (nevím ani proč, asi "neměla mlíko") a co její děti jedí, o tom ani nemluvit. Nejhorší je, že tchýně to původně asi neměla "nastavené" zas až tak špatně (i když samozřejmě maso je podle ní pro dětičky rozhodně nutné; dokonce manželovi říkala, že bych měla jíst v těhu maso, že bez toho se to dítě nemůže vyvinout), ale švagrová to hódně posunula - sladkosti, sladké limonády včetně koly, chipsy atd. atd. od velmi raného dětství. Výsledek je, že starší kluk (9) je značně obézní a mladší (6) kromě sladkostí skoro nic nejí a je hubený (takže podle mého názoru klidně může mít skrytou podvýživu). S těmito "vzory" se vyrovnat bude asi fakt těžké a vysvětlovat tchýni, že půlroční dítě nedostane piškotek a roční dítě nedostane čokoládu, to bude teda něco. O masozeleninových příkrmech nemluvě. A jejich "výchova" je kapitola sama pro sebe. Uf to jsem zas napsala román, ale těchhle věcí se bojím čím dál tím víc. Hrozně nerada jdu do konfliktu, ale základ si uhájit musím!

ro.le
autor
1. zář 2007

Jo, jo holky - jsme na tom dost podobně!

Aknelo, dort - upečené těsto a nahoře vrstva povařených jablek s agarem

Kitko, tempeh dáváš smažený, uzený nebo přírodní (ten asi ne, viď)? pochopila jsem to dobře že vůbec nedáváš ovoce povařené ani syrové - jen sušené? My dáváme jen tepelně upravené (mimo pár malin a ostružin když dozrávaly...)

aknela75
1. zář 2007

Ro.le díky, jdu péci dort. Vůbec nestíhám. 🙂

ro.le
autor
2. zář 2007

Dneska jsme měli mňam obídek!!! Žitné halušky dle Bio kuchařky Hanky Zemanové jestli znáte. Už jsem je nedělala ani nepatuju. K nim 'špek' osmažený zeler, cibulku, uzené tofu .... Manžel si pochrochtával 🙂

nevril
2. zář 2007

Ahojda holky
ptaly jste se, proč si myslím, že vegetariánství může zvýšit spotřebu mléka, vajec a ml. výrobků. Jednoduchý odpověď, když jste na cestách, nebo si nemáte čas uvařit, všude se nabízejí větsinou bagety se sýrem (benzíny), na návštěvách vám nabídnou sýrový talíř, v restauracích sm. sýr, v pizzerii pizzu se sýrem atd atd na sto způsobů. Taky jakákoli konzumace cukru, více ovoce, mléka, měkkých sýrů, tvarohu, jogurtů (obzvlášť ovocných) potřebuje vyrovnat kouskem jangu, což je u vegetariána obvykle v podobě sýru, vajec, nebo něčeho slaného (chipsy, solené oříšky atd), málokdo totiž užívá a zná slaná specifika, jako jsou švestky umeboshi, umeocet, gomasio, shoyu, mořské řasy atd.
Pokud si ale stravu sami upravujete spíš do veganské podoby, jogurty a mléko jíte kozí (ty jsou povahou jang), vyhýbáte se cukru, tak jste opravdu trochu jinde než většina vegetariánů a k tomu vám gratuluji!!! 🙂

nevril
2. zář 2007

psaly jste o svačinkách, já dělám takové koule ze zbytku rýže nebo obilí smíchané s nastrouhanou povařenou zeleninou dovnitř kousek tofu nebo tempehu, doporučuji! Nebo taky dělám každý den dezert například fermentovaná kaše s hruškama, agarový moučník atd. Snažím se moučníky spíš vařit než péct, ale stále se to učím...
Ro.le to s tím agarem od babičky mě neudivuje, rybíz je prý exploze jin, tak to pomočení s tím může souviset, jablka nejsou tak agresivní.

nevril
2. zář 2007

Jinak Kitko na tempeh pozor hlavně ty smažené, uzené atd jsou dost solené, ten natural je nejlepší, ale má se tepelně upravit, pro dítě je tempeh možný od roku a půl a jen malé množství

aknela75
2. zář 2007

Nevril dej mi recept na agarový moučník prosím. 🙂

listicka77
2. zář 2007

Nevril, s těmi cestami máš tedy pravdu... I když už se naštěstí najdou restaurace (a přibývá jich), kde člověk najde (většinou ale spíš v přílohách než v hlavních jídlech) třeba dušenou zeleninu, brokolici na másle, kukuřici na másle... Ale když si potřebuju koupit na celodenní cestě něco v nějakém "normálním" obchodě s potravinami, tak je to bohužel většinou celozrnné pečivo a k tomu nějaké žervé nebo něco takového. Doma ale sýry jím celkem výjimečně, na chleba si mažu luštěninovo-obilné pomazánky a chutě mám opravdu tak akorát na ty jogurty (no a když můžu, tak koupím kozí). Ale je fakt, že jsem s vege prodělala různá období - s větší a menší potřebou "zdravé výživy" (byla i období, kdy jsem prostě pouze nejedla maso, ale jinak jsem jedla cokoliv včetně občas těch smažených sýrů a chipsů atd.). Ale vždycky když zaměřím svou pozornost na výživu víc, tak automaticky snížím množství těch mléčných výrobků. A takový hnus jako jsou tavené sýry jsem zcela vyloučila už asi před dvěma lety. Mléko jsem nikdy moc nepila, protože mi nechutná, takže s tím nemám problém vůbec (maximálně do kafe, ale to teď samozřejmě nepiju a i před těhu jsem ho pila tak 2-3x měsíčně).
Jinak musím říct, že vlastně vůbec nevím, jak se stravuje většina vegetariánů, já skoro žádné neznám a ne vege webovky taky nechodím.

strejcinka
2. zář 2007

Koukám, že je to všude stejný... člověk je za exota, co pořád prudí a nechce dítěti nic dopřát 😠
Já zatím pořád úspěšně odrážím všechny nabízené "dobrůtky" tím, že Emmě je teprve 9 měsíců, takže žádný lepek a cukr (sušenky, piškůtky atd.) a žádné (tedy zvířecí 😉 ) mléko. Vědci sice našli souvislost mezi požíváním kravského mléka a vznikem cukrovky, ale stejně si většina národa myslí, že "bez mlíka není vápníka" 😀 .
Zatím prcka u tchyně nenechávám (už kvůli kojení), ale bude to asi souboj nervů; dnes s tchánem Emču vozili a líčili mi, jak si koupili nanuky a malá na ně koukala a chtěla taky...

listicka77
2. zář 2007

Teda s těma nanukama, to je fakt gól. A ty jí je nedopřeješ, to jsi ale krkavčí matka! 😀

strejcinka
2. zář 2007

Kitko, ráda slyším, že s ukončením kojení mě možná přestane honit mlsná 😎 , jen abysme si do té doby nepořídili dalšího pidižvíka 😀
Ale musím říct, že mě tahle diskuze posiluje; začala jsem boj s cukrem, pro jistotu nakoupila zásobu Dukátků a nějaký pamlsky z Dobrušky, abych čirou náhodou nepodlehla třeba tatrance 😉
Zatím to jde, ale očekávám krizi 😀

Dnes jsem ochutnala Šmajstrlovy pohankové křupky (pro MB budou asi mco slaný...), ale byly fakt výborný. Mrňousovi jsem koupila pohankovo-amarantové polštářky (bez soli a cukru samozřejmě), taky měly úspěch. Ale jinde než na tomhle fóru to snad ani říkat nebudu, když na cvičení s kojenci ceknu před ostatníma matkama (většinou jsou mladší než já 😎 ) o pohance, řepě nebo jáhlový kaši, připadám si jako největší podivín ve střední Evropě 😀

strejcinka
2. zář 2007

Lištičko, matka jsem víc než krkavčí ... 😉 tuhle jsme jely s Emčou z dlouhý procházky, už byla mrzutá, pořád mi lezla ze sedačky, tak jsem v kiosku u rozhledny koupila (teď se, makrobiotici, neděste 😎 ) kulatý pestrobarevný lízátko a to jsem tý mý berušce dala. Samozřejmě jsem na něm nechala ten průhlednej obal... dítě bylo spokojený, prohlíželo si barvičky, sem tam do toho kouslo svými dvěma zuby a já akorát zbytek cesty kontrolovala, aby se neprohlodala skrz celofán 😀

strejcinka
2. zář 2007

Holky, používáte na zahuštění kuzu? Jakou má potom jídlo konzistenci, jako po Maizeně? Přemýšlím o koupi...

vivian
2. zář 2007

Že já vždycky na nějakou takovouhle zajímavou diskusi narazím až pozdě v noci... 😀 Musím jít do hajan, takže ji ani nemůžu celou dočíst, natož něco psát, tak jenom abyste věděli, že máte dalšího do klubu, já jsem asi taky exot, protože chci dítě taky krmit zdravě (a mimoto mu chci taky třeba dávat bavlněný plíny 😀), což je dneska prostě exotika... 😎
Tak držím palce (v boji proti nechápavým tchyním a podobným) a já se třeba ozvu někdy ve dne 🙂

kitka123
3. zář 2007

Ro.le, tempeh davam smazeny, ten uzeny mi prijde moc mastny. A obcas jeste natto, jen neumim ho moc upravovat, nemas nejaky recept?
Nevril, nevim odkud mas informaci, ze tempeh od roka a pul, ale myslim, ze kazdy dite se musi posoudit individualne. Nase mala ji z zivocisnych potravin jen vajicka a obcas maslo, takze my musime hlidat bilkoviny, Becka ... a ten tempeh je nejepsi zdroj. Hlavne B12 v nicem jinym moc neni.

Jinak baby do roka ditete se jeste da spousta veci obhajit, ale cim jsou vetsi, tim je to horsi ... prece "od roka uz muzou skoro vsechno" ☹ Ale nase Adela se napriklad nikdy nedozadovala jineho jidla nez jsme ji dali a to nas tatinek se se zdravou stravou moc nekamaradi, takze prilezitosti bylo dost. No ale nerikej hop ... Nejhorsi je, ze clovek musi byt bdely i v obchodech, kavarnach ... jenom se otocis a uz nejaka hodna pani servirka nebo prodavacka diteti nabizi bombon nebo keksik

aknela75
3. zář 2007

Vítám vivian do klubu!!! Taky jsem na jedné diskusi jen zmínila, že jsem zhubla pomocí MB a nikdo se se mnou moc nebavil. Ještě jsem tam dodala, že ji nikomu nevnucuji, ale stejnak jsem asi působila za exota, tak už tam nechodím.

Kitko, B12 je taky v mléčně kvašené zelenině a sojové omáčce tamari, shoyu. A naše tělo potřebuje jen malé množství tohoto vitaminu.
Jinak s těma dětma, čím větší, tím horší, souhlasím. Malý chce vše, co vidí. Hrůza. Tatínek jí samé nezdravé papáníčko a malý to vidí. Ale to ještě jde. Včera měla malá oslavu narozenin a já dělala pro tchánovce a manžu obložené talířky (tradice u tchánů). Takže uzeninky a sýry. A malá ukradla a malý taky. Manžel řekl tchyni, ať to malý nejí (šel se převléci, tak nezasahoval přímo). Tchyně na to, že to má Alešek ochutnat. Kdyby jedl šunku, tak mi to ani nevadí, jenže jedl salám takový poloměkký. A babi ho prostě nechá, tak jsem naběhla a malému jsem to sebrala. Neřval, protože si byl vědom toho, že to nesmí. Tchánovci na mne koukali jako na exota, že jsem zlá.

A dneska šel Alešek poprvé do školky. Svačinku na dopoledne mu dávám s sebou a na oběd jde domů. Mají docela děsné kombinace. Každý den snad sýr buď k svačince nebo v polévce na oběd a ještě k svačince mléko. A k tomu ovoce. Kdyby dávali alespoň čaj a zeleninu ke chlebu, ale to asi dětičky nebaští. Jenže až půjdu do práce, tak malého i malou budu nechávat ve školce na oběd a domů půjdou až odpoledne. Je to šílený, jenže moje máma mi je z tohoto důvodu (jídlo) nebude vodit domů a nebude hlídat. A vozit ho do školky do města je pro nás finančně náročné, nehledě na to, že bych byla ráda, kdyby tady měl v naší vesnici nějaké kamarády.

Nemáte typ na nějaký dobrý bezlepkový chleba? Klidně už pečený anebo směs, kterou bych upekla normálně v troubě. Domácí pekárnu zatím nemáme.

ro.le
autor
3. zář 2007

Vivian, vítám tě mezi 'exoty'. Snad budeme dobrou inspirací 😵

To nás čekaj věci, Kitko (myslím ty restaurace, kavárny...). Já natto kupuju tak 1x 3měsíce, jelikož na něj ve zdravé výživě většinou nenarazím. Nejlepší úprava dle MB je podusit cibulku nebo porek na tuku, kápnout sojovku, přidat natto, nechat prohřát,dát pár kapek zázvoru a podávat. Ale to je podle všeho recept pro dospělé. Dítěti bych ho dala trochu na závěr prohřát do dušené zeleniny.

ro.le
autor
4. zář 2007

Tak dmeska dělal oběd malžel 😀 Já jsem totiž byla v práci - začala jsem učit aj u nás na škole, ale jen na 6 hodin týdně, tak se neděste! Sobě koupil sekanou, Klárce udělal zeleninu dle instrukcí a mně ohřál houbového kubu od včera. Polívku udělal 'z pytlíku' - Maggi ze zahrádky - to je řada polévek bez glutamátu a konzervačních látek. Máme ji doma jako rezervu, když nestíháme.
V poslední době jsem zaznamenala jeden postřeh: když je Klárka se mnou doma sama, tak je docela zlobivá a pořád se na mě věší atd. takže nelze nic moc udělat. Zatímco když ji hlídá kdokoli jiný je úplně ukázková. Hraje si sama ani pozornost nevyžaduje. Chápete to??? ☹