• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jídlo mají nejraději vaše děti?

1. prosince 2012 
Zajímalo by mě, co mají rády vaše děti za jídlo. Naše malá si něco oblíbí, ale jen na pár dní. Pak už to nechce. Jediné co se jí nikdy zatím nepřejedlo (vlastně nepřepilo) je Nutrilon a MM.
26. srp 2012 ve 23:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
náš malý se mě natrápil s jídlem, dlouho jsem ho kojila, takže nějaké příkrmy v půl roce totálně bojkotoval, ale teď se to strašně moc zlepšilo, sní poměrně všechno, ale nejvíc u nás vedou omáčky s knedlíkem.
26. srp 2012 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
moje dcera 5let:svičkovou,syn 7let :řizek .syn 14měs.polevky a sunar
26. srp 2012 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás br.kaše tu může pořád + polévky a suchá rýže :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2012 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Verunka nikdy neměla problém s jakýmkoliv jídlem, co nejvíc zbožňuje je rajská s těstovinama, to pak vynechává i jinak její milované maso :grinning:
26. srp 2012 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás měl vždycky velký úspěch špenát... který já vůbec nemusím :wink:
26. srp 2012 ve 23:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dcera , 5 let: absolutně vedou koprovka a svíčková s knedlíkem, klidně bez masa..v koprovce lžíce brusinek :slight_smile: , dále krupicová kaše se skořicí, bramborová kaše s máslem, chleba s medem.
26. srp 2012 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
omáčky s knedlíkem, rýže, bramborová kaše, domácí sekaná, brambory, krůtí masíčko, těstoviny...máme to také na střídačku, nejvíc jí chutná sekaná... :slight_smile:
26. srp 2012 ve 23:59  • Odpověz  • To se mi líbí
čočková a fazolová polívka :grinning:
27. srp 2012 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Sní v podstatě všechno-ale od zavedení příkrmů až do teď vedou těstoviny, rajská, polévky, kuskus s vajíčkem....
27. srp 2012 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Syn 4 roky - Tvrdý sýr, mléko (dosud). Kuře na paprice s knedlíkem nebo rýží a zeleninové polévky. Jinak je to s jídlem děsný boj.
27. srp 2012 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kuře na paprice, různé sýrové omáčky s těstovinami, kuřecí stehna dušená na másle a na kmínu s rýží, toto jsou absolutní favorité, toho se doslova nacpou, jinak obecně omáčky s těstovinami či rýží :slight_smile: Brambory odmítají v jakékoliv konzistenci :confounded:
27. srp 2012 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
U starší jednoznačně svíčková na plné čáře - 5 let
mladší - to je zatím divočina, ale nejlíp šmakuje dýně :dizzy_face: - 9 měsíců
27. srp 2012 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nas nema celkem problem s jidlem, ale ted mu hrozne chutna zelenina, ta jde jako prvni (rajcata, okurka..) - 1.5 roku
27. srp 2012 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
veškeré omáčky.Suchá jídla nemáme nikdo rád. Tím mám na mysli:ryzoto,fr.brambory,řízky...
27. srp 2012 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás vede maso, pak maso a pak zase maso :grinning: A to jen vepřové či hovězí. Kuřecí neprošlo.

Jo a co poslední dobou vede jsou housenky s červenou omáčkou :grinning: (špagety s omáčkou na špagety) - to s ní i bez masa. ale musím krmit - ještě si neumí nabrat ty špagety samy a ani já na to nemám nervy :angry:
27. srp 2012 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Bramborova kase s masem, ale musi byt mekke :slight_smile:
27. srp 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Svíčková, vývar, boloňské špagety:wink:
27. srp 2012 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já mám pana "omáčku":slight_smile:)) takže :rajská,koprovka ........a pak klasika ..řízek ,špenát :slight_smile:
27. srp 2012 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Spagety. Nejlepe jen s olivovym olejem. Zadne jine testoviny, ale neji, nechapu. Dal sucha ryze. Neoblibene jsou brambory.
Pak na snidani housku s maslem a jahodovou domaci marmeladou.
:slight_smile:
27. srp 2012 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Mateřský mlíko je pořád ještě nejoblíbenější :wink:, pak asi batáty (pečené ve slupce, chutnají o dost líp jak vařené), avokádo, broskve, hrušky a dýně.
28. srp 2012 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jakékoliv těstoviny, řízky, chlebovou polévku
18. zář 2012 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Náš šroťáček naštěsí zbaští cokoliv, cokoliv s čímkoliv :sweat_smile:, takže ani nepoznám co jí chutná nejvíc :sweat_smile:
18. zář 2012 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
vařenou řepu s hovězím a rýží... :slight_smile:
1. pro 2012 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Nela - rizoto a tybu v jakémkoli stavu
Kuba - cokoli co se dá strčit do pusy
1. pro 2012 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
V roce a půl: ovesná kaše s nějakým ovocem, potom když máme knedlík maso a zelí - tak to zelí :grinning: a naposledy se mohl utlouct po tzatziki (normálně s česnekem a se vším) :sweat_smile:
1. pro 2012 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek