Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kvalitní hrnce. Doporučíte?

lenkanovosadova20
2. bře 2020

Zdravím,
Vím že to sem nepatří, ale kategorii pro vaření sem nenašla. Potřebovala bych doporučit nějaké kvalitní hrnce, slyšela sem o kvalitních od berghof, nemáte s tím zkušenost?
Každým rokem kupuju hrnce a leze to docela do peněz, tak proto se ptam. Chtěla bych je mít na více roků než na jeden.
Děkuju za nápady a za vaše zkušenosti🙂

aneta15
2. bře 2020

@lenkanovosadova20 já zkušenost nemám ale minulý týden jsem si koupila pánev v Bille z kolekce mastersef byla za 10 bodu a doplatek asi 500;- a musím říct, že jsem nadšená. Cibulka snad za 30 vteřin do zlatova. Chystám se koupit i hrnec.

zuzita15
2. bře 2020

@lenkanovosadova20 ja mam Fissler, kupovala jsem je teda v Nemecku, ale maji je i tady. Prodavacka rikala, ze jsou to jedny z mala hrncu vyrabeny jeste v Nemecku a ne v Cine. Mam je asi 3 roky a super. Predtim mi koupila tchyne nejakou sadu v Xxx Lutz a mela jsem je 6 let, pak jsem je dala na chalupu a porad bez vad. Panve kupuju titanove od Tefalu

olga_
2. bře 2020

Fissler

jajulin
2. bře 2020

Fakt nějaké hrnce vydrží jen rok? To si neumím představit. Já před 11 lety koupila sadu hrnců Fagor a dodnes jsou jak nové. Samozřejmě uvniř je vidět, že v nich šlehám ručním šlehačem, ale to je jen kosmetický nedostatek. Mám dojem, že vydrží snad na věky. Před cca 3 roky jsem potřebovala doplnit ještě hrnce o větším objemu, tak jsem zvolila Tescoma Ultima. Nejsou špatné, určitě ještě dlouho vydrží, ale Fagor mi přijde lepší, lépe se dává do myčky atd. Já mám zas problém s pánvemi, stále hledám tu, která by mi vyhovovala a vydržela.

denissima
2. bře 2020

@lenkanovosadova20 My máme hrnce od Tescomy (Ultima) už několik let a jsme spokojení.

del53
2. bře 2020

@lenkanovosadova20
My Berghoff máme a jsou k vzteku, odlupuje se z nich ta nepřilnavá vrstva (i když jsme ji na začátku podle návodu zapekli). Až se odhodláme je vyhodit, koupíme si WMF, naši je mají 25 let a jsou pořád super.

eloise02
2. bře 2020

Nedám dopustit na hrnce značky Edel hof - https://kuchyne-jidelna.cz/hrnce/344-hrnec-edel... mám je několik let a postupně dokupuji další velikosti. Jsou skvělé. Taky jsem vyzkoušela všelijaké a tyhle se ani neolupují ani nemají žádné známky používání. Vařím v nich každý den.

fialka77
2. bře 2020

Ahoj, mám tyhle přes rok a jsem s nimi spokojená: Tescoma Sada ULTIMA, 10 dílů.

petrasik
2. bře 2020

Nová česká značka Fabini. Podle mě ještě mnohem kvalitnější než Fissler (mám oboje). Skvělá cena, profi kvalita, daní je výroba v Číně.
https://www.fabini.cz/

ceriii
2. bře 2020

Dokonalé jsou Woll. Předtím jsme měli Tescomu, ale tohle je úplně jiná liga (bohužel i cenově).

zuzkasim
2. bře 2020

Nádobí od české firmy Kolimax má záruku 10 let! My je máme cca 15 let a spousta lidí, kteří je u nás viděli, postupně též dokupují. Jinak si nedovedu představit, co za hrnec bych měla mít 1 rok, to i ty blbé teflonové pánvičky mi vydrží mnohem víc, uvažuju, jestli není chyba v uživateli? Smaltované nádobí po našich vydrželo víc jak jednu generaci (pokud jsem třeba jeden hrnec nezničila pokusem o popcorn), pár kousků máme dokonce ještě po babičce (pravda, ty nepoužíváme denně).

elinkav
3. bře 2020

Také mám hrnce Kolimax a jsem spokojená. Mám je 5 let, pořád jsou jako nové. 🙂

lenkanovosadova20
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenkanovosadova20
autor
5. bře 2020

Ahoj holky,
Dekuju za vase typy a zkusenosti, jsem z toho cela nesva a nevím do jake znacky mam jit. Kamaradka mi doporucila tento hrnce: https://www.berghoff.cz/produkt/hrnec-virgo-28c.... Nemate nekdo zkusenosti s timto hrncem? Potrebovala bych vice doporuceni nez jenom od kamaradky, dekujuu moc!🙏

manamaja
5. bře 2020

@lenkanovosadova20 tescoma , myslim že je to home profi, snad už deset let, naprostá spokojenost vypadají že vydrží, dalších deset let🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli