• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte dobrý recept na chřest?

21. června 2014 
Nikdy jsem ho nedělala, tak prosím o inspiraci a případně, jakou má chuť? Jde to k něčemu přirovnat?

Děkuji
19. čer 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z chřestu dělám polívku. Osmahneš cibulku, přidáš chřest, vodu a 1 - 2 brambory, sůl, nějaké polívkové koření. Pak to rozmixuju. Ty brambory polívku pěkně zahustí. Před mixováním můžeš vyndat ty konečky chřestu a pak je tam přidat celé na efekt.
Chuť je zvláštní, nevím, k čemu bych přirovnala. A pak se nelekni na záchodě, divně po tom smrdí moč :slight_smile:
19. čer 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ho máme nejraději jen tak na grilu... odříznoud dřevnaté spodky a dát na gril, lahůdka. Chuť je specifická, taky nevím, k čemu bych přirovanala. A s tou poznámkou o moči souhlasím :grinning:
19. čer 2014 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen povařit, pak osmahnout na másle a k tomu vařené brambory a holandská omáčka. Mám teda radši zelený. Na polívku je ho podle mě škoda. A teda chuť taky nevím, k čemu přirovnat :slight_smile:
19. čer 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
smažené. Nejdříve oloupat, uvařit ve slané vodě, potom obalit klasicky jako řízky ve strouhance, mouce a vajíčku a smažit.
19. čer 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme dělali vařené ve vodě (oloupané), zabalené do prosuto šunky a posypané parmezánem, ovázené pažitkou... jako jednohubky... Malinko bych to přirovnala ke kedlubně...
20. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle mě taky zajímá :wink:
21. čer 2014 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedávno jsem ho dělala zapečený se šunkou a sýrem, byl fakt dobrý...
21. čer 2014 ve 13:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2014 ve 13:57  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek