Odmítá kojenecké mléko

cartney
4. srp 2017

ahoj.....vím, že se to tu řeší každou chvíli, ale nedá mi to. Moje holčička 5,5 měsíce má dlouhodobé problémy s příjmem jídla. Kojili jsme do 2 měsíců. Poté byla na Hipp, který po čase přestala uplně jíst tak jsme na radu lékaře změnili mlíčko na Sunar a začala zase jíst, ale má období kdy jí méně a kdy pije opravdu velké dávky. Nicméně po zavedení příkrmů zase přestávala jíst a ted v těch vedrech přestala pít mléko uplně, pije čaj a dostává příkrm. Příjde mi ale že jí to nemůže stačit tak jsem ji přidala kaši takže ted spí celou noc a vynechává tím noční dávku mléka takže jsem si moc nepomohla. Tak přemýšlím jestli přidávat víc na příkrmech nebo naopak do ní rvát jen to mléko....já už fakt nevím.....počůrané plenky má tak 3-4 za den. :(

marrrtinna
4. srp 2017

Pokud pije mlicko aspon rano a vecer pred spanim tak by to tak nemuselo vadit ale zkusila bych ji dat mlicko i po dopolednim (jestly nespi tak odpo) spanim treba misto obeda a kdyz nebude chtit tak bych nenutila

cartney
autor
4. srp 2017

ráno nikdy moc nevypije ani příkrm si nedá, mlíčko do ní narvu akorát na svačiny

luj89
4. srp 2017

@cartney a zkouseli jste jinou znacku?

cartney
autor
4. srp 2017

@luj89 zatím ne, za dva týdny bude mít už dvojku ale nevím jestli je v tom chuťově nějaký rozdíl nebo jestli to využít a zkusit jiné mlíčko

monulec
4. srp 2017

Náš malý v 7,5 měsících začal odmítat prso, tak jsem koupila UM, už jsme měli 4 značky ale ani jednu nechce, zkoušela jsem to i v noci v polospánku mu ho dát ale nechtěl!!! Po konzultaci s Mudrou mu míchám UM do každého jídla a jedině tak ho do něj dostanu. Já vím, že tvoje malá má jen 5,5 měsíce ale i tak jsem napsala náš podobný problém.....😉