Recepty při těhotenské cukrovce. Poraďte

petula7.
10. říj 2009

Ahoj holky mohla by jste mi některá poradit co si vařit při těhotenské cukorvce? Hledala jsem jínde na netu, ale nějak jsem nic nenašla, tak snad mi tady poradíte přímo nějaký recept. dík moc

2412
12. říj 2019

@misulynka Zdravím Vás, jídelníčky jsem Vám poslala 🙂

kjoudalova
13. říj 2019

@2412 děkuji mnohokrát! Dorazil

vladulett
6. lis 2019

Ahojky, moc prosím o zaslání receptu.🙂e-mail: Vladulett@seznam.cz Včera jsem se dozvěděla, že mám cukrovku a nevím si rady🙁

kjoudalova
6. lis 2019

@vladulett posláno ;)

vladulett
6. lis 2019

Moc děkuji 🙂

ledna_b
28. říj 2020

Chtěla bych poprosit zda byste mi mohla @kjoudalova popřípadě někdo jiný poslat jídelníček, který tu koluje. Jsem v 21. tt a zjistili mi tehu cukrovku z kontrolnich krevnich náběrů, tak hledám inspiraci co jíst během dalších týdnu co mě čeká dieta. Moc děkuji 😊 prosím na mail leencaa@gmail.com

lenicka1986
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
balalajkaaaaa
21. led 2021

@ledna_b Dobrý den, mohla bych poprosit o přeposlání jídelníčku pokud ho máte? E mail je barasama@seznam.cz. Moc děkuji

janickazabicka
20. dub 2022

@krounka ahoj vim ze je to uz dlouho, ani nevim jestli ho jeste mas, ale mohla by jsi mi ten jidelnicek take poslat? na janinaczech@seznam.cz moc dekuji 🙂

latte007
26. kvě 2022

kocky, klidne muzete vyuzit tydenni nizkosacharidovy jidelnicek na jidelniplan.cz, je tam v magazinu vcetne nakupniho seznamu... plus si muzete vyhledat cokoliv se snizenym obsahem sacharidu ve filtru. Zada se filtruj, pak vyzivove smery a pak lchf,low carb... Najdete tam kupu receptu + vse co je pod timto stitkem je ok pro tehotenskou cukrovku. Vyjimka jsou veci jako LC sushi, kde je syrova ryba, ta teda vhodna neni🙂