Recepty při těhotenské cukrovce. Poraďte

petula7.
10. říj 2009

Ahoj holky mohla by jste mi některá poradit co si vařit při těhotenské cukorvce? Hledala jsem jínde na netu, ale nějak jsem nic nenašla, tak snad mi tady poradíte přímo nějaký recept. dík moc

inka863
4. únor 2017

Prosim maminky, kterym jsem jej poslala i s tim co jsem kde postahovala o preposlani tady mamince vys...uz jsem v nem.po porodu 😇 dekuju moc a drzte se 😎

zuzanachrenscova
11. bře 2017

Ahoj holky, mohla bych také poprosit o zaslání jídelníčku? 🙂 můj mail je:
zuzanachrenscova@centrum.cz děkuji moc 🙂

martia007
18. bře 2017

Ahoj holky, taky mě ulovila těhotenská cukrovka a moc si nevím rady se sestavením jídelníčku, jím pořád to samé dokola. Můžete mi některá prosím na email: martia007@email.cz přeposlat jídelníček? Moc děkuji. Martina

moncakharova
18. bře 2017

V podstatě je nejdůležitější sledovat etikety potravin, ale správně základní jídelníček by vám měl dát doktor, který vám toto diagnostikoval, vím, že sestra přišla s příručkou "100 receptů na těhotenskou cukrovku" přímo od doktora, sice to bylo vytisknuté černobílé, ale vím že 2 měsíce podle toho vařila a v pohodě. Například hodně tam bylo receptů na cuketu, jak na cuketové pomazánky apod. tak třeba na cuketovou polévku viz třeba zde: https://www.radcevyzivou.cz/cuketova-polevka-za...
a nyní se blíží sezonna cukety, takže to by vám mohlo pomoci.
Pokusím se od sestry vymámit tu příručku jestli to ještě mí a když tak to tady dám.

zubbana
2. kvě 2017

@zuzanachrenscova do ty den mohla bych take požádat o zaslání jídelníčku? dekuji moc zubana30@gmail.com

zuzanachrenscova
2. kvě 2017

@zubbana přeposlala jsem 🙂 hodně zdaru 🙂 já nakonec ležím v nemocnici takže mám nemocniční stravu a nemusím počítat 🙂

zubbana
2. kvě 2017

@zuzanachrenscova moc dekuji a posilam hidne sil at jste brzy doma a jste v poradku 😊

sokolikovag
8. čer 2017

Ahoj nemáte někdo jídelníček který mi pomůže? Jelikož mám Tehotenskou cukrovku a už nevím co vařit! Moc děkuji za pomoc 🙂

jana410
18. čer 2017

@krounka Dobry den, vim, ze prispevek je zde uz nejakou dobu, ale za pokus nic nedam. Zjistili mi tehu cukrovku a jsem celkem bezradna jak s jidlem. Nemate prosim jeste ten Vas jidelnicek? Predem moc dekuji.

jana410
18. čer 2017

@zuzanachrenscova dobry den, prosim, byla byste tak moc hodna a taky mi poslala jidelnicek? Predem moc dekuji a hodne stesti 🙂!

veerraaa
27. čer 2017

@krounka můžu taky poprosit recepty na Pychovav@seznam.cz

tuplikkk
28. čer 2017

@zuzanachrenscova i já bych vás chtěla moc poprosit o jídelníček. Můj email je michaela.cerna@post.cz. Děkuji

tuplikkk
28. čer 2017

@krounka ahoj, našla jsem tvůj příspěvek o pečlivém zpracování jídelníčku, tak bych se chtěla zeptat, zda jsi si ho uložila a byla bys tak moc hodná a poslala mi ho.byla bych moc vděčná. děkuji Míša, můj email michaela.cerna@post.cz

silwin
28. čer 2017

Hroznej problem pouzit google?:D tam je receptu milion;)

inka863
28. čer 2017

Ahoj, pokud by ještě někdo měl zájem o to, co jsem tady rozesílala maminkám, různé poznaky o jídle při těh. cukrovce, pár receptů, tabulky, tak mi prosím napište rovnou na e-mail, už sem moc nechodím..
j.chroma@email.cz
Hezký den všem, pevnou vůli a hlavně zdravá miminka 🙂

hanatrochtova
27. črc 2017

@alrep1987 mame uz diebeticky jidelnicek prosim Vas? Take bych potrebovala, kdyby jste byla tak laskava 🙂 hanka.trochtova@seznam.cz dekuji mnohokrat

kaschmar
28. črc 2017

Doporučuji sladidlo candys z lékárny na doporučení lékaře vhodné i v tehu. Užívám ji do kafe do teď.

marketmarket
23. zář 2017

Dobrý den,mohu také poprosit o zaslani jídelníčku na mail marketasob@seznam.cz dekuji moooooc

koubik21
24. lis 2017

Ahoj všem maminam...kdybyste ještě některá měla k dispozici nabízené jidelnicky prosím o přeposílání...mox děkuji...koubik21@seznam.cz 😉

dsonca
25. lis 2017

Dobry den,mohu take poprosit o jidelnicek pokud je jeste k dispozici dekuji dsonca@seznam.cz

rsr
11. led 2018

Dobrý den, maminky, ráda bych vás taky poprosila o jídelníček. Asi mám málo fantazie. Děkuji, můj email simkova.Radana@seznam.cz

2412
8. únor 2018

@elnika Dobrý den, dané téma je již staršího data, ale přeci jen zkouším. Mohla bych Vás poprosit o zaslání jídelníčku na email: EvaLudkova@seznam.cz. Moc by to pomohlo! Moc Vám děkuji! E

2412
8. únor 2018

@2412 Dobrý den, maminky, mohla bych Vás také poprosit o zaslání jídelníčku? Moc by to pomohlo!! Email je: EvaLudkova@seznam.cz
Moc předem děkuji!!!

alrep1987
20. únor 2018

Zdravím maminky, moc už se sem nechodím, ale pokud mi pošlete mail na alrep@seznam.cz ráda Vám jídelníčky zašlu. Stále je mám.

lucyvh
22. bře 2018

@krounka ahoj, mohla bych poprosit o jídelníček. Dekuji

alrep1987
23. bře 2018

@lucyvh když mi pošlete mail na alrep@seznam.cz jídelníčky Vám pošlu.

maja84
13. čer 2018

Ahojky maminky, mohla bych poprosit o jídelníček? Jsem trochu bezradná. Děkuji

petulis1212
20. zář 2018

@krounka Ahoj mohla bych poprosit o jidelnicek? Muj email: petulis@seznam.cz dekuji.

2412
20. zář 2018

@petulis1212 Dobrý večer, poslala jsem Vám email. 🙂

janamb84
26. zář 2018

@krounka ahoj, mohla bys mi také prosím poslat recepty na těh. cukrovku? moc děkuji janamildova@seznam.cz