• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Recepty při těhotenské cukrovce. Poraďte

4. února 2017 
@krounka
Ahoj, mohla bych te poprosit o zaslani jidelnicku na bokinka@seznam.cz? Porad se mi nedari srazit cukr do limitu, uz jsem z toho na prasky a nevim kudy dal. Snad delam jen chybu v diete, nechci si pichat inzulin. Dekuji moc
29. dub 2016 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bokina Ahoj, přijď do diskuze Těhotenská cukrovka - holky si tam s jídelníčkem vědí rady :slight_smile: @krounka už ho k dispozici nemá.
29. dub 2016 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alrep1987 Dobrý den, mohla byste mi taky poslat jídelníček na klasova.zuzana@seznam.cz? Předem moc děkuji :slight_smile: Zuzana
22. kvě 2016 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den mohla bych také poprosit o zaslání jídelníčku?
Děkuji moc
27. kvě 2016 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
@krounka Mohla bych vás prosím požádat o vás rozpis jídla? Byla bych moc rada,kdyby jste mi poslala vás jídelníček ba e-mail: bretlice155@gmail.com
25. čer 2016 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alrep1987 Mohu, prosím, poprosit o jídelníček? janalangrova@centrum.cz Moc děkuji!!
23. črc 2016 ve 23:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alrep1987 mozem tiez poprosit o jedalnicek s receptami? Dakujem:slight_smile:
29. črc 2016 ve 13:14  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohu také poprosit o jídelníček? jana.bax@seznam.cz
2. zář 2016 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samsaras pošli mi mail..já už nevím komu jsem posílala akomu ne..
9. zář 2016 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krounka můžu prosím taky poprosit o jídelníček na email? kosinka87@seznam.cz
12. zář 2016 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alrep1987 Dobrý den mohla bych taky poprosit o jídelníček pokud ho máte stále k dispozici? Můj mail je hrochova84@seznam.cz předem moc děkuji Katka
12. zář 2016 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pokud budete chtít poslat jídelníčky, písněte mi do zprávy Váš e-mail...mám je stále k dispozici..
12. zář 2016 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krounka Prosím o zaslání na email : torynek@seznam.cz . Mám hodně vysokou těhotenskou cukrovku , jsem na inzulínu a začínám s dietou a dost v tom plavu . Děkuji
26. zář 2016 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alrep1987 Mohla bych také poprosit o jídelníček? email: info@cosmeticsmaniac.cz
Předem moc děkuji :dizzy_face:
14. říj 2016 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem, kterým jsem ještě neposlala jídelníček nebo prosily korunku, pošlete mi soukromou zprávu s Vaším e-mailem...já je stále mám k dispozici a ráda je pošlu...
17. říj 2016 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alrep1987
@alrep1987 mohla bych taky prosím poprosit o jídelníček jestli ho máte ještě k dispozici? Předem moc děkuji katerina13rezacova@seznam.cz
25. říj 2016 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, mohla bych také poprosit o zaslání jídelníčku, jestli je stále k dispozici? Moc moc děkuji. j.chroma@email.cz
16. lis 2016 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem na tom stejne, tehu cukrovka a pekne v tom plavu. Muzu poprosit take o jidelnicek? arasouku@gmail.com. Moc dekuji za pomoc.
20. lis 2016 ve 13:30  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (43. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, mám nějaké informace, mohu poslat, ale prosím zprávu poslat přímo mně. Nevím, kdo má jídelníček a kdo ne - od někoho jiného.:wink:
20. lis 2016 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaschmar - Dobrý den, tak jestli můžu moc poprosit, tak se hlásím - o jídelníček i jakékoliv další informace :slight_smile: zatím se s jídlem peru, spíš se bojím co můžu sníst, všechno počítám, vážím a stejně cukr někdy hopsá jak se mu chce..
20. lis 2016 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krounka Ahojky mohla bych taky poprosit i zaslání tvého jídelníčku na mail skaroupkova.lenka@seznam.cz Moc děkuji dochází mi totiž nápady!:confounded:
19. pro 2016 ve 12:38  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
byla by prosím některá z Vás ochotná mi poslat jídelníček? Začínám v prvním trimestru s dietou... moc by mi to pomohlo, moc moc děkuji :slight_smile:
email: rolnicka00@seznam.cz
29. led v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den ano zašlu zítra až budu na PC zuzana
29. led v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky moc :slight_smile:
30. led v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,poslala by jste mi ,prosím ,některá taky jídelníček při cukrovce? Už týden se s tím peru a nějaká inspirace by mi moc pomohla. Děkuji, mullerova.ivana@centrum.cz
31. led v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji maminkám co mi jídelníček poslaly :wink:
31. led v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mámnpobporidu a cukrovks je fuč.Jen mně čekají testy po šestunedělí . Dietku dodržuji dále .Před porodem jsem měla 100 kg , za těhu jsem přibrala 3 kg .Po poeodu mam 88 kg , pro tělo úleva a sladké mi moc nejede . Teť si to jen udržet . :wink:
1. únor ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mohla bych take poprosit o jidelnicek? predem mockrat dekuji. kristyna.krizekova@gmail.com
2. únor v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já měla také těhu cukrovku a milovala jsem následující hráškovo-zeleninovou kaši, dávala jsem si jí k jakémukoliv masu.

Osmahnout 1 střední cibulku, po chvilce přidat 2 střední nakrájené mrkve a 2 petržel a chvilku orestovat, poté nasypat žlutý loupaný půlený hrášek (nemusí se předem namáčet) -asi tak hrníček a vařit asi půl hodiny, nebo tak dlouho, až bude vše měkké.

Dobrou chuť!
3. únor ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krounka mohla bych taky poprosit o zaslání jídelníčku? dvorakova-bara@email.cz děkuji :slight_smile:
4. únor v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek