• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Recepty při těhotenské cukrovce. Poraďte

20. listopadu 2016 
@krounka
Ahoj, mohla bych te poprosit o zaslani jidelnicku na bokinka@seznam.cz? Porad se mi nedari srazit cukr do limitu, uz jsem z toho na prasky a nevim kudy dal. Snad delam jen chybu v diete, nechci si pichat inzulin. Dekuji moc
29. dub v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@bokina Ahoj, přijď do diskuze Těhotenská cukrovka - holky si tam s jídelníčkem vědí rady :slight_smile: @krounka už ho k dispozici nemá.
29. dub v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@alrep1987 Dobrý den, mohla byste mi taky poslat jídelníček na klasova.zuzana@seznam.cz? Předem moc děkuji :slight_smile: Zuzana
22. kvě v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den mohla bych také poprosit o zaslání jídelníčku?
Děkuji moc
27. kvě v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
@krounka Mohla bych vás prosím požádat o vás rozpis jídla? Byla bych moc rada,kdyby jste mi poslala vás jídelníček ba e-mail: bretlice155@gmail.com
25. čer ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@alrep1987 Mohu, prosím, poprosit o jídelníček? janalangrova@centrum.cz Moc děkuji!!
23. črc ve 23:06  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (38. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@alrep1987 mozem tiez poprosit o jedalnicek s receptami? Dakujem:slight_smile:
29. črc ve 13:14  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
mohu také poprosit o jídelníček? jana.bax@seznam.cz
2. zář v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@samsaras pošli mi mail..já už nevím komu jsem posílala akomu ne..
9. zář ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@krounka můžu prosím taky poprosit o jídelníček na email? kosinka87@seznam.cz
12. zář v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@alrep1987 Dobrý den mohla bych taky poprosit o jídelníček pokud ho máte stále k dispozici? Můj mail je hrochova84@seznam.cz předem moc děkuji Katka
12. zář v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, pokud budete chtít poslat jídelníčky, písněte mi do zprávy Váš e-mail...mám je stále k dispozici..
12. zář v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@krounka Prosím o zaslání na email : torynek@seznam.cz . Mám hodně vysokou těhotenskou cukrovku , jsem na inzulínu a začínám s dietou a dost v tom plavu . Děkuji
26. zář ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@alrep1987 Mohla bych také poprosit o jídelníček? email: info@cosmeticsmaniac.cz
Předem moc děkuji :dizzy_face:
14. říj ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
všem, kterým jsem ještě neposlala jídelníček nebo prosily korunku, pošlete mi soukromou zprávu s Vaším e-mailem...já je stále mám k dispozici a ráda je pošlu...
17. říj v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@alrep1987
@alrep1987 mohla bych taky prosím poprosit o jídelníček jestli ho máte ještě k dispozici? Předem moc děkuji katerina13rezacova@seznam.cz
25. říj ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, mohla bych také poprosit o zaslání jídelníčku, jestli je stále k dispozici? Moc moc děkuji. j.chroma@email.cz
16. lis ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj jsem na tom stejne, tehu cukrovka a pekne v tom plavu. Muzu poprosit take o jidelnicek? arasouku@gmail.com. Moc dekuji za pomoc.
20. lis ve 13:30  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, mám nějaké informace, mohu poslat, ale prosím zprávu poslat přímo mně. Nevím, kdo má jídelníček a kdo ne - od někoho jiného.:wink:
20. lis v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaschmar - Dobrý den, tak jestli můžu moc poprosit, tak se hlásím - o jídelníček i jakékoliv další informace :slight_smile: zatím se s jídlem peru, spíš se bojím co můžu sníst, všechno počítám, vážím a stejně cukr někdy hopsá jak se mu chce..
20. lis ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek