Toasty 1000x jinak, máte tipy a kombinace?

imzadi
17. zář 2012

Mame doma radi toasty, ale znam jen klasiku, sunka a syr, trocha kecupu a treba paprika ci rajce a zapect...nemate nejake dalsi tipy a kombinace???😀 dik!

sarkar
18. zář 2012

@mamkamarketa Já třeba britskou snídani zbožňuju. V Anglii jsem byla rok a půl a měla jsem jí asi 3x, jednou z toho v Hiltonu a ta byla nezapomenutelná...Ale je fakt, že snídat to každý den fakt nejde 😀
A zrovna tak zbožňuju fish and chips a brambůrky s octem...Ale fish&chips jsem měla nedávno i v Pze a byl to pěknej blivajz ☹
A manžel jí taky k vajíčkům tortilly, nebo spíš arabskej chleba, když zrovna je...

sarkar
18. zář 2012

Jo a jinak k tomu toasteru - mám úplně nejlevnější z kauflandu, už je celej poškrábanej od drbání, ale poslední dobou ho vykládám pečícím papírem a to se pak čistit nemusí. A jinak mám klasický topinkovač a ten u nás jede minimálně 3x do týdne, takový toastíky s máslem a medem nebo domácí marmeládou k snídani jsou fakt bomba a hlavně rychle hotový.

mamkamarketa
18. zář 2012

@sarkar me to prijde jako desna p*asarna (pardon) ja tohle snist po ranu,tak je mi tezko a zle az do vecera 😖

fakt? tak asi neni jedinej 😀 kdyz muj muz poprve ochutnal spekacek,zabalil ho do tortily, posypal cedarem a namacel v salse, a mlaskal blahem jak je uzasny,kdyz se spoji vychod se zapadem 😀 🙄

sarkar
18. zář 2012

@mamkamarketa Tak já jsem strašná kyselina, když mi dáš k snídani koprovku, tak jí sním 🙂 Mě na tý britský snídani chutnají hlavně ty fazole a slanina (někde jsem měla párečky a ty mě tak nelákají, nejím moc uzeniny a když tak akorát ty drahý. V tom Hiltonu jsem měla ještě pečený rajčata a žampiony a bylo to skvělý, i když je fakt, že je to spíš oběd než snídaně.

evulka25
18. zář 2012

mozzarela, rajče + bazalka.
Nebo jablko, skořice a rozinky /takový mini štrúdl/ 😉

imzadi
autor
20. zář 2012

tak hlasim ze jsem dnes zkusila toho tunaka...dala jsem tam trosku cibule, tunak v olivovem oleji a zakysana smetana...u me uspech, muz tunaka neji a mladej snedl necelej jeden toast...nebylo to tak uspesne jako klasika sunka a sejra, ale i tak, dobry 🙂) priste do toho zkusim dat trochu kukurice...

priste zkusim nejakej s tim ovocem...treba ananas...asi kompotovanej co??

rozinkaaa
27. lis 2012

výborné je do toastů zapéct plátek sekané 🙂

imzadi
autor
27. lis 2012

@rozinkaaa a neco k tomu?

scvrcek
27. lis 2012

nutellu a banán 🙂

rozinkaaa
28. lis 2012

@imzadi jj, třebas plátek sýru, cibule, kečup, hořtice 🙂