Absence rodiny - pozice ve vztahu.

8. zář 2020

Dobrý den. Omlouvám se, jestli to bude pro někoho zbytečné stěžování, ale mám pocit, že když je holka bez rodiny, tak si furt ten chlap ve vztahu nějak víc dovolí, jako když má partnerka pořádné zázemí, myslím napriklad bratra nebo bratry co chodí do fitka, tátu, co je ředitel nebo já nevím policajt, když mají rodiče barák, kam se může holka kdykoliv vratit, když se ve vztahu něco pokazí... alespoň mně to tak přijde. Rodina partnera je vzdy cizí. Investujes do ní čas, energii, pak rozchod, a neznají tě.

westie
8. zář 2020

To bude spis asi spatny vyber partnera!! Partner ma svou zenu chranit a ne si k ni dovolovat!

levandule_k
8. zář 2020

Když si žena najde partnera, co je idiot a partner má sklony k fyzické nebo psychické agresi, tak zázemí rodiny může být pro něj chvíli brzdou, ale časem se stejně projeví, jaký je a bude se k partnerce chovat jako ke kusu hadru. Podle mě je jedno, jestli otec ředitel nebo řidič tramvaje nebo tam vůbec není.

Nebude se ti to líbit, co ti napíšu, ale pokud si opakovaně vybíráš partnery, co si k tobě dovolují, tak je problém hlavně u tebe. Máš v sobě zafixovaný vzorec, že si vybíráš určitý typ partnera. Pokud to chceš změnit musíš začít u sebe, naučit se mít ráda, věřit si. Tahle vnitřní práce nebývá úplně snadná, ale dá se to změnit, záleží na tvém odhodlání a ochotě přiznat si určité věci. Když změníš svoje vnitřní nastavení,
dokážeš najít partnera, který se k tobě bude chovat slušně a bude tě mít rád.

PS. Nepopírám, že tvoji partneři byli hulváti, ale ty jsi k sobě to chování dovolila.

autor
8. zář 2020

@levandule_k vždyť já s tebou souhlasím, druhá strana neúspěchu je určitě v tom, že mám nízké sebevědomí, co souvisí s blbým detstvim

levandule_k
8. zář 2020

Tak první velký krok jsi udělala, že jsi si to přiznala.