• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Babička nás chodí kontrolovat, nadává nám, vyčítá

23. února 2014 
autor
nevíím toto dělala celý život mámě..vždy přilétla domu k rodičům jak kulovej blesk ...máma se ji postavila a ta ji zfackovala před náma a tátou humus... nenáviděli jsem to jako děti. tak se ji postavil táta a jemu hnusně nadávala o příživníků....neotvírali sme ji nic ...tak byl klid trucovala ale po čase zase se vše opakovalo....ted jsem dospělé ( děti ) ...máma má od babičky pokoj hnusně se pohádali ...tak ted otravuje mně . proč se tak chová to nechápe ani máma..jen říkala že taková je vždycky ..že děda byl neustále po schůzích atd a tak ona byla dominantní rodič. a asi ji to ted chybí...fakt si ale připadám jako fakan
26. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak pokud je to taková megera :zipper_mouth: tak jí prostě a jednoduše ,,vyfakuj,, a neber ohledy, stejně jako ona je nebrala celý život na druhé a chová se strašně. Infarkt nedostane, jen si možná uvědomí, že se chová jak blb a přichází tak o svou rodinu. Budete mít všichni klid a ty by ses navíc neměla nervovat. Když už to neuděláš kvůli sobě, tak kvůli dítěti. Dovedeš si snad lehce představit, jak ti bude kecat i do výchovy, že jo? :confounded: A jak bude dělat scény před tvým dítětem a to bude zažívat to samé, co si ty nenáviděla v dětství :pensive:
26. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jani, no to je možná ten důvod, proč byl děda pořád po schůzích :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Budeš se s ní muset asi taky hnusně pohádat, bohužel, když to nejde po dobrém.....takhle se nedá žít :rolling_eyes:
26. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj holky mocinky děkuji daly jste mi velkou podporu ....tak ted budu radikální . první co udělám dám řeč s manželem o pouštění do bytu a hotovo.
26. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Jani..no my jsme snad sestry nebo co.. Moje babka je úplně stejná a můj děda taky chodí celej život po schůzích :grinning: no garantuju ti, že až se malé narodí, bude 100x horší! já svoji babku nenávidím, za to, že celý můj život nenáviděla mého otce a nedá mu pokoj ani po smrti :angry: nenávidím ji tak, že jsem opustila maminku a odstěhovala se 250km daleko..a mám relativně klid! jednou za 1/4 roku zatnu zuby a jedu k mámě na návštěvu, což znamená nelítostný střet s babkou, no zestárnu u toho o 10 let, ale furt lepší, než to mít na dením pořádku. Moje máma to musela snášet, přesně jak to píšeš ty. Já bych to nevydržela... :confounded: Radím ti, utni babce tipec nebo se odstěhuj, ale rozhodně to nesnášej, ona nebere ohledy na ostatní, tak ty na ni taky žádné neber! Na moravě se říká: Co ty mně, to já tobě! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamka ni občas také nadnese co nemám udělaného ,ale já ji pokaždé řeknu že doma su tu já a aj kdybych měla na zemi nasráno, tak to jen překročí a nebude komentovat páč to je můj domov a dělám si ho podle sebe a jak mě vyhovuje.
23. únor 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek