Bývalý a dcera. Co dělat? Mluvit o tom s dcerou?

21. lis 2020

Prosím radu, nebo jen názor... Uklidnění...

Pohádala jsem se s ex při předávání dcery. Vytáhl ze jsem chtěla kdysi dceru udusit polštářem, není to pravda, dcera na to v tu chvíli nijak nereagovala..dnes to udělal zase.. řekla jsem mu ať mlčí a nelze před dcerou, ale mám strach, bojím se, aby tím nebyl narušený vztah s mou dcerou.. co mám dělat? Mám o tom s dcerou mluvit? Nejsem si jistá, zda to dnes přímo slyšela, bojím se že jo :(

Je jí 5 let, poprvé to řekl v létě

lv
21. lis 2020

Kontaktuj OSPOD.

autor
21. lis 2020

@lv
To samozřejmě udělám.ted spíš řeším jak to probrat případně s dcerou, jestli vůbec, jak ji utvrdit v tom, že ji nadevše miluju a neublížila bych ji... Nedokážu to prostě nějak přejít. Hrozně mě to trápí

martt
22. lis 2020

Změnilo se nějak chování vůči tobě, nebo je nějak více zamyslena uzavřena více do sebe? Můžeš se jí zeptat jestli slyšela rozhovor mezi tebou a ex přítele. Pokud to slyšela tak si s ní o tom promluv. Pokud ne tak bych to asi zatím nechala být a nemotala ji hlavičku. Každopádně bych to řešila přes OSPOD, že přítel dcery vykládá lži o tobě.

levandule_k
22. lis 2020

Zajímavé slovní spojení, vytáhl, že jsem kdysi chtěla udusit dceru a zároveň píšeš, že to není pravda. Když někdo něco na nás vytáhne, tak většinou to znamená, že máme kostlivce ve skříni.

Logičtější spojení by pro mne bylo, že mě křivě obvinil...