Chování manžela. Přijde vám to normální?

9. lis 2022

Prijde vam normalni, ze mi manzel rekne, at jsem zticha, kdyz resime nejaky problem?
Jde o to, ze manzel ma svuj konicek, je v tom fakt dobry, jezdi po soutezich. Ale ted tomu venuje kazdy den a do toho dela v zamestnani smeny, no a my se vubec nevidame, pouze o vikendu. Jenze kolikrat i ten vikend na par hodin zmizi. Ja si ted prijdu tak trochu jako slamenna vdova, protoze v tydnu jsem sama s dcerou, a vidime se vlastne jen v sobotu pres den a v nedeli pres den. Ted nekolik vikendu v sobotu vecer jsme meli kazdy svuj program.
Dnes rano to vygradovalo tim, ze jsem chtela na jej v noci pockat az prijde z odpoledni, tak se ptam a on rikal, ze po odpoledni jde provozovat ten svuj konicek, tak se ho ptam, kdy jako budeme spolu spat, ze uz 3 tydny nic nebylo. Tak ze pry o vikendu. Tak mu rikam, ze jako na nej musim takhle cekat? A jestli je fakt potreba kazdy den travit tim svym konickem, ze me fakt vikendovy manzelstvi nebavi. Tak pry tomu nerozumim a mam byt zticha. A kdyz jsem se urazila, tak pry prehanim a vsechno si beru moc osobne. Jako ja chapu, ze k tomu aby byl dobry, musi davat nejake usili, ale co ja? Jinak jako tata je super. Jaky mate na to nazor?

autor
11. lis 2022

@skarma007 prave si myslim, ze u zacinajicich podnikatelu to muze byt hodne podobny, proste delaji vsechno mozny, aby uspeli a nikde neni zaruka, ze to dopadne. Jsou schopny se do toho ponorit a nevidi, neslysi. Je dobry, ze to super dopadlo a ze jste stastny ❤️

konidana
11. lis 2022

Jj tak to mame my ted. Chlap chce seknout s tim co ho zivilo doted a rozjizdi jiny remeslo. Je to jeho konicek uz nekolik let, ale chce se tim uz i zivit. Takze ted je vse podrizeno tomu. Prachy jsou momentalne nahovno v tom starym ( neni tolik prace) i v tom novym ( neni tolik zakazek , a i kdyby byly , tak nejdou stihat skrz puvodni praci) U nas to vyslo, ze pubertaci si uz stejne najdou jinou zabavu, nez travit vikendy a prazdniny s rodicema, takze vikendove vylety musim ozelet hlavne ja. Ale jde to, protoze mne bavi mu pomahat. Ale stejne se tesim, ze za par let to zas bude volnejsi a budeme vic jezdit ven. Nebo aspon ja sama. A ze nebudem muset otacet kazdou korunu. S vetsima detma jsou ty vydaje fakt znacny...

autor
11. lis 2022

@konidana chapu a preju pevne nervy 😉🍀 a at se sen splni a urcite jednou bude lip, musi❤️

hadruska
11. lis 2022

Nevim,jestli normalni... muj exmanzel hned po svatbe zacal se svym konickem,ktery mu spolkl vsechny dovolene.Jako tata netusim,jaky byl,nemel cas byt tatou... Jako manzel taky nevim,bud byl v praci,venoval se konicku,nebo sedel u pocitace... Kdyz jsem mu dala nuz na krk,tak to vydrzelo tri mesice byt lepsi a pak zase hup do zabehaneho- vikendy pryc,rodina 0,ja neco bezneho jako lednice,ci pracka... Konicky ano,ale v mezich,ktere pripousti i rodinny zivot

maximaty
12. lis 2022

Co chceš tedy vlastně číst? Dostala jsi spoustu logických odpovědí a nelíbí se ti to tak proč jsi se vlastně ptala... na co. A věř, že není jediný profi sportovec-manžel-táta.
Podle toho co píšeš, je to sobec a ty sobě nebo tady ženám něco namlouváš.

autor
12. lis 2022

@maximaty
@maximaty Ukaz mi jedineho profi sportivce, ktery sedi s rodinou doma 😉 jak jsem psala nekolikrat, ptala jsem se pouze na tu jednu vetu. Odpoved jsem dostala, takze ja uz jsem spokojena 😉

evaviki
12. lis 2022

No hele, říct mi,ať jsem zticha, tak jsem naštvaná, to normální není a netolerovalabych,aby takhlese mnou mluvil. Ten zbytek mi přijde ok, připravuje se,je s vámi min. Je to něco za něco. Teď jde taky o to,abys byla šťastná a spokojená i ty. Pokud budeš bude to fungovat.

evaviki
12. lis 2022

A pro ostatní- profi sportovec musí mít často práci, některé sporty nejsou na uživení. Nejde to brát podle hokeje, fotbalu a pod..

autor
12. lis 2022

@evaviki ano presne o tohle me slo, ne diskutovat, jaky je otec 🙏😉 ja mu to rekla, ze jsem nasra.na presne kvuli tomu bud zticha a vysvetlil mi, ze to nemyslel nejak povysene, arogantne jak jsem si to vysvetlila ja, ale protoze jsem stekala, ze nebyl schopny mi nic vysvetlit 🤣🙈 uz jsme si to v klidu rekli, ale i tak jsem jeste chvili delala herecku 🤣 asi fakt zafungovala unava, vycerpani a PMS a i ja byla na presdrzku. Tim ho samozrejme neobjajuji, mohl to rict jemneji 🤣
A presne tak, v tomto odvetvi pracuje vetsina, malokdo ma tu moznost, ze ho to zivi, takze se pripravuje, ze bude muset pracovat porad, jen treba ne na 3 smeny, ale za mene penez a jen na ranni. Ale ty sponzori aspon zafinancuji pripravu, treninky, startovny, atd... Coz i tak je super...

maximaty
12. lis 2022

Nejde o sezení doma ale o priority. Můj manžel je podnikatel, hokejista a trenér. Trávíme spolu málo času, sama podnikam a pracuji hodně. Jde o kvalitu společně stráveného času a úroveň komunikace. S bývalým nefungovalo, s nynějším funguje. Pokud s tebou mluví opravdu jak píšeš, nemá vaše komunikace úroveň a je potřeba na tom zapracovat, k udržení šťastného vztahu.

autor
12. lis 2022

@maximaty no vidis a me treba vubec nenapadlo premyslet o tom, jaky je ten tvuj otec, jak vetsinu tady. A umis si predstavit, ze tvuj hokejista bude delat 3smenny provoz a ted 3 tydny odpoledni? Ze se neuvidite 3 tydny, ale ne kvuli treninkum, ale kvuli praci? Protoze ja delam jen ranni. Proste nam oboum ujely nervy, uz jsme si to vyrikali, nevedel, ze se citim takhle a ja zas nevedela, ze stekam jak histerka 🤣 jsme spolu 16 let, myslim ze mame hezke manzelstvi, akorat ted proste krize. Mluvil se mnou takhle poprve, proto me to tak vykolejilo.

autor
12. lis 2022

@maximaty jo a jeste ten tvuj je hokejista a trener, ktery jezdi na mistrovstvi nebo v nejake vesnicke lize? Protoze to se taky neda srovnavat...

zelenaesmolda
12. lis 2022

@maximaty
taky nechapu proc se vlastne pta kdyz vsechny odpovedi,ktere ji nejdou pod nos rovnou vyvraci.Asi potrebuje presvedcit sama sebe.

maximaty
12. lis 2022

Vesnická liga to opravdu není. Nechápu tu diskuzi když je vlastně vše skvělé .. ať se daří nadále.

autor
12. lis 2022

@maximaty tak jiste ma nejakou smlouvu, kolik hodin treninku musi mit na lede 😉 urcite nejaka soustredeni a tak. Ne neni vsechno skvele, tohle prestrelil, a ja asi taky, kdyz tak stekam. Proto pisu, ze jsem si par veci uvedomila. Cetla jsi vubec tu diskuzi celou? 🤔

maximaty
12. lis 2022

Jak jsem psala. Přeji vše dobré.

barmil
12. lis 2022

A dokážeš si představit, že jsou chlapi, co chodí 25h směny? Přijdou domu na poledne, jdou spát, odpo jsou chvíli s rodinou, a večer odpadnou a ráno v 6 jedou na další 25hod? A pak jsou doma 3dny a ty zrovna jedeš na sluzebku, děti chodí do školy.. A slouží i víkendy a svátky.. A pak jedou na 3mesice na misi a nejsou doma vůbec? A ano, i k tomu má kamarády a koníčky a taky musí vidět svoji rodinu/příbuzné. Mít partnera každý den po práci doma není takový standard, jak si myslíš.

sakura21
12. lis 2022

Tohle je uz druha diskuse, kterou jsi zalozila na téměř stejné téma. První byla o penězích, druhá o tom, že na tebe nemá čas. Ptáš se na názor a když ti ho tady napíšou, urazis se. Ano, neptala ses na to, jaky je tata, ale ono to spolu tak trochu souvisí. Navíc sis na to i naběhla, napsat, ze je skvělý tata a ze s ditetem skoro netravi cas. To je skoro oxymoron. Můj muž v zacatcich manželství dělal na montážích, domu se vracel na víkend, nekdy byl pryc i dva tydny v kuse. Ale kdyz byl doma, venoval se nam. U vás to podle vseho drhne v komunikaci a určení si priorit. Drzim palce, abyste to vyresili k obousranne spokojenosti

autor
12. lis 2022

@barmil ver tomu, ze dokazu 😉 a obdivuju vsechny, ktery takhle funguji 😉

autor
12. lis 2022

@sakura21 jsi hotova FBI 🤣 az na to, ze to jsem nebyla ja. Skoro sem nepisu a kdyz to vidim, tak ani nebudu...

sakura21
12. lis 2022

Hele, nezlob se, nejsem jedina, kdo se te ptal. Navic ti neverim. Stejna historka, anonymni pisatelka, ktera odmitla prozradit konicek manzela, aby ji nikdo nepoznal, dite skolniho veku. Takze sorry, ale neverim ti. A proc jsi sem psala? Aby ti kazdy napsal to, co chceš slyšet? Kdyz se pujdes zeptat kamaradek, taky ti nebudou jen pochlebovat, ale reknou svuj nazor. Takze vlastne ano, pokud nechces cist jiny nazor nez svuj, tak uz nepiš. Jinak si nemyslim, ze by ti tu nekdo radil něco nevhodneho, spis ti to holky tady ukazaly z vicero úhlů a na tobe je si to vsechno srovnat, protoze v tvych botach nikdo z nas nechodi

michaela666
12. lis 2022

Mě se líbí to tajný, zaneprázdněný profi sportovec 😃. V mém okolí jsou dost vytížení chlapi ( manželé a otcové) jak prací, koníčkem a např stavbou domu svépomocí, ale i přesto si ten čas na rodinou najdou.
Určitě se většina z nich nebaví s manželkou stylem "drž hubu a krok", aby to ženskou donutilo stěhovat si, že neměla 3 týdny sex protože odpolední. 😃...ale co, nejsou to profi sportovci tak se to vůbec nedá srovnat.

sakura21
12. lis 2022

@michaela666 skvěle jsi to shrnula 😁😁

autor
12. lis 2022

@sakura21 jak pise sakura, uz sem psat radsi nebudu, protoze to je zbytecny 🤷🤦 psala jsem, ze jsem si par veci uvedomila a stejne do me a do manzela pojedete, ano on je sobec a ja jsem uplne blba, ale asi jsme si sousezeny, kdyz jsme spolu 16 let🤷 Jinak mimochodem, mame postaveny a manzel stavel sam s tchanem a mym tatkou, takze o tom neco vim😉 a ono je rozdil konicek, kde nemusis dodrzovat zadnou smlouvu a mit smlouvu s klubem, kterou musis dodrzet, jinak jsou urcity sankce🤷 ale to stejne nechapete 😒
@michaela666

sakura21
12. lis 2022

Jen mi vysvetli, co jsi chtela slyset? Kdyz ti tu podáme různé uhly pohledů, napiseme sve zkusenosti, jak by se to libilo / nelibilo nam, nastves se. Tak co jsi vlastne chtela číst, kdyz jsi tu diskusi zadavala?

zelenaesmolda
12. lis 2022

@sakura21
taky to nechapu

sakura21
12. lis 2022

@zelenaesmolda jsem ráda, ze nejsem jediná.

autor
12. lis 2022

@sakura21 chtela jsem slyset, co uz tady mi zensky napsaly, nektery, ktery hned neodsuzuji a psala jsem jim i ze dekuji za nazor a jsem jim vdecna. Ze mame vic komunikovat, ze to bud zticha ( ne drz hubu!) bylo moc, ze si to neberu moc osobne, ze to bylo pres caru. Takze jsme si o tom doma pak promluvili.

skarma007
13. lis 2022

Přesně tak. A podnikání je jeho životní sen. Takže jsem se snažila být i chapajici a podporující přítelkyně, ale vše má své limity. On mel v podstate na výběr, bud se mnou chce zustat, chce rodinu atd a nebo podnikat 19h denně a být sám... Vybral si a je to zase super 🙂