Co s ním, mým ex?

jajalame
12. únor 2017

Zdravím vsechny, mám po rozchodu. Nás vztah, který trval pouhych 2,5 roku, se poslední rok ve společné domácnosti začal hroutit. Žili jsme vedle sebe, ne spolu. Jemu vadila moje povaha, nebral v potaz zodpovědnost za chod domacnosti. O roční dceru se staral malokdy. Max si s ní hral. Přece vydělával penize... (dával mi 7.Tisíc a já rodicak..)Situace se vyhrotila začátkem ledna, kdy jsem zjistila, že udržuje zprávy ve stylu sexovat s jednou a přímý kontakt a lechtivé konverzace s druhou. A to mě dámy neváhal na Vánoce požádal o RUKU!!! 🙂 kdyz jsem ho vyhodila z mého domu, tak sliboval, jak se zmeni..Ale přijde mi stále stejny. Zazila jste nějaká situaci, kdy váš čerstvý expritel chce nadále udržovat intimní styk a paralelní vztah s vámi ? A co s ním udělat, když jsem odhalila čirou náhodou, že nadále udržuje osobní kontakt s babou, která v problemovem vztahu jen přispěla a zajistila nás rozchod? Hraje mi na city. Je ten největší chudáček. Zapira a zapira.A já si hodně vymyslím a lzu. Nerada se vzdávám, ale co s takovym??? Díky za odpovědi.

magicaetezzz
13. únor 2017

Domluvit se na peci o malou a takovych tech admin vecech a zit si zivot svuj a ditete.
Co s takovym? Frajer se nezmeni 😒

35_a_budu_mamka
13. únor 2017

@jajalame S timhle pryc, v dobrem se domluvit na peci a prispevku na malou a fofrem pryc, at Ti nevezme roky zivota, kdy si on bude uzivat a Ty se trapit. Ted to bude tezke, ale jednou budes rada, zes ho vykopla a mavnes nad nim rukou, protoze se vyskytne lepsi chlap, ktery si umi rodiny vazit. Tohle je jen vysavac energie a sveho "konicka" se nevzda. Muj nazor. Mam velmi podobnou zkusenost. Pryc s nim a at si necha o nejakem intimnim vztahu s Tebou leda zdat.

magdasan
13. únor 2017

Nezmění se, rychle od něj pryč.

madulinka
13. únor 2017

běž od něj pryč, nenech se přemlouvat.. měla jsem to kdysi podobně, podobně jsem se nechala překecat, vzali jsme se.. já jsem mu věnovala celé mládí (nejplodnější roky života!!), protože jsem neustále čekala až konečně dostane rozum - nedostal - a řeším aktuálně rozvod, kdybych si to všechno ušetřila na začátku, kdo ví, nemusela bych bývala být třeba rozvedená 😉

jajalame
autor
13. únor 2017

Děkuji vám za názor ženy.. mně se dneska dokonce i přiznal, že se s tou cubkou schází..A že mi nikdy neslibil, že toho nechá a nebude s ní v kontaktu. Dokonce mě nazval sobcem, kvůli kterýmu se nemá cenu měnit.. 😀

madulinka
14. únor 2017

@jajalame no, aspoň máš jasno, ono to podle toho chování prostě odpovídá... Já nevím, jestli můj brzy-ex někoho má, ale přesně, jak píšeš - vadila mu moje povaha, přátele, které jsem vlastně neměla, neusmívala jsem se (asi dostatečně na něj 😀), podle něj jsem si neuměla užívat (ano, raději si užívám s vlastním dítětem, než vymetáním restaurací o víkendech),.. a prostě celý to z toho chování vyplynulo.. Jediný rozdíl je ten, že já nevím, zda někoho má, a popravdě, jestli má nebo nemá, není v tom rozdíl, cítím, že láska už tam není, ani z jedné strany, a než se trápit? život nekončí...