Co si nenechat od muže líbit?

missfrozen
18. črc 2018

Zdravím, poslední dobou přemýšlím nad rozchodem s partnerem. Přijde mi, že si ke mě dovoluje víc než je normální ale nechci to probírat s rodinou ani známými a zatahovat je do našeho soukromí.

Poslední dobou mi opravdu vadí že kdykoliv řeknu že by se mi něco líbilo jinak, odsekne mi na to, ať si najdu někoho jiného když se mi nelíbí jak to dělá on. Nebo když udělám já něco jinak než obvykle tak mi řekne že si najde jinou když se nehodlám přizpůsobit.

Taky jsme se pohádali a on mě prakticky vzato vyhodil z bytu, tak jsem šla. Teď mám vlastní byt a rekonstruovala jsem ho, nepomohl s ničím s s argumentem že můj byt, můj problém. Když jsem ale rekonstrukci dokončila tak začal dolézat, že by chtěl bydlet zase se mnou ať jdu k němu, když jsem odmítla tak že by šel ke mě.

Miluji ho a nechtěla jsem ten vztah ztratit ale přijde mi že už vlastně ztracený je. Když se ale vidíme tak je všechno super, miluji ho. Když mluví o svatvě a o dětech tak si to umím představit a chci to. Jenže pak řekne zas něco hrubého a já bych ho nejradši nakopala.

Byli jsme třeba v takovém klubu kde se schází parta, je to tam bez obsluhy. Byla jsem ten den unavená tak jsem nepomáhala a on mi před ostatníma řekl “tak pomůžeš s něčím nebo tu budeš jen tak sedět”

Dovolili by jste aby s Vámi muž takhle mluvil? Je to v normě? Nebo je to přes čáru?

honzulka
25. črc 2018

Dokud nejsou děti tak rychle pryč. S dětmi se pak odchází špatně. A úcta a vzájemný respekt jsou věci, které by měly zůstat i když se zamilovanost vytratí.

misadan11
25. črc 2018

@missfrozen mas svuj byt...nemate deti...ver, ze po svete beha hodne lepsich chlapu...

llenka1
25. črc 2018

@missfrozen Utekaj prec... ako Ti pisu vyssie, ked sa k Tebe sprava bez ucty teraz a to si nezavisla, predstav si co urobi ked budete mat deti a ty budes na nom v podstate zavisla. Pokial nemas uspory tak to tak bude, vyzit len z rodicovskeho sa neda... bude Ta mat v hrsti a mat nad Tebou moc a myslim sii podla toho co pises ze to velmi rad zneuzije... uz pred Teba nebude take jednoduche buchnut dverami a dat mu zbohom... zdrhaj teraz, ked ste ,,len vy dvaja,,
My s tym mojim sme spolu takmer 7 rokov, mame 3 mesacnu dcerku... a vcera ked som ju drzala na rukach my ten moj chlap z nicoho nic hovori aky je stastny ze nas ma a ako nas miluje a ze si ceni co vsetko robim... Skoro som sa rozrevala. A to nehovorim o tom ako sam od seba, pomaha.. uprace, navari, vezme maalu pokocikovat nech si mozem oddychnut.
Toto mozes mat ked si najdes chlapa ktory si Ta vazi... na to si ale musis vazit v prvom rade Ty samu seba a nedovolit nikomu aby sa k Tebe spraval ako k handre. Este raz.. utekaj prec.. caka Ta lepsie 🙂

iwetka14
16. bře 2023

Ahoj, znám ponižování a dokonce to došlo tak daleko, že do mě strčil.partner je takový hodně výbušný A když se napije, tak to stačí málo. A to jen proto že jsem se zastala našeho syna, kterého urážel. Neudělal to poprvé až teď jsem rozhodnuta vztah ukončit. Vím že to bude těžké, ale život je příliš krátký.