Dítě a sex rodičů

avenda
26. srp 2014

Ahojky vezmu to nejdříve ze široka,měli jsme dovolenou mám 1 dceru 11let a k ni jsme měli 3letou neteř která byla na mě jako klíšťátko,neustále mě objimala a pusnikovala,dcera když měla program tak v pohodě ale večer mi vyčetla že se věnuji jen menší tak sem ji se snažila vysvětlit že to tak neni skončilo to plačem všech...no nic méně neteřku jsme odvezdali a natěšeni na klid a pohodu nás tři dorazily domů,jelikož máme menší byt sdíli dcera s námi kout na spani a bylo cca po 22hod přitulila sem se k příteli a dcera vyletěla z postele do koupelny ,já běžela za ni ona se potila třepala a že nechce aby se kě mě tatka přituloval,říkam proč dyt mě má rád ona ne a ne a plakala,říkam co se stalo....mami já se vás minule viděla jak jsi byla na tatínkovy říkam aha ☹ tak sem ji objala a šli spát,ráno sme si udělali holčičí den jelikož tatka odjel do práce a ja ji vysvětlila co a jak byt o sexu vi už od nas ale říkala že se ji to nelíbi že to dělame mi dva 😒 takže co včil....vysvětlujem hladíme a ujištujem asi to chce čas,jak jste na tom vy?

andelka
26. srp 2014

Nesexovala bych v přítomnosti 11 letého děcka. Není možné ji dát jinam, abyste všichni měli soukromí? Jinak obecně, představa že rodiče mají sex není nic moc pro hodně dětí. Nebojí se třeba i abyste neměli další dítě a ona nepřišla o tvou pozornost jako když s vámi byla malá neteř?

eldrag
26. srp 2014

ja jednou takhle také viděla rodiče a dlouho jsem si myslela, že se perou a možná i mlátí... nějak mi to nedošlo až později. Spíše je to strach z neznámého a divného... nám se syn směje když se objímáme...

zuzana_ka
26. srp 2014

@avenda
Je na čase vyměnit byt za větší...

mantaray
26. srp 2014

@andelka Představa, že moji rodiče mají sex není nic moc ani pro mne 😀
@avenda Pokud je to možný, řešila bych to větších bytem nebo nějakým přepažením, aby vás neviděla. V 11 vidět rodiče souložit je trošku hardcore 😖

mantaray
26. srp 2014

@eldrag já naše jenom slyšela a myslela jsem si, že má máma nějaký záchvat 😀

avenda
autor
26. srp 2014

ženy výměna nejde jsme v insolveni v podnajmu a na HN takže situace na pikaču...asi nam nezbýva než koupelna a když neni doma:(

andelka
26. srp 2014

@avenda jak máte velký byt? Pokud 2+1 tak nejde se rozestěhovat do různých pokojů? Jinak fakt to řešit jinak no. Já si neumím představit sex vedle děcka tak od 2 let. A to by muselo sakra tvrdě spát.

loafeer
26. srp 2014

Ja nase slyšela nekdy v 15ti a trauma mam z toho doted, poradit muzu jen to, holt to delat, kdyz neni doma...coz je taky na prd, ale pred tak velkou holkou by me teda chute presly a kor po tom, co udelala docela scenu....fakt bezesrandy, aby se to nepodepsalo na jejim budoucim sexualnim zivote...

avenda
autor
26. srp 2014

spíš zkusíme asi nějak přepažit pokud majitele dovolí na větší byt nedosáhnem dle tabulek i správce insolvence nedovolí,nestojim o to aby se tu někdo křižoval,že mam sex před dítěm stalo se to jedinkrát v červenci zas tak často spolu nespíme neni čas ani energie,mrzí mě to a sama jsme z toho špatná omlouvám se všem které to pohoršilo ☹

andelka
26. srp 2014

@avenda určitě to zkuste, tak velké dítko taky už potřebuje svoje soukromí.

prostenika85
26. srp 2014

Pomohl by i obyčejný závěs nebo posuvné textilní panely.
Do téhle situace se snažíte o dalšího prcka?

avenda
autor
26. srp 2014

Ne další dítě opravdu nechci,nejsem sebevrah 😉

cinkatko
26. srp 2014

nemeli by jste soulozit v pritomnosti vasi dcery - i kdyz spi. Clovek i ve spani muze vnimat nejake neobvykle zvuky a ja si myslim, ze vase dcera tak trosku i vydesena. Mne se to stalo kdyz jsem mela 9 let. Vtrhla jsem k mame do pokoje a videla je ve tme.Lekla jsem se a v tom zmatku jsem zapomnela zavrit dvere jak k ni tak i k nam detem do pokoje. Stulila jsem se pod perinu a bylo mi fakt zle ☹ Uz jsem vedela, ze mamka delala neco co delaji jen dospeli, ale vydesila jsem se i pres to - pripadalo mi to zle a spatne.
Bud si najdete vetsi bydleni a nebo soulozte, kdyz je dcera nekde venku. Promluv si s ni priste narovinu. V dnesni dobe 11- ti lete deti vi co je sex. Mozna i premysli nad tim, ze ona jednou neco takoveho taky bude delat apod. Nejspis ma i strach a zachvilku je v puberte, ve skole o nedlouho budou probirat poceti a menstruaci... Je na case, abys mluvila s dcerou otevrene. Drzim palce 😉

cinkatko
26. srp 2014

@andelka tak tak, ja mam 16 ti mesicni dceru a i kdyz spi tak se necitim dobre... ☹

andelka
26. srp 2014

@avenda máš to napsané v pase že se snažíte otěhotnět 😉

leniiis
26. srp 2014

Tak rozhodně bych to nedělala když je ona v jednom pokoji. Možná se to nezdá, ale 11 let je si myslím dost kritickej věk aby viděla takový věci nebo tak ..ještě pořádně asi nemá šajnu, že se to tak dělá nebo tak ..a aby z toho nebyla zbytečně vykolejená ..

blahova_andrea
26. srp 2014

sex před tak velkým dítětem bych teda mít nemohla 😅 vím, že s bydlením je to někdy kříž, ale buď by se muselo čekat až dcera usne a pak jít jinam a nebo ji občas nechat přespat u babičky nebo kamarádky 😅 prostě miminko nebo batole je jedna věc, ale 11 slečna? 😅

avenda
autor
26. srp 2014

Tak andelka už sem ti upravila,uf děti rozhodně ne ☹ nejsem natvrdlá vím že to neni nejlepší řešení nic mě neomlouvá,mluvit mluvíme už dva roky jelikož maji spolužačky menstruaci o sexu ví v podstatě vše teoreticky spíš to bylo míněno citově,omlouvám se naposledy za pohoršení některých to nebylo mím umyslem 😉

denyzuza06
26. srp 2014

já mám dcery podstatně mladší a o sexu a lásce rodičů vědí už dávno. Mají sice svůj vlastní pokoj, ale vzhledem k tomu že jsem s manželem hodně sexuálně aktivní už se nám stalo, že třeba přišli ze zahrady nebo v noci přilezli a nachytali nás 🙂 ale vzhledem k tomu, že o sexu vědí a mluvíme o tom doma hodně otevřeně a mají knihy s touto tématikou nemají s tím žádnej problém, je to pro ně přirozená věc. Nevím jestli jsme zvolili dobře, že z toho neděláme tabu, jestli se nám to jednou nevymstí, ale doufáme že když to pro ně není zakázané tajné ovoce a budou mít stejné info o rizicích a antikoncepci budou zodpověnější.
Když spíte s dcerou v jednom pokoji je to dost nepříjemné, to bych si netroufla ani s informovaným dítětem i když bych minimálně předešla tomu šoku co z toho měla. Nikdy nevíte zda opravdu spí a jak tvrdě a nikomu z nás by asi nebylo moc příjemné kdyby jsme měly spát a vedle nás se miloval kdokoliv natož rodiče. Takže jak už bylo řečeno chce to sex nechat na dobu kdy dcerka není doma ☹

vera_vila
26. srp 2014

asi jako většina mám stejný názor... Pokud jsem s dítětem v jedné místnosti, kor dospívajícím, tak nesexuju... Buď využívám doby, kdy není doma nebo si najdu jiné místo, kde se zamču, aby nás nikdo nerušil... Prostě pro děti, kor dospívající, i když teoreticky vědí vše, to prostě není příjemné... Takže bych ji neprovokovala dál a souložila jinde nebo v její nepřítomnosti, teď potřebuje čas, aby si to srovnala a věnovala se hlavně jí... No a můžete se modlit, aby to pro ni nemělo nějaké následky v dospělosti, že si třeba vždycky vybaví vás... Těžko říct, co to v její hlavičce způsobilo za zmatky... Takže asi tak...

uztotakbude
26. srp 2014

Už jen to, že jedenáctiletá holka spíš prakticky s vámi v jedné místnosti, nebo koutu, nebo jak tomu chcete říkat, je pro mne nepřijatelné. Ona už potřebuje soukromí, vy také. Nechtěla bych být takto poznamenaná tím, že jsem vídala maminku na tatínkovi. A v jedenácti letech už to vnímá. Můj manžel si to pamatuje už z doby, kdy mu byli čtyři roky a říkal, že mu to už tenkrát bylo fakt nepříjemné. Promiňte, asi nejsem moc taktní, ale tohle mi připadá vážně mimo.

andelka
26. srp 2014

@avenda no jo, co se stalo nedá se odestát že jo..doufám že dcerka to pobere, asi je to citlivá duše..
Pro spoustu lidí je blokující když vedle spí někdo další (známí, rodiče..), natož přímo v pokoji. A pro všechny zúčastněné to může být dost nepříjemné.

uztotakbude
26. srp 2014

@avenda Pokud prostě nemůžete sehnat větší byt, což chápu, každý prostě na tom není finančně dobře, tak je načase se v sexu uskromnit. Spát spolu, když dcera není doma. Bude to méně často, ale s vědomím, že tím neubližuji svému dítěti.

uztotakbude
26. srp 2014

@avenda Tady jde prostě o emocionální stránku věci a o to, jak jí to může narušit psychiku. Rozhodně to není v pořádku. A když to řeknu blbě - zkuste si to švihnout někde venku, sex se nemusí rovnat postel doma. A uvidíte, že venku je to ještě lepší. Jde to dělat prakticky všude - kromě pokoje, kde spí moje 11 leté dítě.

maky_s
26. srp 2014

@avenda Já tě na jednu stranu chápu, ale jsem svým rodičům nesmírně vděčná, že jsem je nikdy neviděla a nikdy neslyšela. Jsou věci, které by děti vidět a slyšet neměli. A děti mají psychické potíže z mnohem menších zážitků než je vás takhle vidět. 😖

edeltraut
26. srp 2014

Než jsme přestavěli dům, tak jsme měli obývák a ložnici v jednom. Spali tu s námi děti (tehdy 3 a 5 let), v té době bylo jediné místo kde jsme mohli být "nerušení" v koupelně. Pračka tehdy dostávala dost zabrat 😅 😀 . Já jsem nikdy rodiče nenachytala, ale pamatuji si, že v tomto věku pro mě bylo nepříjemné, když se objali nebo představa, že "to" dělají, takže jsem je neustále šmírovala, cpala se k nim do postele atd.... 😀

zuzkka88
26. srp 2014

@avenda Já rodiče viděla asi když mi bylo 6 a to jen klečeli naproti sobě nazí a hladili se, ještě že jsem nepřišla později. A i to si pamatuju živě doteď, přitom si z toho věku pamatuju minimum. Už to o něčem svědčí. Nebudu moralizovat. A neomlouvej se, že nás pohoršuješ. O nás přece vůbec nejde. Jde o to, aby dcerka s tím neměla jednou problém. Pro příště bych si dala pozor. A když už se stalo, možná pomůže článek: http://www.rodina.cz/clanek6398.htm