Dítě vs otec vs babicka

stralisek
2. říj 2018

Ahojda maminky,

snad to pochopíte z textu.. Mám přítele, který má z prvního vztahu dceru. Její matka ji nechala otci(přitelovi), prostě se jí zřekla.. Přítel je kamionak, tim, že pořád je pryč, má ji u sebe babička. To je ok, ale já s přítelem máme kluka a v bytě s námi žije prababaička..
V červnu jí chce babička vrátit mámě, dcera je nesnesitelná, děsná puberta.. je víc věcí, co je průser, vše tu nechci vypisovat..
Co byste dělaly? Najít si byt v podnájmu, nebo dům? Na hypo nedosahneme.. Jsem už docela v koncích a nevím, co mám dělat..

Díky

zelenaesmolda
6. říj 2018

Vzala sis chlapa s ditetem tak bys mela pocitat s tim,ze se jednou o ni budete muset postarat.Neuveritelne ze vubec uvazujes nad tim,ze ji date do decaku a uz vubec nechapu,ze to vubec zvazuje jeji otec!!!
Co kdyby jednou opustil vas a chtel dat do decaku vasi dceru?
Holka vyvadi protoze citi,ze ji nikdo nechce.Zacnete se ji konecne venovat jak se na rodice slusi a patri!

ester_davidova
10. říj 2018

Tedy, rozcupovali jste zakladatelku na cucky. A já ji chápu. Do každodenního života ji má naskočit problematická puberťačka a já být na jejím místě, budu si klást taky spoustu otázek, budu nad tím přemýšlet - ikdyž bych to asi nevypisovala na internetu. A tak je přirozené, že to z ní jde taky ven, je přirozené, že ví, že ji nechce dát do domova a také rozumím pohnutce, že ji nechce. Nechce další starosti - ne ty normální, ale takové, které by všem přerostly přes hlavu. Takže, milá zakladatelko, chápu Tě, je to přirozená reakce, sobecká - tak jako jsme sobci my všichni tady a posuzujeme věci kolem sebe ve vztahu k sobě. Potřebujete více místa do začátku, abyste se nesežrali a budete muset s mužem držet za jeden provaz. A dívce naslouchat a také ji nenechat zahálet, neboť prácě tříbí charakter.

mammoth007
20. říj 2018

No me zarazi, ze tatinek odlozi dite k babičce a hura.....zalozi novou rodinu nekde jinde..... tomu rikam zodpovednost :,( chudak holka, nedivim se, ze vyvadi

zelenaesmolda
20. říj 2018

@ester_davidova pokud si nechtela pridelavat tenhle typ starosti tak si nemela brat chlapa se zavazkem