Ex chce na sociálku

terezacerna
6. črc 2019

Dobrý den mám otázku? mám v péči dceru Elizabeth 4 roky, a mám ji v péči s tím že chodí k otci každou středu a každý druhý víkend . Ze začátku jsme měli klid pak si našel partnerku a začali boj po jejím otěhotnění už na dceru neměl tolik času a začali jsme komunikovat normálně akorát co se jim narodila dcerka moje malá tam nechce chodit vždy ji premluvim styl že tatinkovi by to bylo že by ho to bolelo a TD... včera k němu nechtela po premluveni sice s brekotem ale šla u něj doma měla říct že až bude velká že tam chodit nemusí otec dcery mi hned začal volat ze malou stvu proti němu a že mi ji ihned doveze a že se sejdem na socialce ale nerozum co t chce řešit když mu ve styku nebráním a když nemůže z nějakého důvodu dceru mít nic nenamitam mohu se zeptat jak to může asi procházet na socialce mám se bát nebo co mohu dělat?

katka_nedo
6. črc 2019

@terezacerna Vy prece nic nedelate.Socialka Vam nic neudela. Musel by si vymyslet ci prokazat,zda treba dceru tyrate, nedavate najist atd. Proste jsou to plane reci. Ale osobne ja mam taky zksuenost, jak maminka postvala dospelou dceru se synem proti nam.Ale to byla fakt krava na entou a jeji hlavni cil byla msta.

odula
6. črc 2019

@terezacerna a ptala ses ji proč tam nechce?

makronka222
6. črc 2019

Jsou ji 4 tak asi umi rict, co se tam deje a proc tam dite nechce. To bych resila jako prvni. Na socku stejne podle me nedojde, kdyz nema cas ani na dite, kde vezme cas na litani po socialkach...

ivular
6. črc 2019

A v čem je problém? Čím je dítě starší, tím více je bráno v úvahu jeho přání. Čili dcera to řekla naprosto správně - až bude "velká" dost na to, aby její vůle byla plně brána v úvahu, opravdu se s otcem nebude muset stýkat, poku si to sama nebude přát.

ariadna12
6. črc 2019

@terezacerna ono je na socialku spis tvrzeni, ze ti ji hned odveze. Zajit na ospod, mel by kluk vzruso.

drakenn
6. črc 2019

On dceru od sebe vykázal za tuhle poznámku?! A co chce jako on řešit na OSPOD? Dcera něco řekla, já se urazil a odvezl ji zpět k matce? Jako děsně jsem ji i matku chtěl potrestat? Vtipálek!

terezacerna
autor
7. črc 2019

Taky jsem koukala jak blázen v životě bych ji nestvala proti nikomu a ještě k tomu proti otci kord když jsme neměli konečně dohady a byl klid konečně a to taky řeknu na socialce že ji za to vykázal jestli na to dojde tak trochu si myslím že v tom má prsty ta jeho přítelkyně ale nechci spekulovat a defakto můžu tvrdit to samý dcera k nim odchází je v pohodě a přijde domů chová se jak zvířatko a odsekává mě a apsolutne neposlouchá ale mám strach aby teď zas nezkoušel boje

terezacerna
autor
7. črc 2019

@ariadna12 chystam se tam v pondělí

terezacerna
autor
7. črc 2019

@odula vadí tam zvířata což je pro ni nevhodné prostředí protože je atopak a má nemoc motýlích křídel doktor na zvířata zakázal kvůli otevřeným ranám a říká že si nemůže hrát protože malá sestřička jen spí a je napomínána aby byla ticho že sestřička spí spíš si myslím že žárlí teď na to miminko což je normální

denny27
7. črc 2019

A zhoršuje se její stav, pokud přijde do styku s jejích zvířaty??Nemoc motýlích křídel je dost nepříjemná, představa, že u otce na péči kůže se.ou, by mě nenechávala chladnou.😏😏
A ať se na mě někdo zlobí nebo ne, ale já bych tam dceru nedávala..

terezacerna
autor
7. črc 2019

@denny27 mě taky ne a proto jsem tam poslala kontrolu že socialky a říkaly že víc dělat nemohu jednou jsem tam poslala já a po druhý nevím kdo a zlobit se nebudu jen mi na socialce řekly že musím dodržovat dny co jsou dané soudem a že tam pošlou kontrolu ale víc se nedělo nevím co víc mohu dělat i holky z nadace o tute nemocí říkali že stim víc dělat nemohu že nemohu zamezovat styk s otcem

ariadna12
8. črc 2019

@terezacerna no tak tim padem bych to vyridila soudne - vzit lekarskou zpravu, kde je zakaz zvirat, jit s holkou k doktoru ci psychologovi, aby byla zprava, proc tam nechce a jak se ji zhorsuje nemoc motylich kridel nebo se zhorsit muze, a jake ona ma prani ohledne styku s otcem, ofotit veskerou komunikaci s otcem ditete, hovory vest na hlasitak za pritomnosti ticheho svedka, ktery ti dosvedci, co slysel, dceru prebirat za pritomnosti treba kamosky, ktera soudu muze popsat zmenu v chovani holcicky pri prichodu od otce a pri odchodu k otci, atd. Socialka pres soudni rozhodnuti nepujde, cili bych resila upravu styku s otcem soudne.

terezacerna
autor
8. črc 2019

@ariadna12 udělám to tak jen jsem čekala na změnu protože jsem chtěla aby měla otce a furt jsem se snažila vše po dobrém ale nejde a ním nic

alena12121212
10. črc 2019
Uživatel alena12121212 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od alena12121212.

@terezacerna Být vámi, co nejdříve bych se na péči domluvila. Takové chování má na vývoj dítěte strašně negativní efekt, který si může nést po zbytek života.