• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hádky s manželem ohledně financí - práce v těhu

(Zamčená)
5. ledna 2012 
@kacenka1111 Nafoukaně to určitě nezní, radost měj, je důvod - něco konáš!:slight_smile: A vydrž, prosím, ono to tak jednoduchý nebude, víš jak to často bývá - nůž na krk, následují sliby, prosby, někdy i dočasné rádoby zlepšení, nová šance a pak dost často zklamání, že je to zase, kde to bylo. Takže vydrž a zadní vrátka buduj dál! Myslím, že virtuálně ti k tomu hodně síly posílá moře lidí:slight_smile: :wink:
5. led 2012 v 11:44  • Odpověz
autor
@vendy26 no me to prave to ukecavani akorat se zhnusuje toho cloveka ( ta gramatika :grinning: )...mno proste se mi tim akorat chlap zhnusi, protoze je to dukaz, ze nema koule....takze to na me neplati.....dojalo me to jednou a to kdyz prinesl ty prvni dupajdy, ale to se da pochopit, vzhledem k me tehu demenci :grinning:
5. led 2012 v 11:52  • Odpověz
@kacenka1111 tak to jsem moc ráda jak to dopadlo:slight_smile: a co se týče tvé rodinné situace, tak za sebe můžu říct že zůstávat s člověkem který tě psychicky týrá jenom kvůli dítěti je ta největší pitomost, protože pak musíš počítat s tím že se stejně začne chovat i k tomu dítěti. Neříkám aby sis okamžitě vzala batůžek a utíkala od něj, stačí když budeš zatím koukat s otevřenýma očima co se s váma děje. Určitě nikdy nenech sebe ani svoje dítě omezovat. Zacni si tajně budovat jakýsi tajný vrátka, protože až se ti dítě narodí, budeš pociťovat velkou vnitřní sílu, a jakmile mu bude ublíženo, tak budeš mít jasno. Vím o čem mluvím, psala jsem ti jak to bylo u nás a že jsem tu sílu sebrala až když malýmu bylo devět měsíců. Neříkám že to bylo snadný, to víš že jsem to ze začátku kolikrát obrečela, ale čas mi ukázal že jsem udělala dobře. Kdybych s ním zůstala asi bych dál, oběhávala sociální úřady, to dítě by mi pravděpodobně asi vzali, a kdo ví jestli bych se nedostala tam co on. Takhle jsem zvládla sama vychovat dítě, odrazila jsem se ode dna, našla si po rodičáku práci která byla sice časově náročná ale postavila mě na nohy a v okamžiku kdy už jsem byla vyrovnaná a soběstačná, přišlo to další moje štěstí, ale to už je takový bonus navíc:wink: Vím že to je těžký, ale věřím že tu odvahu v sobě najdeš. Protože si silná žena, tak po sobě nenechej nikoho dupat, ani doma, ani tady:wink:
5. led 2012 ve 12:06  • Odpověz
@kacenka1111 no výborně :slight_smile: mám radost, že se něco děje a snad i dobře dopadne :slight_smile:na těch úřadech se nedej, na něco nárok mít musíš :slight_smile:
5. led 2012 ve 13:18  • Odpověz
@kacenka1111 ted o dávkách hmotné nouzi mluví zas na čt1 v sama doma!!! nekoukáš na to? pěkně to tam vysvětlují!!
5. led 2012 ve 13:24  • Odpověz
téma zamykám na žádost zakladatelky
5. led 2012 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.