Intimní život s manželem - nemám náladu tak často, jak by manžel chtěl

klarispekarova
28. bře 2019

Zdravím, mám takový dotaz.. s partnerem jsme spolu 6 let, ž toho 4 manželé.. co se týká našeho sexuálního života, sex máme tak 2x-3x týdně, jak kdy.. ale manžel by chtěl i častěji.. jenže u mě je problém, často jsem bez nálady, bez iniciativy, unavená..ale když už na to přijde, tak se proberu a je to super.. jenže sama o sobě sex prostě přímo nevyhledavam.. dřív ano, ale teď už jsem často taková otupela.. neexistuje něco na podporu? Nejlépe nějaké bylinky? Popřípadě máte někdo podobnou zkušenost? Mám strach, že když to tak půjde dal, bude mít manžel důvod si hledat nějakou náhradu.. ☹

mis_el
29. bře 2019

Já mám téměř dvouletou dceru, sex 1x za týden, někdy i za dva. Přítel by chtěl nejradši pořád. Jenže já nemám vůbec chuť, jsem unavená, celý den lítat kolem malé, uklízet, vařit...on přijde domů z práce (chodí asi ve 4 hodiny), lehne na gauč a čučí na televizi. Takže mě se prostě nechce, když na sex vůbec nemám chuť, a on zase nepomáhá v domácnosti...když nevychází on vstříc mě že by občas něco doma udělal, tak já nevycházím vstříc jemu.
Před dítětem jsem chtěla sex každý den, i vícekrát za den. V těhotenství mě chuť přešla a trvá to doteď. A ještě nejhorší, že jsem téměř nepotřebovala předehru, muž si na to zvykl a teď akorát nadává, že ho to nebaví a pořád mi vyčítá proč to nemůže být jako dřív, když na mě stačilo skočit. I s gelem mě to bolí, pokud nejsem vzrušená.
Takže asi tak...

klarispekarova
autor
30. bře 2019

@korneliusa no, on je vyřízený až až.. stavíme domek svépomocí.. 🙂 í kdyby byl sebevíc unavený, sex může kdykoliv..

misicka_2
30. bře 2019

@klarispekarova Taky to mám podobný. Jsem po porodu už půl roků a za nedlouho to bude rok, co sex nemáme. Vždy jsem udávala první krok já, pak jsem zkusila, když to nebudu dělat, jestli bude mít zájem. A ejhle, od té doby nic.. Nejhorší je, že už po tom ani nijak netoužím, když vidím že z druhé strany žádný zájem není.

olenula87
2. dub 2019

Doporučuje se kotvičník, kapky. A mrkni na seriál Cizinka a budeš hned s prominutím nadržená :D

kaja2016
5. dub 2019

@klarispekarova Nevim, podle me to moc resis. Chlap by mel pochopit, ze se ti nechce. Co je na tom spatnyho? Prece te kvuli tomu neopusti, ne? Jako brat kotvicnik abych chtela soulozit, a proc? To prece bud chci a nebo nechci. A pak je taky mozny, ze potrebujes neco jinyho nez partner nabizi....

veronikaveruverule
6. dub 2022

Tak nejsem sama..máme děti 12leteho puberťaka ve střídavé péči a holčičku 21mesicu..za dva měsíce máme termín svatby,jsme spolu 5 let,člověk by řekl že nám to přece musí v poho fungovat..partner si dokonce myslel,že jsem nymfa..nějak to všechno pominulo,sex máme sice co druhý den,ale no..nějak to už tolik nepotřebuju a když se do něčeho pustím,abych mu udělala radost tak to prostě pozná a říká že vidí že je to pro mě povinnost,byla bych ráda kdyby mě tolik nezkoumal a prostě si to užil,ale takhle to nefunguje..snad si tu svatbu ještě nerozmyslí..

gaheris
19. zář 2023

@olenula87 Ani to nemusí být žádný film a nebo seriál! Pár nabudí i netradiční akce jako u nás když jsme se známými předváděli jaké mají manželky poprsí! Kam se hrabe kotvičník!