Jak často chodí váš manžel (přítel) na pivo?

suavinex
6. črc 2011

Mám dvě malé děti, mladší kojím a přestože mi manžel dost pomáhá, hodně trpím, když jde na pivo, nemůžu spát a nenávidím další den, kdy musím vstát a až do oběda (včetně jeho přípravy) musím být sama s dětmi a manžela nechat spát. Vidím to jako hroznou nespravedlnost, i když vím, že bych si neměla stěžovat a že jsem v tomhle směru velký sobec. Ráda bych se změnila a brala to s nadhledem a v noci klidně spala, ale prostě si to nedokážu nějak nastavit. Máte to některá taky tak? Případně poradíte, jak tuhle věc hodit za hlavu, stát se přejícnou a hodnou manželkou...? Díky moc za jakékoli rady 🙂

anieanne
7. črc 2011

Já mám doma naštěstí abstinenta a nefandiče 😀 PC si občas zapne, ale to mi neva, protože je schopnej, když po něm něco chci, ho prostě vypnout. U nás je droga posilování... Naštěstí má činky a lavici doma, tak funí doma, nechodí do posilky.

romulda
7. črc 2011

Tak ten můj je tam právě teď. 🙂

romulda
7. črc 2011

No a abych odpověděla na otázku, tak cca jednou za měsíc.

michaela_2
7. črc 2011

Ahoj, tak než jsme zjistili, že čekáme miminko, chodili jsme takhle večer většinou všude spolu nebo jsem to byla naopak častěji já, kdo vyrazil s kamarádkama na dámskou jízdu. Teď samozřejmě do hospod a barů raději nechodím a musím říct, že manžel byl za tu dobu zatím jenom párkrát, ale stejně mě to mrzelo - i když z čistě sobeckého důvodu 🙂 rozhodně se totiž ani jednou nevrátil bůhvíjak opilý ani druhý den nevyspával až do oběda............spíš ve mě trošku hlodalo to, co mi cpali a občas pořád cpou do hlavy někteří lidé z mého okolí - že jsem na miminko v dnešní době mladá, že mě to jednou bude mrzet atd.........jsou hlouposti, ale prostě tím, jak se pro mě teď hodně věcí změnilo a hlavně teprve změní, tak to byl takový nezvyk............

Jinak já ti rozumím, v určitém směru to nespravedlnost je 😀 ale chlapi za to nemůžou, že nerodí a nekojí.............takže jak už tady bylo řečeno od někoho, ber to tak, že to není napořád, až děti povyrostou, můžete občas vyrazit spolu s manželem nebo naopak jenom ty s kamarádkama 🙂

lavazza
7. črc 2011

manžel na pivo nechodí,když sme spolu začli bydlet tak sem tam zašel s kamarády nebo by ho nejraději tahal švagr,ale domů si pivo koupí,teď sme na to finančně špatně takže šetříme,ale jinak dřív sem h o i posílala,protože já sem se chodila taky pobavit

luciana43
7. črc 2011

Manžel nechodí, páč v ní pracuje a volné večery radši tráví doma, ale přesto často z práce chodí domu až pozdě v noci a dopoledne vyspává. Zkoušelas sis ten večer co odejde prostě udělat sama pro sebe - dát si koupel, napatlat masku na obličej, manikura, pedikura atd. a připravit si na druhý den oběd aby sis dopoledne mohla užít v pohodě s dětma, když manžel spí, pak oběd jen ohřát až vstane nebo dětem, pokud ještě spí - to nepomáhá ? Jinak já osobně už se těším až po hodně dlouhé době zas někam vyrazím nejen s ním, ale i jen s kamarádky 🙂)

lucifer1987
7. črc 2011

Ahoj holky, můj manžel chodí na pivo tak jednou za měsíc (jakože má chuť)... odejde večer v 8 a přijde tak do 2 ráno.
Bohužel se někdy stane, že jde třeba každý týden na rozlučky, oslavy a pánské jízdy a to dokáže přijít třeba až druhý den dopoledne ☹. To jsem pak prostě naštvaná. Hlavně je to z toho důvodu, že on se pořád chová tak, jakoby měl 20 let a nebyl ženatý a ani otec. Už jsem s ním o tom kolikrát mluvila a on to tak nějak nedokáže pochopit a řekne, že můžu jít klidně taky. Ha ha ha!!! 🙄 Odejde a když dorazí domů, tak mi pořád dokola říká, jak se mu po nás stýskalo a že už nikam chodit nebude... No a za měsíc jde zase 😀. Pokud jde jednou za čas, tak mi to ani nevadí, ale pokud je každý týden v pátek a někdy i v sobotu pryč, tak se mi to fakt nelíbí. U nás je spíš problém ten, že je buď pořád v práci a když má volno, tak lítá někde pryč. Je závislej na sportu (jako divák) a musí být u všeho. Jak v tv, tak naživo. Takže volný čas téměř netráví s rodinou, což mě dost mrzí....

ffiinnkkaa
7. črc 2011

Já chodila častěji než manžel - než jsem otěhotněla, v těhotenství chodil často on a teď už chodíme spolu a jen zřídka 🙂 🙂

wsmoulinkaa
7. črc 2011

@suavinex ahojky ....nebud smutná....chlapi potřebují taky někdy vypnout...to běhání kolem dětí je náš úděl...ale odpočinek si také zasloužíme
můj taky zajde na pivko a dá si i doma někdy....nechodí každý den ale zajde a já jdu i kolikrát s ním,sedíme venku a děti tam řádí....
můj manža zase dělá od rána do večera a často jezdí na služebky na týden i dýl....mě to zezačátku vadilo,ted jsem si zvykla a nijak mi to nevadí...těšíme se na sebe...kamarádky mi to i závidí 😀
nejsi sobecká ...jde asi o zvyk, my jsme spolu 12let a vychovávám děti dá se říct sama 😒 😉

lucifer1987
7. črc 2011

@michaela_2 My bohužel nikdy spolu nechodili... většinou chodil a chodí jen on a já sedím doma ☹. Bylo to tak vždycky a ani nevím proč. Jednou mi řekl, proč by se mnou měl chodit někam ven, když mě vidí doma... Pěkně za to schytal. Mrzí mě to, ale asi se to nezmění. On by mě tahal jen na fotbal atd. Mám pocit, že když bychom šli sami dva třeba na skleničku, tak moc nadšený nebude ☹.

wsmoulinkaa
7. črc 2011

@lucifer1987 to mě mrzí...tohle mi nikdy neřekl..naopak říká, že rád semnou někam chodí...ale je pravda,že to je posl 2roky...asi jak stárneme 😀 dostáváme rozum...to vše časem přijde,když vydržíš 🙂 taky chodil raději sám kdysi 😉

wsmoulinkaa
7. črc 2011

aha to nebylo na mě...nevadí 🙂

lucifer1987
7. črc 2011

@anieanne To já mám doma zase fandiče všeho ☹. Někdy z toho už šílím. V tv kouká pořád jen na sport - na všechen sport!!! Zapnu tv a sport, sport, sport.... Když je sezóna a není v práci, tak je pořád na fotbalech. Nemůže propásnout různé olympiády, mistrovství v TV. Prostě maniak... Na pc je každý den. No a když po něm něco chci, tak se od něj sice zvedne, ale než se stačím otočit, tak už u něj zase sedí... ach jo ach jo ach jo. Holt chlapi jsou různí - něco je chvályhodné a něco naopak!!!

lucifer1987
7. črc 2011

@wsmoulinkaa No, mě to docela vadí, že ostatní páry chodí a užívají si to spolu a my prd!!! Třeba k tomu někdy dospějeme. Já bych moc ráda s ním někam zašla zapařit!!! Asi se spolu neumíme bavit.

wsmoulinkaa
7. črc 2011

@lucifer1987 my pařit moc taky ne...dřív...přišli jsme spolu...tam každej jinde a domu zase spolu 😀 bylo to divný...všechny trable jsme přežili,také nejme DOKONALY pár,ale je pravda co se říká...že vše jednou pomine...a bude líp.
Já ráda dřív tancovala,on na pivko,pc-filmy, hry i sport...ale časem vše nějak přestane člověka bavit a pořád mi ted říká: já nevím, ale poslední dobou s tebou tak rád zajdu na pivko, procházku a chci být s tebou, asi stárnu 😀 😀
tak jsem mu řekla: to jsem ráda, že jsi na to přišel 😀 😅 😉

jj sportovci ale furt lepší doma když sedí u tv, u pc, než sedět v hospodě....
ten můj si také nijak moc nehraje s dětmi....není na to, ale jsme pohromadě, mě to stačí.....

lucifer1987
7. črc 2011

@wsmoulinkaa Asi je dobré být spokojená s tím, co mám... mohlo by být i hůř 😉. Lepší než aby pil nebo něco horšího. Uvidíme do budoucna. Je mu 30 a mně 24. Až začne Terezka víc komunikovat a pak chodit, tak to taky bude o něčem jiném a on se jí bude třeba víc věnovat. Teď ji max. nakrmí a to je všechno. Bývá dost pryč, tak snad pak bude chtít být více s rodinou. Přála bych si to!

michaela_2
7. črc 2011

@lucifer1987 aha ☹ tak to je škoda............ale až malá trochu povyroste, tak to přece jenom zkus, zařídit hlídání a vytáhni ho někam jenom ve dvou, uvidíš, třeba si to nakonec užije a příště ti řekne sám 🙂

wsmoulinkaa
7. črc 2011

@lucifer1987 nebooooj to je ještě miminečko, to chlapům moc neříká...určo to bude lepší, vydrž a bud štastná, bud pozitivní, ona ta negativní energie pak přechází na chlapi, to vycítí a raději utíkají 😒 😀
já jsem na děti fakt sama už dlouho, občas jsem taky "vytekla" ale mě to za chv přejde...říkám si může být i hůř...a neznám žááádného chlapa,který je furt s dětmi...fakt ne...a třeba i jsou, ale mě by i asi vadilo,kdyby byl pořád doma. ženský nevědí co chtějí 😀 a chlapi taky ne 😀
nám je 36let

lucifer1987
7. črc 2011

@wsmoulinkaa Tak to máš pravdu - se vším 😉. Občas jsem i ráda, že je někde pryč a říkám si, ať nepospíchá domů 😀. Pokud nemám dobrou náladu, tak je fakt, že radši uteče. Snad se to všechno srovná. Od těhu je to mezi námi takové jiné - divné, chladné... Prý ale nejsme jediní. Tak uvidíme... Kolikrát si říkám, kde se stala nějaká chyba, že je to teď mezi námi takové.

lucifer1987
7. črc 2011

@michaela_2 Uvidíme... byla bych ráda, kdyby to tak bylo 😉

anieanne
7. črc 2011

@lucifer1987 Tak to já jsem šťastná, že ho sport nebere - v reálu posiluje, jde si zaběhat, zabruslit, to jo, ale v televizi ho to nebaví. Jak je fandění šílený, vidím na svým taťkovi. Ti se vrátili minulý týden z dovči, a ještě si po cestě ani neumyl ruce, ale už zapnul fotbal...

anieanne
7. črc 2011

@michaela_2 Já porodila necelý měsíc po 22. narozkách 🙂 A nepřijdu si na dítě mladá, naopak, alespoň budu mít energii na všechny ty hry a lumpárny. Někdy teda mám chvilky, kdy si říkám, že bez závazků to bylo taky fajn, ale to podle mě napadne i starší mamky..

dendinka
7. črc 2011

přítel nechodí vůbec, teď přes léto si dom koupil lahváče a sem tam si dá o víkendu když je doma, ale jen tak max.
4 za celej den při práci, opilej z toho není a to si pak už další den ani nedá, sportům nefandí, v pc si pouští leda filmy a seriály, ale rozhodně u toho nesedí celý dny a ani bych mu to nedovolila, pokud nedělá něco kolem baráku, tak vyžaduju, aby třeba vysál, nebo umel země, rozhodně nehodlám sama lítat po baráku jak hadr na holi a aby on se válel na gauču, až budeme mít děti, pokud se nám poštěstí, tak si s nimi bude určitě i hrát a koupat atd. prostě pomáhat se vším

anieanne
7. črc 2011

@lucifer1987 My co se narodil malý, tak se taky s manžou víc hádáme, a to kvůli totálním blbostem.. Je to i tím, že on je celý den v práci, já doma sama s malým, večer když přijde, tak je unavenej, potřebuje se z tý práce vypovídat, a mě nebaví poslouchat denně totéž, jak má blbý kolegy a jak ho zase naštval zákazník...

wsmoulinkaa
7. črc 2011

manžel si s dětmi moc nehraje, ale zase mi pomáhá s uklidem i s vařením....někdy taky řeknu,za celý den sis ani nehrál s nelinkou....za 5min ho vidím jak ji vyhazuje do vzduchu : raz,dva, tři...houpy houpy, to je koza, to je pes,kráva a šup a je u tv...já jsem dycky mrtvá smíchy...chlap no 😉 tak pomůže zase jinak...

wsmoulinkaa
7. črc 2011

ale na procházky chodí...to jako zase jo...abych ho tady nepomlouvala 😀 no naposledy byl v úterý 😀

lucien
7. črc 2011

Tak u nás sice děti ještě nemáme, ale přítel chodí 2x-3x týdně na nějaký sport - což oceňuji, ať mi netloustne 🙂 (florbal, fotbal, bazén), pak občas se spoluhráči na pivko, a mezi tím tak 2x týdně s kamarády na pivo - to jdu buď s ním nebo jde sám - to záleží, co za lidi tam jde, ale většinou jde sám, ať mám klid - je totiž strašně ukecaný, tak jsem za těch pár hodin ticha ráda 😀 Odchází obvykle kolem sedmé, vrací se do půlnoci po nějakých třech, čtyřech pivech, takže v použitelném stavu 🙂 Bohužel můj otec byl alkoholik (zemřel na to :-/ ), takže přítel ví, že nemám hospody a alkohol ráda a nechodí domů opilý. Spolu chodíme spíše do restaurací nebo za kulturou, já sama na pokec s kámoškama do čajovny, kavárny, kina apod.
Zatím je to takový ideál, uvidí se časem. S domácností pomáhá maximálně (vaří a nakupuje výhradně on, s úklidem pomůže, když mu řeknu - "hádáme" se jen o žehlení, protože ani jeden z nás to nemá rád 🙂 ), takže věřím, že i pak s dětmi to půjde stejně idilicky jako teď 🙂

wsmoulinkaa
7. črc 2011

@lucifer1987 můj manžel je moc rád,že už je malá starší, je to s nima větší psina...taky utíkal, když byla majinká...nebo byl často na cestách a já sama v noci vstávala, byla jsem taky hotová. Přijel já ho "seřvala" a pak se omluvila...to se stává...prostě taky toho na mě bylo někdy moc...
neboj...bude líp,uvidíš...to uteče,ted se věnuj Terezce,ta tě potřebuje víc a manža,přítel na to časem přijde 😉

lucifer1987
7. črc 2011

@wsmoulinkaa Přesně tak to je. S..E mě a ani nevím proč... Já se celý den starám o Terezku a on přijde z práce, říká mi, jak je zase unavený a jde na pc. Za 2 hodiny přijde, stráví se mnou půl hodiny u TV a jde spát. Doma mi nepomůže, dokud mu neřeknu, ať to a ono udělá. Vaří, to ano, ale že je třeba zamést nebo utřít prach, to prostě nevidí!!! Já doufám, že na to manžel do budoucna přijde, že rodina je základ 🙂. Teď to zatím nechápe.

jop
8. črc 2011

@lumixii nechci tě vůbec kritizovat, máš to fakt těžké, ale pokud to bude možné, odejdi od něj. Vím z vlastní zkušenosti, že děti berou tátu opravdu jako megavzor a jednou se tak budou chovat sami, takže jim fakt nepomůžeš tím, že s ním budeš trpět, je to právě naopak!