Jak často chodí váš manžel (přítel) na pivo?

suavinex
6. črc 2011

Mám dvě malé děti, mladší kojím a přestože mi manžel dost pomáhá, hodně trpím, když jde na pivo, nemůžu spát a nenávidím další den, kdy musím vstát a až do oběda (včetně jeho přípravy) musím být sama s dětmi a manžela nechat spát. Vidím to jako hroznou nespravedlnost, i když vím, že bych si neměla stěžovat a že jsem v tomhle směru velký sobec. Ráda bych se změnila a brala to s nadhledem a v noci klidně spala, ale prostě si to nedokážu nějak nastavit. Máte to některá taky tak? Případně poradíte, jak tuhle věc hodit za hlavu, stát se přejícnou a hodnou manželkou...? Díky moc za jakékoli rady 🙂

najemnici
6. črc 2011

Můj manžel do hospody nechodí a jsem strašně ráda.Vždycky po výplatě si koupí basu piva domu a když má večer chut tak si dá u TV a já si občas cucnu 🙂 O miminko se začneme koncem měsíce snažit tak se těšim až budeme mít miminko že bude doma pomáhat 🙂

ilonne
6. črc 2011

@suavinex Zkus myslet na to, že až přestaneš kojit, taky si občas někam vyrazíš a zase se bude starat manžel. Můj taky občas chodí na pivo, tak jednou za dva tři měsíce řekla bych, a musím říct, že mu ty rána vůbec nezávidím 😀 😀 😀 .

babulinkab
6. črc 2011

@suavinex buď ráda, že ti pomáhá aspoň někdy, můj manžel si rád přispí, takže o děti se tradičně ráno starám já, včetně přípravy oběda, a když nespí, tak maká na baráku, nebo je v práci a tak furt dokola
na pivo už teď nechodí, ale taky mě to vždy štvalo, když chodil, protože druhej den byl absolutně nepoužitelnej
taky nepíšeš, jak často tam chodí, jestli je to 1x týdně nebo 1x měsíčně, to je taky rozdíl, zkus z toho večera co není doma vytěžit něco pro sebe, dej si třeba vanu, pusť si oblíbenej film (aspoň se nemusíš s nikým hádat, na co se budete dívat), dej si něco dobrýho na jídlo

jika10
6. črc 2011

@suavinex Muj manzel do hospody obcas chodi. Je treba mesic, kdy si dojde kazdy den na jedno, ale max. mu to vydrzi 1 tyden a pak treba pul roku, rok a dyl nemusi nikam. Pak jsou dny, kdy si s klukama udelaji panskou jizdu a to se pak vrati rano radne upraven. Ne ze bych mu zavidila, spis sem potvora neprejicna a smeju se mu, kdyz je mu spatne 😀 No a ja vetsinou kdyz vypadne, tak si cvicim, delam si nehty, upravuji si oboci, ctu si knizku, proste pohoda, ze nemusim okolo nikoho skakat .....

lumixii
6. črc 2011

Můj manžel chodí na pivo každý víkend, někdy i přes týden. Na děti nemá čas, protože si dělá melouchy. Z akcí či hospody se vždy vrcí až ráno. Celou noc se budím hrůzou, co se zase bude dít až přijde domů. Pokaždé se zhádáme, protože v noci svým řevem budí děti. Vyčítá a stěžuje si na vše co mu kdo udělal jakej on je ten největší chudák atd. Nebere vůbec ohledy na to, že jsou 3 hodiny ráno a děti by rády spali, a nejen děti, ale třeba i já. Kfdyž byl malému rok, musela jsem si vzít práci, protože mi neustále vyčítal, že nic nedělám, že jsem doma na mateřské a pořád se jen flákám. zatím co on, chodí do práce a ještě dělá melouchy. Nyní je malému dva roky a já si musela přibrat další dvě práce, protože i to bylo pořád málo a já byla a jsem líná cokoliv dělat. (údajně) Ale abych nepsala jen to špatné. Samozřejmě má i své dobré stránky. V poslední době se stále sama sebe ptám, zda v tomto společném žití hodlám stále pokračovat. Kvůli dětem, které ho mají i přesto rádi, to stále snáším. 😒

iluss
6. črc 2011

Tak můj muž sice do hospody na pivo nechodí, ale zase má jiné zájmy - sport - a to ve velkém. Je velký fotbalový a hokejový fanda, takže jezdí na dost zápasů a o víkendech moc doma není. Už jsme se kvůli tomu i párkrát chytli, ale už jsem tak trošku rezignovala, protože jsem pochopila, že to fakt nemá cenu se kvůli tomu dohadovat, protože nikdy neuspěju a akorát bude doma dusno. Prostě chlapi nejsou jako ženské, že kvůli dětem a rodině dokáží obětovat všechno a omezit své koníčky. Oni si chtějí užívat stále jako svobodní a nechtějí se moc v ničem omezovat.
Takže ono si fakt nevybereš, jestli chodí do hospody, nebo na hokej a nebo si najde nějaký jiný koníček.
Chce to prostě mít pevné nervy a časem se to naučit tolerovat.
Samozřejmě existují i světlé výjimky, že jsou chlapi, kteří doma hodně pomáhají, nechodí do hospody ani nemají žádný časově a finančně náročný koníček, ale těch opravdu moc není.
No ale já si zase říkám, je lepší mít doma hodného a spokojeného chlapa, který si občas někam vyrazí než nabručeného mrzouta, který je se mnou denně doma (to už bych ho pak sama někam posílala)

kristi
6. črc 2011

na pivo chodi tak jednou za 14 dni, nekdy je to fakt na 3 kousky a nekdy je to do rana, ale ze by me otravovalo, ze spi do 11,tak to fakt ne. Casto o vikendech chodime spolu. Jinak ja si vecery doma sama s malou uzivam, dame si vanu, masku na ksicht, dvojku vinka, ctu si nebo se divam na cokoliv co chci ja 😀

boobinka
6. črc 2011

mam stesti, ze mi manzel do hospody nechodi, ale jak u iluss, ma jineho konicka a taky ve velkem- kulturistika. Taky mi vadilo, ze chodil do posilovny 5 dni v tydnu a presto mel jeste praci tak, ze stihal vstat, jet cvicit a pak do prace a vratil se po 22h. Ja mezitim byla cele dny sama se synem na celou domactnost. To jsem sice i ted, ale uz ne tolik... Nyni ma jinou praci, takze jeste nebyl cas, ale predevcirem se me ptal jestli muze chodit opet do posilky 😠

hasky24
6. črc 2011

manžel na pivo nechodí ale hraje golf 😒 takže to sežere také hodně času 😒

kristi
7. črc 2011

@hasky24 golf hrajeme spolu, ale časteji je na hřišti on 🙂 mně to neva,jsem ráda, že má koníčka.....teda spíš koně

camelinka
7. črc 2011

od doby co sme se prestehovali do vedlejsi venice chodime na pivko spolu, tak 1x za tyden na zahradku, jinak vedle do mesta kde mame vsechny kamose tak 1x za 14 dni, jak kdy. parkrat do roka sportovni vicedenni akce, nebo pres leto pod stan s klukama. dokud sme byli ve meste tak sel treba 2x tydne i vic., takze su rada ze ted je to vic vklidu. tim vic ze kazdym dnem ocekavame malou lumpici 😉 .
Jestli ti manzel hodne pomaha tak bud rada, sou zensky ktery doma trci porad s detmi a manzel nema cas vubec. Nech mu treba doma flasku s mlikem a vyraz nekam s kamoskama na kus drbu 😉

hasky24
7. črc 2011

@kristi megakůň spíš 😉 😉 já chodila dřív také ale nemám tu trpělivost 😉 raději minigolf 🙂 🙂

najemnici
7. črc 2011

Tak to můj manža do hospody nechodí protože by to ani nestíhal.Buď je v práci nebo chodí na melouch a nebo dělá na baráku(nyní děláme fasádu). 🙂 A jinak mi občas pomáhá s domácností,vysaje,setře,vyklidí myčku atd. 🙂

eimmy
7. črc 2011

@lumixii tak tohle mi připomíná to co se dělo u nás v dětství . Jediné co ti na to můžu říct je rychle z toho vypadnout. Možná ti to ted nedochází ale děti tím trpí víc než si myslíš... my se ségrou jsme se vždycky klepaly co zas bude až dorazí otec domu. a do dneška mám z toho trauma.

andrissek
7. črc 2011

Můj manžel jsi jde na pivko tak dvakrát do týdne . Spíše si pokecat s chlapama co je kde nového ( když je potřeba něco zařídit ,tak vždy v hospodě). Chodí většinou po zprávách a do 23h je doma. Dá si ty své tři max. a je v pohodě . Takže mi to nevadí a když to šlo byla jsem párkrát taky. Ráno jde většinou do práce ( chodí v neděli a stř. nebo čt.)

scvrcek
7. črc 2011

hihi, tak tahle otázka mě pobavila (myšleno v dobrém), sice děti nemám, ale manžela ano, tak snad můžu taky přispět 🙂
My chodíme zatím na pivo zásadně spolu 😀 přes zimu jen pátky nebo soboty - jednou týdně, někdy i jednou za dva tři týdny, spíš jsme doma....no ale letní zahrádky (zvlášť ta, co máme skoro před domem) - to je naše...na pivu jsme i třikrát týdně - ale opravdu na pivu (jednom!), max. dvě.... beze mě manžel nejde nikdy, nebo tak jednou za rok - nevadí mi to, je na něj spoleh, nikdy nepřijde opilý, aby byl druhý den mimo, prostě dvě tři pivka a je to....

kdyby se fakt opíjel, tak by mi to teda sakra vadilo a asi bych prchala od takového chlapa dál (neopil se ani na rozlučce se svobodou)....ale jinak pijeme téměř každý den - jedno pivko nebo skleničku vínka 🙂 a je nám fajn - a na té zahrádce je spousta rodin s malými dětmi, které tam vídám víc jak dvakrát týdně - mají tam hřiště, děti si vyhrajou, rodiče relaxujou - už se na to těším taky! 🙂

ha, a teď mě odsoudíte za alkoholismus 🙂

andrissek
7. črc 2011

@scvrcek Moje slova kdyby chodil domu na mol tak by mi to sakra vadilo .
Jé zahrádka taky bych někdy zašla ,kdybych nebyla těhu ,ale tady není kde.
Jen do té naší vesnické hospůdky 😅

scvrcek
7. črc 2011

@andrissek ještě že je nealko pivo, jinak nevím, jak bych to těhotenství jednou vydržela 😀 😀 ne, dělám si srandu, jasně, že to vydržím, ale pivo mi fakt chutná (ale jak říkám, jedno denně, opilá jsem nebyla ani nepamatuju)...

benjik
7. črc 2011

chodí tak 1-2x za měsíc,většinou v 7 odejde a po půlnoci nejdýl ve 2 je doma. Já ho i sama kolikrát posílám,když chci mít pc sama pro sebe. Mě vadí,že pak chrápe a to se moc nevyspím.Každý má něco,ani mi ženský nejsem bez chyb,třeba naše nakupování nebo kávičky🙂

najemnici
7. črc 2011

@lumixii:Hm tak v tom jsem žila taky od mala.Táta chodil často do hospody a dost pil i doma.A pak rýpal do mamky a do nás.A mamka to snášela kvůli mě a bráchovi protože jsme byli malý.Vloni si táta našel jinou ženskou a naši se rozvedli.Mamka říkala že se s ním chtěla rozvést už dřív ale kvůli nám to trpěla.Ted je šťastná,bydlí s mým brýchou a jsou spokojeni.My s manžou plánujem mimčo tak říkala že už se těší na vnouče 🙂

andrissek
7. črc 2011

@scvrcek Já když čekala Péťu tak jsem si nealko občas dala ,ale ted ani na pivo chuť nemám 😉

@najemnici Je to hrozné potom je tím poznamenaná celá rodina ☹

najemnici
7. črc 2011

@andrissek:jojo to je hrozné potom

mamkamarketa
7. črc 2011

tak jak to ctu,tak u nas to je asi jine 😅 🙄 manzel ma v pondeli treninky a ve ctvrtek nebo o vikendu ma zapasy,to dela od jara do podzimu. to hraje fotbalovou ligu.. v zime ma treninky v utery a zapasy nebo turnaje ma o vikendu -to hraje kriket. nutno podotknout,ze potom jdou na ''jedno'' 🙄
2krat do mesice jde na panskou jizdu. vraci se nad ranem,ale mame dohodu,ze muze spat a ja se postaram o dite a domacnost. ja nechodim tak casto,ale zase on necha vyspat me 🙂
jinak doma nic nedela,''jen'' o maleho se postara. (ale to o vikendu z prace az kdyz malej spinka)
popravde hodne pracuje a myslim,ze si zaslouzi relax. a ja se postaram o dite & domacnost. vydelavani penez a delani ''blbin'' s klukem nechavam na nem 😀

karmenta
7. črc 2011

jsme spolu 10let a byl jednou. K tomu jednou do roka jde na rybářské závody, jinak nic 🙂 A jsem za to ráda. U nás je zas problém Playstation a ty hry 😠 .. Ale aspon sedí doma 🙂

marecek4
7. črc 2011

u nás hospodu zavřeli tak je vymalováno-zajdem občas na kemp a nebo si přítel dá štamrdličku po práci u kamaráda-což mě vytáčí,měla jsem totiž BM a matku alkoholiky a bývalý tchán by mohl být jejich velitelem,takže jsem na to tak nějak vysazená a poznám opravdu i to nic co je ta jedna-ale přiznám je rozdíl,jestli si dá pivko když jsme spolu,nebo když po známých-to totiž tvrdí jak nic neměl-možná proto že ví že mi to vadí a pak hučím jak piliňáky,jenže si neuvědomuje že o to je to pak horší,už jsem mu říkala,že si koupím detektor a to jeho nic mu ukážu 🙂,ale jinak si nestěžuju,opilý domů nechodí,jen příležitostně když měli v práci rozlučku na Silvestra,nebo podobné záležitosti a pracuje od rána do večera tak občas nějaký výstřelek musím přetrpět,spíš je to u nás o té lži

hasky24
7. črc 2011

@karmenta tak to taky hlavně warcraft 😠

karmenta
7. črc 2011

@hasky24 tak to u nás assassins creed :(

vendulka
7. črc 2011

jednou za rok 😀

hasky24
7. črc 2011

@karmenta to neznám ale bude to taky něco podobného 😉 😒určitě 😉

weri1
7. črc 2011

manžel nechodí a jsem za to ráda