Jak často chodí vaši chlapi na pivo?

tricunici
23. lis 2013

Holky jak často chodí Vaši chlapi na pivo?

tricunici
autor
23. lis 2013

@blahova_andrea já se snažim ho chapat,mam jeste 6l.dceru s předch.vztahu a tak si řikam že to třeba nezvlada a nechci ho omezovat.

blahova_andrea
23. lis 2013

@laurital jj, pamatuješ se moc dobře. no kdyby nebyl dáreček, tak by nenadělal aspoň ty dluhy. děti jsou holt děti, to neřeším 😉 je fakt, že opravdu celou duší doufám, že se poučil a dostal rozum a jsem ho z toho nejhoršího dávno vytáhla, spolu s jeho jedinými dvěma kamarády a ač to sem nepatří, musím podotknout, že jsou to ukrajinci. naprosto jiní, než jaké člověk běžně poznal nebo o nich slyšel. ti ho naštěstí podrželi než poznal mě, pak už nás na to bylo víc 😀 snad si toho aspoň trošku váží 😅 máš pravdu. musí se poplatit to, co se musí poplatit a když náhodou něco zbyde, tak je tolik lepších možností, jak to utratit.
@tricunici hele, my jsme taky bez peněz, ale místo, aby jsme šli do hospody, tak jsme k vánocům poslali nějakou korunku opuštěným dětem do dětského centra. rozhodně z toho máme lepší pocit, než ranní kocovinu nebo plíce plné dehtu!

laurital
23. lis 2013

@tricunici Já bych ho naopak klidně omezovala.Když šel do vztahu s tebou tak věděl, že máš dítě, proč ho kvůli tomu omlouvat?Stejně tak věděl, pokud počnete dítě, budeš alespoň dočasně vyřazená z prac. procesu a bude vás všechny muset zajistit.

blahova_andrea
23. lis 2013

@tricunici já se taky snažím toho svého chápat, když se chová jak debil. ale nejde omlouvat vše a vždy 😉 sama vím, jak je těžké být nevlastním rodičem, ale utíkat od rodinných problémů do hospody k pivu denně není řešení hodné dospělého zodpovědného muže. trošku se bojím (i když nevím proč to neklaplo s tatínkem té starší), že jsi ve výběru tatínka pro miminko možná zase šlápla vedle ☹

laurital
23. lis 2013

@blahova_andrea Ten tvůj má z pr..le kliku, že našel takovou super ženskou!Že mu to vzkazuju 😀

tricunici
autor
23. lis 2013

@blahova_andrea tak já dávam přísp.na dobre anděly. Jenýe jelikož vše tahne on tak ja nemam pravo neco řikat. Ja beru jen minimum

tricunici
autor
23. lis 2013

@blahova_andrea muj ex byl v tomto jiny. Nekouril a nepil. Jenze zas hrozne uražel a mam diky nemu tolik dluhu že se mužu jit zabit

laurital
23. lis 2013

@tricunici Kočko, peníze jsou společné a mělo by být jedno, kdo je domů přinesl.Neexistuje, aby se jeden cítil jako vazal, který musí být druhému vděčný, takto to v partnerství nefunguje.

tricunici
autor
23. lis 2013

@laurital tak to u nas neni. Vše i co koupi do bytu je psane na nej a je to jeho

martinka.pida
23. lis 2013

@tricunici Každý den mi přijde opravdu hodně. Takhle to bylo u nás s mým otcem a alkoholik to tedy byl. Co si ho pamatuji, tak jedině opilého. Žádné jiné vzpomínky na něj snad ani nemám. Můžeš si mě vzít jako odstrašující případ a porovnat to, jak bude svého otce brát vaše miminko.
Neradím ti, abys od něj odešla, ale jelikož zakládáš diskuzi, tak ti to nejspíš vadí a mělo by se s tím něco dělat. A že všechno tahne on a ty nemáš právo do toho mluvit? Víš, že žiješ v 21. století? Nejsi otrok 😉

amabilis
23. lis 2013

@tricunici Tohle není dobrý přístup. Čekáte spolu dítě. Ty máš svá práva!!! Jako jestli on ti něco v tomhle smyslu říká, tak je to vůl a šla bych pryč. Budeš se bez něj mít líp. Vypočítají ti alimenty, dosáhneš na nějaké příspěvky a třeba pomůže i rodina. Takhle se budeš akorát užírat, nakonec třeba začne být i agresivní a bude se ti utíkat čím dál hůř. Moje mamča utekla od alkoholika, když mě byly tři a bráchovi čtyři. Dodnes jsem jí za ten krok vděčná a obdivuju jí, že to zvládla! Sice jsme neměli peněz nazbyt, ale rozhodně bylo peněz víc, než by bylo s tátou. Táta už nežije. V pzdějším věku jsem s ním vycházela velice dobře a sám říkal, jak ho to mrzí, že si vlastně pos... život. Ale do hospody nikdy chodit nepřestal a kouřit taky ne. Zemřel v padesáti na rakovinu plic.

tricunici
autor
23. lis 2013

@amabilis tak on má povahu sveho otce a matky... Navíc ma u maminky oporu. Me naopak nepodpoří nikdo.

laurital
23. lis 2013

@tricunici Já asi budu za tu zlou, ale..takový byl už když jsi otěhotněla?Jak dlouho jste se předtím znali?

tricunici
autor
23. lis 2013

dokonce mi jeho matka řekla že mam rodit v jinem meste. Pry je ostuda ze jiz mam dite

laurital
23. lis 2013

@tricunici Já bych jí odpověděla, že není ostuda, že máš už dítě, ostuda je, jak se chová její syn.

tricunici
autor
23. lis 2013

@laurital já jsem otehotnela velmi brzo,vlastne po 5mes. Zvažovala sem tenkrat potrat,jenze to nechtel. Řikal jak je rad a jak to zvladnem

tricunici
autor
23. lis 2013

@laurital Tak ona nevi že je v hospode takto často a nebo že je schopen propit 500 za večer

amabilis
23. lis 2013

@tricunici Tvojí budoucnost ti fakt nezávidím, pokud s tím něco neuděláte 😕 Jakmile chlastá celá rodina, tak je jasný, že ten, komu se to nelíbí, je ten nejhorší.

amabilis
23. lis 2013

@tricunici Tak jí to řekni. Možná ti stejně neuvěří, ale zkusit to můžeš. Třeba ti nakonc za pravdu dá.

laurital
23. lis 2013

@tricunici Budeš to mít těžké, heleď se, já bych asi vzala ten obecní byt a šla pryč, bude ti lépe, věř mi.Dá se žít skromně a téměř bez peněz, ale nedá se žít ve stresu, bez úcty a bez lásky.Děti potřebují klid a ty konečně také.

tricunici
autor
23. lis 2013

@amabilis neda a i kdyby tak budu met zle od nej

blahova_andrea
23. lis 2013

@tricunici jako táhne všechno on a ty nemáš právo nic říkat. nejsme přece v minulém století. jednou jste rodina, čekáte miminko a ty máš přinejmenším právo se alespoň vyjádřit. u nás je to opačně. vše táhnu více méně já, ale přítel tedy rozhodně hubu a krok nedrží. sice nechává spoustu rozhodování na mě, ale to spíš když je mu to fuk nebo tomu nerozumí. jako já, když se řeší auto. vyber, objednej, zaplatíme 😀

blahova_andrea
23. lis 2013

@tricunici já řeším přítelovi dluhy a je jedno, že nejsou moje. teď jsme rodina a ovlivňuje nás to všechny. je jedno, že jsou jeho a z dřívějšího života ☹

blahova_andrea
23. lis 2013

@laurital no upřímně...já bych tedy trošku víc vděku občas uvítala 😉

laurital
23. lis 2013

@blahova_andrea Uč se ode mě ženo 😀 , můj muž platí a já vlastním...neee dělám si srandu.Já jen moc nechápu to rozdělování moje-tvoje, když mám nebo čekám s někým dítě.To je závazek větší než tři hypotéky a kdo z nás ví, co se může stát a jestli se za pár let situace neobrátí a otec-živitel nepřijde o práci a nebude závislý na mamině?

amabilis
23. lis 2013

@tricunici Čím víc to tady čtu, tím spíš jsem přesvědčená, že tohle je ten případ, kdy bys měla vzít nohy na ramena a prchnout. Prostě jsi nechtěně otěhotněla a hotovo. To zvládneš, jsi velká holka. Jestli dobře počítám, tak jste spolu něco málo přes rok. Docela brzo na to, aby se choval tak, jak se chová. Tohle se bude jedině zhoršovat. Pokud máš kam jí, tak běž, fakt tohle ti za to nestojí. Můžeš mít někoho takového vůbec ráda? Nebo se jen utěšuješ tím, že s ním přece čekáš dítě? A jak se chová k nevlastnímu dítěti? Jak se chová k tobě. Mysli na budoucnost svoji a tvých dětí. Nenech vám ubližovat, fakt to za to nestojí. Zkazit život sobě klidně můžeš, je to tvoje volba, ale snaž se život nekazit dětem, ony si vybrat nemůžou. A co s tátou, který stejně není k dispozici, když je potřeba? Kdyby nebyl doma aspoň proto, že třeba hodně pracuje, ale z důvodu chlastu mi přijde moc 😖

tricunici
autor
23. lis 2013

@amabilis tak on pracuje na smeny... No jinak mou dceru uznava jakžtakž

blahova_andrea
23. lis 2013

@laurital tak ono to moje tvoje se dneska řeší, protože se lidi často rozchází a nikdo nechce odejít s holým zadkem. jistoty veškeré žádné a člověk jen investuje a investuje a nic se mu nevrací ☹ mě třeba celoživotní úspory a věno od rodičů padlo na dluhy přítele a teď sotva zvládám táhnout domácnost a cvrčka, takže je jasné, že je v podstatě všechno moje, i když používáme slovo naše, tak kdyby došlo na krájení chleba, tak s holým zadkem půjde on a mě zůstane taky, protože ty peníze už asi nikdy neuvidím 😀 tak snad nám to vydrží a snad se to jak píšeš jednou obrátí a já budu mít rodinný klídek a přítel nás nějak zvládne zabezpečit 😉

amabilis
23. lis 2013

@tricunici Co znamená uznává jakžtakž? Jako že ji doma strpí, když už ji teda máš? Nesnažím se nijak rýpat, snažím se jen dojít k nějakému řešení a pomoct ti. Co se stane, až se narodí JEHO dítě? Neodsune ji?

laurital
23. lis 2013

@blahova_andrea Já ho samozřejmě neznám, ale z toho co píšeš mám pocit, že už se chlapec v životě hodně nablbnul a spálil a váží si toho, co má doma-tj. s tebou a bude se hodně snažit, aby o to nepřišel.