Jak dlouho mám čekat, než se rozejde s přítelkyní?

pavelaxxx
26. zář 2016

Ahoj vsem, budu rada za kazdy nazor kdo prispeje🙂 Muj problem, chodim s muzem skoro 2 roky, vedela jsem ze ma pritelknyi, nemaji deti. po nejake dobe nas vztah prerostl ve vic nez jen na tajno. Nyni chce od partnerky odejit, neklape jim to jeste prede mnou, nyni se hadaji.....ale protoze nema zkusenosti s rozchody nevi poradne jak na to. ze jen neumi rict zitra se stehuju. A ja si rikam, jak dlouho mu mam dat? Prece jen nechci cekat nejak dlouho, vypada ze to mysli vazne, ale ...jak dlkouho se muze clovek chystat to s nekym skoncit? Samozrejme mi neni prijemny kdyz vim kam se vraci apod., ale nechci ani tlacit. 😎

kristynabayer
26. zář 2016

Byla jsem ve stejne situaci. Ale partnery jsme meli oba. Od seznameni k odhodlani se k rozchodu to manzelovi trvalo cca 2 mesice, me asi 3 mesice. I tak mi to prislo nehorazne dlouhy vzhledem k situaci- chodit spat kazdy jinam, nevedet co se tam deje, to je strasny, ja uz nych do toho nesla ani smykem. Jestli to takhle s tebou kouli uz 2 roky, tak je neco divne. A jestli nevyuzil provaleni nevery pred 4(!!!) mesici, tak to uz vubec nedavam. Co asi rika ty soucasny pritelkyni o tobe, ze ho ona jeste neprohodila oknem??? Nejspis neco podobneho, co o ni rika tobe...

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@caverina to je pisem jak je tam.

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@kristynabayer no taky me to nuti premyslet co tam dela kdyz se vraci tam. A vim ze dlouho uz to taky nedam.

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@janysek21 to jinde uz ne. Travi cas tady co to je coz je denne. Ale jak to tak ctu tak se mi fakt otviraji oci ze kdyby chtel tak odejde.

japona
26. zář 2016

@kristynabayer Spolubydlící přítelkyni nejspíš krmi pohádkami, jak to s tou druhou skončil a jak ho pořád otravuje (pokud ho ta první nachytá při psaní smsek).. klasicky vypravěč pohádek🙂

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@lucie7411 no to mel. Ale byla tam mela. Ta jeho je divna. Ne z povidani ale mela jsem tu cest ji videt.

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@moravanka tak on tam vse dela takze by stratila hlavne domaci silu nez chlapa🙂

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@journals asi mu reknu bud ja nebo ona. A mozna bude jasno hned.🙂

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@japona prave kdyby mu slo jen o sex ale prave ze jen o to ne.

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@japona no ona by me leda zbila🙂) je fakt divna.

journals
26. zář 2016

@pavelaxxx Ano, to určitě udělej, ale moc si to nemaluj. Nechci znít hned pesimisticky, ale buď připravená na všechny možné konce 😔 Někdy je dobré těm chlapům stoupnout na krk - věci se hned začnou řešit a ukáže se, jak to je doopravdy 😢

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@journals jo to mas pravdu. Asi budu muset na tvrdo. Po precteni diskuze co mi otvira oci 🙂 si budu muset rict ze je to 50:50 a kdyz na to mit nebude tak na to nebude mit ani za mesic.

cabalkova
26. zář 2016

@pavelaxxx Vim, ze budu jen dalsi z rady, kdo ti to tu napise, ale pokud sse se stavajici partnerkou nerozesel doted, je krajne nepravdepodobne, ze by to jeste udelal. Tak jak to je ted mu to vyhovuje, nebo mu ti minimalne nevadi do te mir, ze to proste nehodla resit. Byla jsem v pozici "te druhe" ctyri roky a bylo to nakonec peklo. Byla jsem "trpeliva", porad jsem cekala a co myslis, vratil se k zene... takze dat ultimatum a pokud se nepochlapi, tak pryc od nej.

markyska88
26. zář 2016

Stavět si své štěstí na cizím neštěstí se nikdy nevyplácí.. někdo tomu říká karma, někdo boží mlýny, ale ono tě to stejně dřív nebo později doběhne.
... To, že jim to neklape nebo že se hádají říká každej. Realita je však často jiná.
Jsem toho názoru, že pouze nesebevědomá žena, která se nemá ráda, si vědomě začne se zadaným mužem a postaví se do role milenky.

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@markyska88 no zacatek byl slozitejsi. Ale to tu nechci psat nebo spis resit. No nevim zda to brat jako svoje stesti na cizim nestesti. Napad ze odejde byl jeho.

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@cabalkova ano ultimatum mu dam. Nic stratit tim nemuzu. Kdyz tvrdi ze miluje me mel by tam skoncit a nenechat v trapeni a pochybach teda me. A kdyz neodejde tak at si uziva vztah co mu neklape🙂

markyska88
26. zář 2016

@pavelaxxx tak myslela jsem to tak, že vůbec nevíš, co by prožívala ta oficiální přítelkyně. Asi s ním bude z nějakého důvodu. nejspíš ho miluje a chce být s ním a byla by to pro ni rána, kdyby k tobě odešel. Je dost dobře možné, že doma mají pohodu a on tě krmí těmi řečmi, aby tě stále držel v šachu. Máš to zapotřebí ? Nechceš jít spíše do vztahu, který bude od samého počátku "čistý"? Nehlodalo by tě vědomí, že když neměl morální problém vůči přítelkyni mít milenku (tebe), že to udělá znova tobě, až se "huráá,konečně" staneš jeho oficiální přítelkyní? Karty se můžou velmi rychle otočit..

kacca11
26. zář 2016

Cekala jsi dva roky, myslim, ze ocekava, ze budes cekat dal a jeho nezkusenost je jen zasterka.

kacca11
26. zář 2016

Cekala jsi dva roky, myslim, ze ocekava, ze budes cekat dal a jeho nezkusenost je jen zasterka. Jen pocitej s tim, ze velmi pravdepodobne bude i tobe zahybat s milenkou.

nutricnihodnota
26. zář 2016

@pavelaxxx A když mu dáš ultimátum a on se rozhodne, že půjde k tobě? Vážně chceš s někým takovým žít? Proč?

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@kacca11 vi ze cekat nebudu. Rekl mi ze to chce vyresit a urcite ze me nezada o mesice. Ale uz to bude tri tydny co si to tak nejak uvedomil a uz i to se mi ted zda dlouho ze ikdyz s ni je mnohem dyl ze by uz to mel teda skoncit.

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@nutricnihodnota tak mam ho rada ale predstava ze vybira me popravde desi. Aby pak treba nedelal to same se mnou a s jinou🙂 proc ty vztahy jsou slozite?-)

beisis
26. zář 2016

@pavelaxxx poslala jsem ti sz 🙂

stastnablcha
28. zář 2016

ahoj.ak je chlap 2 roky v dvoch vztahoch, kde nieje dieta a tak nieje dovod byt v oboch vztahoch.. tak obe taha za nos ...

lenickakl
28. zář 2016

O takovyho bych si ani kolo neoprela..

armvdd
26. lis 2016

Asi jsem taky divná, protože kdybys spala s mým chlapem a ještě ze mě dělat takovou blbku dva roky, tak by si to nejdřív odsral on a Ty hned vzápětí.

werry
27. lis 2016

tak já jsem momentálně v roli té manželky, manžel již přes dva roky táhne s milenkou a ukončil to až teď, potom co mi řekl, že se s ní rozešel, po tejdnu zjistil že se mnou bejt nechce a začínáme řešit rozvod..máme dítě, to jediné ho tu asi drželo, spí také dlouho v jiné místnosti a asi to těm chlapům trvá dýl, než si uvědomí co chtějí a udělají ten krok...Takže za mně, co od takovýho člověka můžeš čekat, zahybal, bude znova a ty jednou v tý roli přitelkyně..

taptap82
2. pro 2016

Zajímalo by mě, jestli jsi to už vyřešila nebo ne. Pokud ne, klidně písni SZ, mám úplně jiný pohled a zkušenost než holky tady. Ono dokud to člověk nezažil, tak se blbě radí, takhle zvenku. A vůbec, pokud v tom vztahu člověk neni, tak ani nemůže soudit, protože nezná všechny okolnosti. Můj vztah byl ale tomu vašemu hodě podobný (řekla bych víceméně stejný), takže můžu dát alespoň svůj pohled. Raději bych to ale nepsala o vztahu takhle veřejně.

kaculka2014
6. říj 2018

Já bych to třeba nedala ani chvíli. Za prvý si nezačínám nic s někým kdo nemá vyresenou minulost. Za další myslíš že oni dva spolu nespi a pak ho strká do tebe . Za další když někoho chci chci Všechno nebo nic. A v neposlední řadě bych mu nedělala rohožku ,protoze za chvíli by to dělal i tobe.

kaculka2014
6. říj 2018

A přikláním se k názoru ze kdyby to byl Můj chlap a ja to věděla tak te rozctvrtim rozpulim zabiju ale na chlapa na deti/ v mym pripade/ a na jídlo mi nikdo sahat nebude 😅😂