Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera?

lauralou
30. bře 2010

Dobrý den, měla bych jeden dotaz. Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera. Já jsem se rozhodla odpustit a dát ještě jednu šanci. Všechno jsme si vyříkali a jedeme dál. Partner se chová dobře, je starostlivý, stará se o nás, je ma mě hodný a dává mi najevo jak ho to všechno mrzí. Je to už rok, ale já to mám pořád v sobě, musím na to myslet a trápí mě to. Bojím se. Už tolik nevěřím.... Někdy mám pocit, že takhle se nedá žít... Vím, že nevěra se stává. Nechci rozebírat důvody nevěry, ty já znám. Chci vědět, jak zapomenout a odpoutat se od toho. Nemyslet na to a netrápit se...... Dík moc Laura

pajaaaa
22. kvě 2013

@pavlinaoo a co má co být codal do jejího manžela? Ona přeci z něj debila nedělá. Dělají z něj vola oni dva a proto je to mezi nimi

pajaaaa
22. kvě 2013

jen pro ujasnění - nevěru nesnáším. Málo kdy je to ale černo-bílé

pajaaaa
22. kvě 2013

a pokud její manžel opravdu nic netuší a myslí si, že má doma milovanou manželku, tak jakápak by asi byla jeho reakce, kdyby mu to codal řekla? Tak myslím, že je málo pravděpodobné, že by codal poděkoval a byl ji za to vděčný a vlastě rád. Spíše naopak a kdo by byl ten špatný? ne manžel codal, ne jeho manželka, ale codal.

andreeemac
22. kvě 2013

zásadně se nepletu do cizích věcí, ano je to jen jejich věc, ale tohle je trochu jiná situace, dotyčná dáma se nasrala s prominutím do postele codal, a taky neřešila, že je to jenom postel její a jejího muže......že......když si tam tak lebedila s manžílkem, taky se jí nikdo neprosil o to, aby se jim navezla do manželství......já osobně jsem si to mohla s milenkou svého muže vyřídit osobně a vůbec toho nelituje, ženská, která ukradne jiný ženský chlapa má jednoznačně dostat po hubě.........tohle navíc není trojúhelník, ale čtyřúhelník..........jak se asi cítí ten podváděný manžel..........možná se jednou bude ptát....a proč mi to někdo neřekl, že mě podvádí........tohle bych vůbec nebrala jako pomstu.......ale samozřejmě, každý máme svůj názor a svojí cestu jak vše vyřešit

pajaaaa
22. kvě 2013

@andreeemac no tak zase.......dotyčná, jak píšeš, se mohla srát do postele komu chtěla. Manžel codal je ten, co codal podvedl, kdo zklamal, kdo ublížil. Ona ji manžela neukradla, to se pleteš 😀 ON se nechal krásně ukrást. A dobrovolně a chtěně. Kdo se nechce nechat ukrást se ukrást nenechá. A on to chtěl. A jak se cítí podvedený manžel? Jak? Já nevím, ty jo? Když o tom třeba ani neví? Jak se bude cítit až se to dozví? Já se nechci hádat, jen nějak nemůžu pochopit, čemu a komu to pomůže, když by mu to codal řekla. Codal určitě ne. Manželovi codal snad možná vlastně jo, kdyby se to provalilo a on se s ní rozvedl. tak samo té jeho milence.

pajaaaa
22. kvě 2013

takže na tom vlastně budou nejlépe ti dva, kterým to je nejmíň přáno 😀

wisttit
22. kvě 2013

@codal Milá Codal, možná znáš tento citát od Karla Čapka: ..... Kdo je slušný, byl slušný vždycky. Kdo byl věrný, je věrný i teď. Kdo se točí s větrem, točil se s větrem i dřív. Kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslel vždy jen na sebe. Nikdo se nestává přeběhlíkem, kdo jím nebyl dříve a vždycky. Kdo mění víru, neměl žádnou. Člověka nepředěláš, jenom se ti vybarví.... Myslím, že Tvůj manžel se vybarvil naštěstí včas. Čím déle by to trvalo, tím by to bylo horší a komplikovanější ... Zažila jsem před lety něco podobného. Nebyl to manžel, ale přítel. Byli jsme spolu sedm let. Nebyla to kamarádka, ale kolegyně z práce. I když se vždycky dušoval, že by s ní nemohl nic mít, tak právě kvůli této osobě jsme se nakonec rozešli ... Samozřejmě mi to neřekl on, že spolu chodí, ale někdo jiný. Chci Ti jen napsat, jako už hodně holek přede mnou, že čas všechno zahojí. Tenkrát jsem se cítila ponížená, nenáviděla jsem je, nemohla jíst, spát a pořád na něj myslela ... Dnes mu v duchu děkuju, že se tak stalo. Je pravda, že co Tě nezabije, to Tě posílí a i když jsou dny, kdy máš pocit, že líp už nikdy nebude, tak věř, že bude a já Ti to moc a moc přeju... Jejího manžela bych nechala být. Pokud už z minula ví, že ho jeho žena podvedla a nevadí mu to, tak bych se jim do toho nepletla. Nechala bych to osudu. Snaž se na ně nemyslet i když chápu, že je to teď asi nereálné ... Přeju Ti hodně štěstí ...

111safary
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
codal
22. kvě 2013

Neřeknu mu to...na jednu stranu bych mu to říct chtěla, aby nebyl za blbce jako já, ale asi mi to nepřísluší..pokud by se zeptal, lhát nebudu, ale nemyslím si, že by mě kontaktoval, i když číslo má a známe se.. stejně to dřív nebo později praskne, zamilovaní lidé bývají neopatrní a brzy to vyjde najevo, tohle je neudržitelné podle mě...jestli budou spolu nebo ne, neovlivním, my dva už spolu nebudeme nikdy, tak je to asi jedno..neříkám, že mě to nese......., bolí mě to šíleně a žárlím jak blázen, ale nic s tím neudělám...prostě jsem nebyla tou pravou, nezvládli jsme to, je konec...jak to dopadne mezi nimi je jen na nich, neodhadnu jestli ona mého muže miluje natolik, aby se rozešla s manželem nebo jestli manžela miluje natolik, aby se rozešla s mým mužem... uřímně bych si přála,aby mého manžela kopla do zadku, aby si uvědomil, že ona za to nestojí a že za to nikdy nestála..tajně doufám, že za čas přileze zpátky a já ho s klidným svědomím pošlu k šípkům..ale nemyslím si, že se to stane.... teď je jak omámený puberťák, takže ať mu bude kdokoliv cokoliv říkat, tak on teď má klapky na očích a vidí jen jí a sebe, jede tak chemie a hormony, nevím jestli je to láska... chytil druhý decha, bude si to užívat dokud na ně nedolehne realita v podobě problému atd.... a to příjde brzo..

codal
22. kvě 2013

@wisttit děkuju ti!!!!!

pajaaaa
22. kvě 2013

@codal ona ta zamilovanost a okouzlení trvá určitou dobu a pak, jak píšeš, dochází k otevírání očí a realitě. Nikdo neví, zda to ustojí a jak to dopadne, nicméně, ty si už budeš žít svůj život. A lepší život.

codal
22. kvě 2013

@pajaaaa kez bys mela pravdu,chci byt zase stastna!

pajaaaa
22. kvě 2013

@codal budeš. Chce to čas. A až ta doba příjde, poznáš to

leniiis
22. kvě 2013

A ono se dá s nevěrou nějak vyrovnat?!

codal
23. kvě 2013

Dneska je mi pěkně mizerně..hrozně smutno...ze všeho... cítím hroznou úzkost... kdy to skončí... včera jsem manželovi napsala, že se se chci co nejdřív sejít ohledně rovodu a vyrovnání majetku, hned souhlasil, takže se nějak příští týden sejdeme, já doufám, že se nějak domluvíme..ale mám z toho velký strach.. hlavně se musím udržet na uzdě a řešit jen praktický věci a nezatahovat do toho emoce... nesmím se začít vyptávat na ni a na ně a nesmím mu nic vyčítat..nevím, jak to ustojím..je mi zle...

pajaaaa
23. kvě 2013

@codal bude to z tvé stránky hodně těžké, nechat emoce na uzdě, opravdu se nevyptávat, nepátrat, nelitovat..........řešit jen rozvod. Jak píšeš praktické věci. A pak ádié a začít žít znovu. Půjde to, uvidíš, i když to teď tak nevypadá.

littlejane
23. kvě 2013

@codal - to víš, že to zvládneš! A tyhle stavy jsou normální, je to jako na houpačce. Včera silná, naštvaná a rozhodná, dnes na dně, pochybující a smutná .... neboj, to všechno přejde. A čím dřív budete mít vyřešené všechny věci, co vás ještě pojí, tím dřív se budeš moci odstřihnout a žít už jen vlastní život. 🙂 Dobře to dopadne. Myslím na tebe 🙂

pajaaaa
23. kvě 2013

@leniiis vyrovnat? to nevím. ale nevěra má vždy nějaký důvod. Pokud se tedy nejedná o jasně promiskuitního člověka. Pokud funguje komunikace - a chtění vztah zchránit - z obou stran, tak může být vztah zachráněn. Ale nikdy člověk nezapomene.

codal
23. kvě 2013

@littlejane mám chuť dneska někam zalízt a umřít...

littlejane
23. kvě 2013

@codal - jojo, ale neumřeš, neboj 😀 jenom trochu došly síly, ale to zvládneš. Doporučuju nějakou činnost, abys zaměstnala mozek a nemyslela na to ..... uvidíš, že za chvíli se to zase změní a bude líp 🙂

petrasipkova1
23. kvě 2013

Milá codal, už od začátku sleduji tvůj příběh a je mi to líto, dovol mi prosím jednu radu, na další schůzku s bývalým manželem bych se dopředu dobře připravila, sebezapřela se, pořádně se vyparádila, nové oblečení, boty na podpatku, vlasy od kadeřníka, úsměv od ucha k uchu, být nad věcí, tu hodinu to zvládneš !!! brečet můžeš pak doma, chtěla bych vidět jak chlapíkovi spadne brada a v tý blbý palici mu to začne šrotovat, když uvidí jak si happy. Pokud tam půjdeš zhroucená, ubrečená ušmudlaná, jen ho utvrdíš v tom, jaký je macho, jak udělal dobře, a jak s tebou mohl tak dlouho vydržet. Hodně sil, a věřím, že za chvilku bude o hodně líp !!! 😉

codal
23. kvě 2013

@littlejane někdy bych si to přála..aspoň by to všechno skončilo..už by to nebolelo... já to neudělám, na to jsem moc velkej srab, doufám, že zítra zase bude líp, ale nějak už mi docházej síly..

littlejane
23. kvě 2013

@codal - jako bych slyšela sebe 🙂 ..... vím, že ted ti to připadá, že ti život skončil, že se všechno zhroutilo .... ale není to tak, je to jen malá překážka na cestě. Tak se na to koukni tak, že ted máš tuhle zkušenost a do budoucna ti to hodně dá, i do dalších vztahů, do dalšího života .... no, ale je fakt, že v tenhle moment ti to je naprosto ukradené a chceš všechno zpátky, vid? 😉 Ale tak věř těm, co ti tady píšou, že to bude k něčemu dobré 🙂

pajaaaa
23. kvě 2013

@petrasipkova1 přesně tak. Příprav se na schůzku, ať mu vypadnou oči důlků. I když to bude těžké a herecký výkon hodný oscara, tak prostě určitě ne zhroucená, uplakaná.

codal
23. kvě 2013

@petrasipkova1 @pajaaaa já už jsem mu úplně ukradená..samozřejmě se upravím a nebudu plakat (budu se snažit být silná a nad věcí),ale je mu to bude jedno..chce se mě zbavit, je zamilovanej jak student, vidí jen jí, já už nejsem důležitá... i kybych byla krásná jak miss, on by si toho ani nevšiml..má oči jen pro ni... ona je taúžasná, jedinečná a vyjímečná..mě takhle nikdy neviděl:(..

codal
23. kvě 2013

@littlejane já bych vám moc chtěla věřit a moc vám přeju že vám to vyšlo..ale já teď nevidím žádnou naději, žádnou budoucnost, pro mě všechno skončilo... snad se to změní, ale monetálně tomu nevěřím:(

petrasipkova1
23. kvě 2013

@codal To si myslíš jen ty, protože se utápíš v zoufalství, před pár týdny jste byli ještě spolu, takže si nemyslím, že bys mu byla úplně ukradená, a rozhodně pokud bych mluvila s bývalým, tak vidím jestli sedí jako zmoklá slepice, a nebo jestli je OK, vypadá v pohodě, fajn, každému by to vrtalo v hlavě. Ale je to na tobě. Hodně štěstí, a uvědom si, že útápět se v zoufalství nemá cenu.

codal
23. kvě 2013

@petrasipkova1 máš pravdu, já vím, že se teď utápím v sebelítosti... nějak to na mě dneska dolehlo a nesjem schopná se pořádně ani nadechnout... pokusím se před ním vypadat co nejlépe, ale nevím, k čemu to bude... my dva jsem definitivně od sebe a nic se na tom už nezmění...

petrasipkova1
23. kvě 2013

@codal a nebudeš mít lepší pocit ze sebe ? Ukázat mu, jakou udělal chybu ?

linteolinka0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz