• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera?

31. října 2016 
@codal myslím si to. Opravdu.
31. kvě 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal prostě proto, jak se s tím pereš. Nejsi zavřená pořád sama doma v koutě, snažíš se to vyřešit, jedeš do Řecka..........prostě něco děláš. I když tě to možná stojí hodně sil a je ti opravdu špatně, ale postavila ses tomu!
31. kvě 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajaaaa děkuju:slight_smile:... hodně je to zásluha mé rodiny a přátel, kteří za mnou stojí se vším všudy a pomáhají mi, jak se jen dá.. a taky vás tady..možná je to anonymní, neznám vás a i přesto mi sem denně píšete a snažíte se mě podpořit.. toho si strašně vážím a překvapuje mě, kolik lidí je ochotný pomoct i neznáméh člověku... to je hezké!
31. kvě 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel to nové místo dostal..a mě to zase položilo... on má teď všechno..měli jsme to mít spolu... a už mít nebudeme..je mi pěkně mizerně:(...
1. čer 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal nevím co napsat no :frowning2: Vím, že se ti to zdá jak z hrozného snu....chápu tvoje pocity, jak je to nespravedlivé.
3. čer 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal zkus mrknout sem: http://www.partnerske-vztahy.eu/o-mne/, popř. podat dotaz.........
3. čer 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajaaaa děkuju ti moc..já teda chodím k psycholožce, snažím se na sobě pracovat, ale teď prostě ty emoce lítaj jak o život..bohužel ty negativní (závist, žárlivost, vztek, lítost, zklamání) všechno dohromady... asi je to normální, i když mé reakce jsou asi někdy přehnané..jsem poměrně dost vztahovačná a přecitlivělá v některejch věcech, vím to o sobě, bojuju s tím ,ael ne vdžy se daří:(...
3. čer 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal příjde mi, že v tom jsme si dost podobné
3. čer 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajaaaa :slight_smile: a jak s tim bojujes ty?
3. čer 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal no bojuju.........a ne moc úspěšně. To je povahou asi.....a ta se dle mě změnit nedá.
3. čer 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajaaaa to mas asi pravdu..ja jsem nikdy neverila horoskopy,ale ryby to tam maj a sedej jak prdel na hrnek..
3. čer 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes v půl sedmé mám sraz s manželem kvůli majetku a rozvdu, tak na mě myslete..doufám, že to ustojím jakž takž hrdá a bez slz..každopádně se toho hodně bojím...uvidím ho asi po měsíci... nevím, jaké emoce se ve mě probudí, hlavně vím, že musím mluvit jen k věci, žádné osboní dotazy, žádné vyčítání, jen věcně, jasně, stručně... nechci se pohádat, nechci nic rozebírat, nechci si ubližovat víc než je to nutné..držte mi pěsti!!!
4. čer 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal Budu na tebe myslet! Drž se!
4. čer 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajaaaa Díky... že mi vždycky hned odpovíš!!! A pomáháš...
4. čer 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal no nemáš za co :grinning:
4. čer 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal ještě jsem našla takový článek: http://psychologie.cz/navod-na-rozchod/
4. čer 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajaaaa tak jsem ve fázi deprese - asi je to normální, je to teprve měsíc... ale tak nějak se ještě občas vracím do hněvu, agrese a sebelítosti... smouvání mě přešlo, když jsem zjistila, že je s ní:(...
4. čer 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal no vidíš. je to normální. Až si ty fáze odžiješ, bude lépe. Nedá se říct kdy to bude, ale bude :wink:
4. čer 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@codal - taky na tebe budu myslet, ať to zvládneš se ctí. A ty to zvládneš! :slight_smile:
4. čer 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlejane budu se snazit..snad ze me ten strach nebude citit..
4. čer 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal - nic se neboj, jsi silná ženská, to dáš! :slight_smile: Budu ti večer držet palce, ať všechno zdárně pořešíte, všechno vydržíš a s úsměvem mu pak ukážeš záda :wink:
4. čer 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@codal Taky na Tebe budu myslet.
Jestli před ním budeš ve finále brečet nebo ne je asi v celku jedno. Nemáš se za co stydět. Nebyli jste spolu týden a srdci nejde poručit ... Je to on komu by mělo být trapně....
V každém případě bych se ale maximálně snažila mu nijak svojí skleslostí ještě nezvyšovat sebevědomí. Než bych tam šla, tak bych si vzpoměla na všechno špatné co mi udělal a snažila se ho v hlavě si trochu zprotivit. Né, abych mu to vyčítala, ale abych na něj nekoukala, jako na Boha. :slight_smile: Taky bych si třeba představila, až by se mi chtělo brečet, že jí to potom bude vyprávět a tu radost bych té slepičce neudělala. :slight_smile: Je spousta možností co si představit, aby to na člověka úplně nepadlo a nerozklepaly se mu tam kolena ... Každopádně je to život a nikdy nevíš co se tam stane ...
Přeju Ti hodně síly a snaž se už jen kvůli nám, své rodině a přátelům :wink: odejít se vztyčenou hlavou. Představuj si třeba, až s ním budeš sedět, že Tě všechny co si tady s Tebou píšeme sledujeme, jako herečku ve filmu :wink: a chovej se tak, abys na sebe byla pyšná ...
Vím, jsou to takové dětské rady :wink:, ale nevím co víc Ti poradit a napsat, aby ses třeba jen trochu odreagovala a třeba i zasmála ... :slight_smile:
Drž se!!!! Bude líp ...
4. čer 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@wisttit Jste takovi mi andele strazni,budu vas mit v hlave a snad to zvladnu s hrdosti! Budu se hrozne moc snazit..nechci,aby me videl znicenou,mozna vi,ze jsem,ale nechci mu to jeste ukazat!Dekuju Vam.Napisu,jak jsem dopadla..
4. čer 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi zemřela babička, takže schůzka odložena na neurčito :cry: ...
4. čer 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal to je mi strašně moc líto, upřimnou soustrast :cry:
4. čer 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka děkuju ti...
4. čer 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal - upřímnou soustrast :frowning2:
4. čer 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal sice sem nepřispívám,jen čtu (snad to nevadí) a je mi opravdu moc líto co Ti manžel provedl,bohužel nemám žádnou radu snad je tu, že zvednout hlavu a jít dál k lepším zítřkům,věř tomu, že bude zase dobře a líp :wink: drž se!
4. čer 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlejane díky..mám pocit, že si teď osud se mnou hraje, jak se nějakou figurkou... všechno semění, nic není tak, jak má být.. už nějak nemůžu...
4. čer 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek